Birr sorum varrr !!!

kızlar örneğin yanlış bir davranışa karar verdiniz ve erkek arkadaşınız sizi bu karardan vaz geçirmeye çalışıyor filmlerdeki gibi kendi kararınızda mı yoksa erkek arkadaşınızın fikrine de mi uyarsınız?

Güncellemeler:
herkes iyi hoş da ciddi yazan az var..

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• erkek arkadaşım beni yanlış olduğuna ikna ederse onu dinlerim beni çok düşünür. bazen kendi dediklerimi de yaptığım oluyor.

0|1
    0|0
  • ortak karar almak bence daha mantıklı ve ben ortak karar alıyorum ama bazen kendi başıma davranıyomuşum oda büyük sorunlar çıkartıyo şimdiki gibi

0|1
    0|0
  • mantık her zaman ondedir benim icin.. egerki bi yanlis yapiyorsam ve farkında degilsem farkına varmıs olurum ve erkek arkadasimn fikrine uyarım

0|1
    0|0
  • Mantıklı gelirse neden olmasın ?

1|1
    0|0
  • Erkek arkadaşımın ne dediği benim için tabiki çok önemli eğer önemli olmasa erkek arkadaşım olamazdı zaten ama bir karar vereceksem buradaki son söz benim duygularım olur fakat bu en değer verdiğim insanı dinlemeyece ğim anlamına da gelmez

0|1
    0|0
  • Erkek arkadaşım beni iyi tanıyorsa nasıl vazgeçireceğini bilir. Yani erkek arkadaşımın iknasına bağlı her şey.

0|1
    0|0
  • %100 erkek arkadaşımın fikrini ön planda tutarım :D

0|1
    0|0
  • kendi kararım

0|1
    0|0
  • eğer yanlış bir karar aldıysam neden olmasın ..

0|1
    0|0
  • onun fikrine uyarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kız yanlış bir davranış içerisindeyse ve ben onu vaz geçirmek istiyorsam kendi bildiğini yapmak gibi bir şansı yoktur..

0|1
    0|0
    • o belli olmaz.. =)

• sevdiğim ve değer verdiğim bir hatunu yanlışından döndürmek için çok zorunda kalırsam hafif dozlu şiddet uygulayabilirim. ona rağmen ısrarcı olursa ya tedavi dozunu arttırırım ya da yanlışına bensiz devam eder

• Eğer bu fikir gerçekten kötü bir şeyse ne olursa olsun izin vermem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...