Fitness ile ilgilenen arkadaslar yardimci olabilir mi?

Vucudumu gelistirmek istiyorum. Sadece fit olmak istiyorum oyle abartili bir sekilde sismek istemiyorum. Boyum 184 , kilom 75. Nasil bir calisma programi uygulamaliyim. Internetten baya arastirma yaptim ama kafam iyice karisti ozellikle besleme konusunda nasil bir yol izlemeliyim. Bu alanda ilgili arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında kilon fena değil biraz daha kilo alman lazım ama önce bir yağ, kas değerlerine baktır.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kahvaltilarinda herturlu kaloriyi alabilirsin. ogle yemeginde protein aralikli beslenmeye dikkat et. ara ogunlerde bir elma ye. aksamlari yagsiz yine protein agirlikli sebze sulu gidalara yonel. uyumadanda kendine bir protein shake yapmayi sart kos. atletik bir beach body istiyorsan ilk alti ay vucuda kas ve hacim yapmak icin cok kilo ve az tekrarli antreman yap. daha sonraki donemde az kilo cok tekrar yapmis oldugun hacimli kasli vucudu forma sokup definition olmasi icin.. sekerli gazli iceceklerden yagli tuzlu besinlerden abur cuburdan koru kendini. Allah kolaylik versin!!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi yağ oranını bilmesen yardımcı olmaya çalışacağım, eğer yağ oranı yüksek ise karbonhidra içeren besinleri azalt protein içerikli beslen sebze meyveni de eksik etme 15 dk bisiklet ya da ip atlama ile ısın ağırlık çalış ve sonrasında 25 dk koşu yap 7-8 den sonra sadece proteinli şeylerle beslen oda hafif. Eğer yağ oranın düşükse karbonhidrattan korkmana gerek yok tabi ekmeği azalt genede, proteini arttır ve sporunu yap gene... Karın kasların çıkana kadar kardiyoyu eksik etme.

0|1
    0|0
  • Yağ değerlerine baktir daha sonra protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...