Niang ve beşiktaş ??? nasıl

ntv spor öyleymiş galiba arkadaşlar nasıl ama? sizce yararı olur mu doğru habermi

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• son zamanlarda Beşiktaşımızın en iyi transfer sezonu.eldeki bütçeyle har vurup harman savurmadan güzel transferlere imza attık.yönetim heba felan demiyor valla.araştırın adamın klübüne kiralama parası bile vermedi Beşiktaş.bizzat fikret orman ntvsporda açıklama yaptı.fenerli arkadaşlar bizim eskileri alır Beşiktaş diyor ama bi kendi geçmişlerine baksınlar bakalım Tümer metin ertuğrul sağlam sergen yalçın feyyaz :) ha babam salla kime denk gelirse.

0|1
    0|0
    • aynen öyle ben fenerbahceli olarak eskileri alır falan demiyorum beşiktaş harika transfer yaptı keşke biz alsaydık bile diyorum cogu kişi öyle diyor zten

• senin gibi fenerbahçeli arkadaşlarıda tebrik ediyorum en azından gerçekleri görebilmen adına teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Niang para için Fenerbahçe'den gitmişti şimdi geri gelirse daha çok para için gelecek demek ki feda bitti bonkorluk basladı yeniden ,ben inanmıyorum gelmesini de istemem

1|2
    0|1
    • Beşiktaş başkanı söyledi anlaştıklarını gelmese daha iyi olur tabi

• BU adam sadece para için Marsilya'yı bırakıp Fenerbahçe'ye gelmişti para içinde gitti sadece para için sürekliş transfer yapan bir adamın hiçbir zaman yararı olmaz.

• Yararlı olur. Yalnız acaba ne kadara geliyor, para adamı.

0|0
    0|0
  • % 100 Yararlı olur... Tank gibi adam..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beni yak Kendini yak MAMADOU NİANG yararlı olur

0|2
    0|0
  • İmzalar atılmış tabiki iyi biir oyuncu Mücadele gücü yüksek doğru bir transfer.

1|2
    0|0
  • beşiktaş feda dan soyduğu taraftarının parasını şimdi heba etme zamanı TARAFTAR FEDA DİYOR BEŞİKTAŞ HEBA EDİYOR :D

1|2
    0|0
  • Niang twıtter hesabından ya fransaya ya Türkiye ye döncem demiş herkes fenerbahceye sanıyordu beşiktaşla anlaşmış demek ondanmış :D

1|1
    0|0
    • Nİang ferere gelseydi sowla çok iyi anlaşabilirledi :(

• O degil adamlar ne kadar özenti ya :D Bizim sow zenci ya gitti gs Zenci drogbayı aldı şimdi beşitaş da aldı zenci bi forvet :D sadfdfas

• :D drogba kesin değil ama gelse de görecez bakalım

• arabistanda sesi çıkmıyordu pek eski gücünde olursa iyi transfer olur hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • 33'lük emre beleşoğlu'nu takıma geri çagırırlar

35'lik alex'in arkasından ağlarlar .

Diğeri 34'lük niang'ı alır.

Sonra Drogba yaşlı .

1|0
    0|0
    • oğlum isterse 18lik olsun ln banane. gelsinde oynasın artık görelim:D

• Denemk laızm

0|0
    0|0