Niang Beşiktaşa yararlı olur mu?

Beşiktaş Mamadou Niang'ı sezon sonuna kadar kiraladı.Sonunda gerekli yere transfer yapıldı..Siz ne düşünüyorsunuz?33 yaşındaki bir oyuncu yararlı olur mu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle faydası olacaktır. Almeida yla beraber oynatır mı o soru işareti.

0|1
    0|0
    • Oynatabilir.Samet Aybaba sezon başında 4-42 düşünüyordu.Mustafa Pektemek sakatlandı, elinde yardımcı forvet kalmayınca 4-51'e döndü.Şmdi 3 tane forvetimiz var.Dentinho, Niang, Almeida.4-4-2 oynatabilir içerdeki maçlarda..

Kızlar Ne Diyor 3

• olur tabiki,iyi golcü bence.

0|3
    0|0
  • % 100 Yararlı olur... Tank gibi adam.(az önceki soruda cevabım kopyala yapıştr yaptm ) .Fb oynarken hayrandım adama gitti de kurtulduk demiştim..

1|1
    0|0
  • Bence yararlı olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• OLmaz Olurmu 4-2 Alexın 3 gol attıgı macta mamadou nıangın bır kosusu varkı turkıyede henuz o kosuyu orta sahadan yapan olmadı. bence en guzel transferı besıktas yaptı. (FENERLI)

0|1
    0|0
  • bence bjk nin kanayan yarası idi tam isabet olmuş bildiğimiz niang gibi oynarsa işte o zmn daha net konuşabiliriz bu konuyu

0|1
    0|0
  • ölüsü bile yeter.bizde her zaman siyahi forvetler başarılı olmuştur.Pascal,Amokachi...

0|0
    0|0
  • Beni yak kendini yak mamudu niang çok iyi transfer bence eğer kendini bozmadıysa çünkü arabistanda pek sesi çıkmıyordu

0|0
    0|0
    • birde şu var webo gelene kadar ben niangı tercih ederdim nasıl olsa eskiye dönüş var bizde bari istediğimiz adamlar gelsin:D

• hak edecektir ya bence kuvvetini korumuşsa çok faydalı olur çok beğendiğim bir oyuncu kendileri

• 33 yaşında sıkıntı çeker kuvvet olarak ama yine de yeter bence..

• fazlasıyla yararlı olur

0|1
    0|0
  • Batuhan Karadeniz'den daha yararlı olacağı tartışılmaz. Ancak 33 yaşında olan ve Katarda oynayan birini getirmek mantıksız. Niang Türkiye'ye gelmek istiyor, maliyeti de ölçülü bana göre. Beşiktaşda bunu bildiği için biraz daha kolaya kaçıyor. Zaten sametin istemediği yönetimin istediği kulisleri de var. Bence Samet Aybaba sezon sonunu zor getirir.

0|0
    0|0
    • Samet Aybabaya haksızlık etme bence.Aykut Kocaman ve Fatih Terim şunu istiyorum diyor, başkan10 milyon euro'yu basıp alıyor.Beşiktaşın tarhinin en sıkıntılı zamanında, Msutafa Denizli bile kaçarken, Samet AYbaba elini taşın altına koymayı kabul etti.Sezon başında bonservise 1,5 milyon harcadı Beşiktaş.Devre arasındada Gökhan için Belediyeye 1 verdi galiba.Samet AYbaba bu kadar transfer bütçesiyle iyi iş çıkarıyor.

• Bu mantıkla yürümez bu işler. Adam hakkını alacak tabi ki. Almeida çok mu indirim yaptı ? ve ne kadar faydalı oldu ? Adamın aldığı paraya değil, takıma yaptığı katkıya bakacaksın. Gidersin salak Dentinhoya bir dunya para verirsin ama. Mantık çerçevesinde konuşalım

• Ne Dentinho, ne de Almeida, Bobonun istediğine yaklaşacak kadar bile para almıyor.

• Bence tam faydası olacak adam buydu. Taktik olarak da 4-3-3 oynatmak lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...