Hamileyken kaç aya kadar adet görülür?

hamileyken adet görülürmü görülüyorsa kaç aya kaçar görülür sizce bir bilgisi olan varmı? birde bebek ultrasonda ne zaman görülür

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile olduğunu mu düşünüyorsun?Tam olarak ne sormak istedin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• görülebilir. hemde hamilelik boyunca. cok nadirde olsa. bebeğin gelişim dönemleri ile ilgili cok yararlı bilgiler var nette. galiba 2 ayda belli oluyordu.

0|0
    0|0
  • üstüne görme diye bir şey var. tam bilmıyorum ama oluyor yani arada.

0|0
    0|0
  • adet görülmez ama çeşitli akıntılar ve bazen de az miktarda kan gelebilir.

çok kan geliyorsa düşük ihtimali olablir doktora gitmek lazım.

ultrasonda hemen görünür ama cenin haline gelmesi zaman alır. cinsiyeti 5.ayda öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Adet görülmez görülürse bebek düşer zaten ama hafif kanama olabilir ama çok nadir

0|0
    0|0
  • eğer hamile kalmışsan adet görme olayı diye bişey olmaz bunu bayan olarak bilmem gerekirdi

0|0
    0|0
  • oalbilir tabi ki

0|0
    0|0
  • o oyle degıl :D adetlıyken hamıle kalınmaz bebeımm :D

0|0
    0|0
  • Normalde görmezsin ama bazen çok çok çok çok çok düşük ihtimalde olsa adet gören bayanlar oluyor

0|0
    0|0
  • yapma lütfen bu sorunun cevabını nasıl bilmezsin bi bayan olarak

0|0
    0|0
  • görülebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• olabılır heralde

0|0
    0|0
  • hamileyken hiçbizaman adet görmezsin hatta doğumdan sonraki ilk altı ay bu devam eder.bebek ultrasonda 2. aydan sonra daha net görünür ki 15 günlükken bile orda bişiler olduğunu doktor ultrasonla anlar ama siz çok net göremezsiniz

0|0
    1|0
    • teşekkür ederim

• ayrıca gebelik döneminde görülen kanamalar adet dönemiyle alakasızdır.bunlar muhakak problem işaretidir.doktora gitmek şarttır.rica ederim.

• Evet nadir olan bir şeydir. Halk arasında üstüne görmek diye tabir edilir.

0|0
    0|0
  • Üstüne görmek diye bir durum varmış hamilelik boyunca adet görülebiliyormuş tabi normal adet kanaması gibimidir bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşım hamileliği boyunca adet gördü

0|0
    0|0
    • peki normal adet kanaması gibimiydi? bir fark varmıymıs

• Normal oluyodu hatta hiç mide bulantısı ble olmadığı için 5. ayına kadar hamile olduğunu anlamadı

• Evet gorulebilir.

0|0
    0|0
  • İstiyorsan gör.

0|0
    0|0
  • Mümkündür.

0|0
    0|0
  • ewet görülür canım bazen bebeği doğurana kadar, görüldüğünü duydum ne kadar doğru bilmiyorum artık.

0|0
    0|0
  • İlk 2 ayda olabilir diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...