Drogba iyi bir etki yaratacak mı ?

Sizce Drogba Gs'da iyi şeyler yapar mı ?

Ben = Biraz zor , Sneijder varken ? :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli olarak yorum yapıcam Drogba nın ölüsü bile iş yapar ama yanlış transfer olarak degerlendırıyorum zaten forvet hattında yeterlı oyuncular var sol beke lazım transfer

0|1
    0|1
    • Ne güzel yorumladın bea :D

• Burak ve Umut dikine koşu yapan ve orta sahayla forvet arasındaki mesafenin uzamasına neden olan oyuncular. Bu sene ikisi beraber 21 gol attı ama orta sahamızdaki oyuncular geçen sene bu gol sayısına erişmişlerdi. Drogba sırtı dönük oynayan çok güçlü bir oyuncu. Orta sahayla beraber çok cirit atarlar rakip yarı alanda. Burak 17 milyona gidecek gibi, Elmander bu durumda yedek kalır. DROGBA takımın savunmasının bile iyi oynamasının sebebi olacak.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Drogba 34 yaşında..Irk itibariyle yani fiziksel yaradılış ve kas yapısı itibariyle 34 yaşındaki bir siyahi oyuncu,en fazla 29-30 yaşında bir beyaz oyuncuya denk geliyor.İş yapmakla kalmaz takıma kademe atlatır.Mükemmel bir transfer oldu Drogba

3|2
    0|0
  • Bence çok etkili olur hazır çünkü oynamak için.

1|0
    0|0
  • bu sezon olur ama gelecek sezon yaşından dolayı verimli olamaz

0|0
    0|0
  • bana görede tam tersi Drogba varken sheijder kendini nasıl göstericek

0|0
    0|0
  • Mükemmel transfer şova hazır olun..

1|0
    0|0
  • he canım he hadi yol al takımına git bak...git kendi takımında kim var diye bak...

1|0
    0|0
    • Abuk Sabuk yazma..

• Ne oldu küfür mu gördün tarafsız olmayi başarabilirdin

• kavga yok :)

• Sneijder yaratır da, Drogbayı bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • umarım etkisiz olur :D

1|0
    2|2
  • Adamın kalitesi belli zaten. Hangi takımda olursa olsun mutlaka farkını gösterir.. Özellikle ligimize tam uygun bir forvet çünkü sağlam oyuncu.. Bence fiziği ve oyun tarzıyla çok gollerini izleriz...

1|1
    0|0
Yükleniyor...