Spor icin nasi motive olcam?

Hergun usenmeden yuruyuse gitmek istiyorum ve evde spor yapmak istiyorum cunku 160 boyunda ve 67 kiloym zayiflamam sart beslenmemi nasil yapcm bilmiyorum. istahim feci acik ve acktigimda bsy yemezsem basm falan donuyo

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• reaktif hipoglisemi belirtisi bence sen spordan önce bir endokrinolojiye hormon testi yaptır çok daha iyi olur. daha sonra spor da yapabilirsin sağlıklı da beslenirsin.

0|0
    0|0
    • O ne ki

• Peki hangi bolume gitmelym bunun icin

Erkekler Ne Diyor 7

• Antremanın her dakikasından nefret ediyordum. Fakat kendi kendime dedim ki ; Şimdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını bir Şampiyon olarak yaşa [ Muhammed Ali ]

Bu söz beni acayip motive ediyo :D bir de evde istek olmuyo pek :D

1|1
    0|0
  • Kilolu olursan kimsenin seni almayacagini dusun :)

0|0
    0|0
  • Snapchat kullaniyosan birbirimizi motive edelim

0|0
    0|0
  • yemicenn yemicenn :DD

0|0
    0|0
  • Alıştır kendini

0|0
    0|0
  • hırslanmalısın

0|0
    0|0
  • 7 kilo ver yeter giymek istediğin kıyafeti düşün

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak benim boyum 175 falan. 3-4 sene önce 106 kiloydum. Önüme gelen hemen her şeyi yerdim senin boyun kilon abartılı değil gene. Sana verebileceğim tek tavsiye ekmek ve çikolata tarzı şeyleri kesmen. Porsiyonlarını küçültmen. 1 haftaya migden o kadar rahat alışacak ki ilk başlarda akşamları biraz aç hissedeceksin ama 1 hafta içinde alışıcaksın ve iş okul tarzı şeyler vaktini aldığı için çok hatırlamicaksın açlığını. Evde kendi kendine çok yararlı eğzersizler yapabilirsin. Cidden bu egzersizlerle ilgileniyorsan bana haber ver sana bunların açıklamalarını nasıl yapılacağını anlatıcam. 46 bedenden 32-34 e düşmüş bir insan olarak söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
    • İlgilenirm tabki hangi egzersizler

• Days challenge türünde egzersizler var hem vücudunu sıkılaştırıyor. Kendine bir tablo oluşturuyorsun ilk gün 50 ile başlıyorsun sonraki gün 55 sonraki gün atmış 1 gün rest böyle devam ediyor onun tabloları var tabi ki. Bölgesel sıkılaşmada fitness salonunda yaptırdıkları şeyi 12-13 tl ye 2kg bir dambıl alarak evde çok güzel bir biçimde yapabilirsin

• Kendini aynada külot sütyenle çek hem önden arkadan ve yandan bide otururken. Her acıktığında o fotolara bak.

0|1
    0|0
  • Bende çok zorluk yaşıyorum motive olurken. Kendini inandirmalisin once gercekten zayiflamak istedigine, yapabilecegine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...