Boy uzatmam mumkun mu?

Merhaba arkadaslar 20 yasindayim. Boyum 175 . Yillardir uzamiyorum nerdeyse. Son 6 ayda 5 cm attim. Bu yastan sonra uzatmam mumkun mu sizce? Sukur kisa oldugunu dusunmuyorum cok ama fitness yapiyorum boyum bir 5 6 cm daha fazla olsa cok daha iyi gorunecek gibi. Bilindik yontemleri attik kenara onun disinda neler yapabilirim? Cunku zaten 5 cm i sporla attim. Barfiksin ve asili kalmanin etkisi oldu baya

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• kanka nasıl uzadın soylesene bende denıyım boyum kısa

0|0
    0|0
    • Yazdim diger arkadaşa bak orda yaazidigima reyiz

• sen neler yapysn o videodakilerimi nekadar asılı kalıyosn 3 dakıka dıyo 1 dakıka anca kalırım bn

• Ben de genelde asili kalmaktan cok esneme germe yaptim zaaten haftada 2 fun de sirt calisirken barfiks yaptigim icin fazla asili kalmadim ama simdi hergun kalicam bakalim belki uzatir daha

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• nasıl uzadın la 5 cm. benim de boyum 1.80 20 yaşındayım 5 cm uzamaya ihtiyacım var. yardımcı olur musun bro. ne yaptın da 5 cm attın?

0|0
    0|0
    • 180 yeter beni cok gecme dnxncnnccj

• O videoyu biliyorum da onla alakasi yok tam olarak ben zsten eskiden beri fitnessle ugrasirdim. Ileri duzey yoga antrenmanina basladim asili kalma olayini da zawten biliyordum. Soyle bir mantik var guclenen kas grubu orayi dik tutar. Eskiden dik oturunca sirtim aciyodu. Simdi yamuk oturunca aciyor

• Bir yaştan sonra hayır

0|0
    0|0
    • Nba ye giden basketbolcular 30 yasinds bile uzuyoe :d bir yolu olmali

• Boyle diyolardi 5 cm uzadim 20 yasimda demekki oluyomus

Yükleniyor...