Ciddi yardım gerek.Bu terslikte bir işlik var!

Şimdi ben bi çocukla görüşüyorum ama çocuk inanılmaz şımarık ve beni sevmediği halde seni seviyorum diyo. Bende buna tahammül edemiyorum.Çünkü tek amacının beni yatağa atabilmek olduğunu düşünüyorum.Ama aynı zamanda ben ondan çok hoşlanıyorum.Fakat değişse biraz daha iyi olur.Sizce onu nasıl değiştirip beni sevmesini sağlayabilirim ?

Not:Lütfen cevaplarınızda değişmez o.Bırak öyle kalsın sanamı kalmış düzeltmek v.s şeyler söylemeyin çünkü onun değişmesini istiyorum.Eminim sizlerden de yaratıcı fikirler gelecektir :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• amacı yatağa atmaksa uzak dur yazık etme kendine link sorumu cevplarsan çok sevinirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir erkeği değiştirmek istiyorsan onu umursama önemseme. kendini değiştirip geldiğinde bakıp görünce gerçekten öyle olduğuna inanıyorsan devam edersin.

0|0
    0|0
  • o zaman yakın çevrenden bir erkek arkadaşını kafala sevgilim diye tanıştır yanında elini falan tut samimi davran. çocuk kıskanırsa ilgisini çekiyorsundur. sonraki günlerde sana yalvarıyor sa seviyordur. ilgisi olan kıskanır ya. iyi bir yol olmasa da ama seçtiğin arkadaşın bunu bilsin kendini kullanılmış hissetmesin :-))

0|0
    0|0
  • Bence ona ders verebilirsin.Eğer sana değer veriyorsa senin soğuk davranman,ayrılcakmış gibi yapman,belki onu değiştirebilir.

0|0
    0|0
    • Çıkmıyoruzki ve ben ona hiç bi şekilde hesap soramıyorum işim var diyo ama yanımda öyle değil ?

• Evet benim=)Öyle biride bana denk gelmiyo ya kazma ya odun ya hanzo bide yukarıdaki modeldede görüldüğü gibi aklını fikrini şeyiyle bozmuşlar denk geliyo :)son yazdığım için afedersin :)

• Önemli değil ben seni iyi anladım.Takma kafana

• yatağa girecek kızlardan olmadığını konuşmalarında empoze et açık konuş ciddi bir ilişki istiyorum de eğer amacın buysa seni fazala meşgul etmiyeyim de

0|0
    0|0
  • bence biyan önce birak onu o niyrti sadece sekstir senin gibi kaçtane kızı kandırmıştır. genelde otur insanlar öyle olur.

0|0
    0|0
  • kişi nasılsa öyledir değiştiremezsin... ha onun cinsel isteğini azaltabilirsin ama o zaman seni sevip sevmeyeceği konusu tartışılır bir konu halini alacaktır... şımarık ise bana göre sevmeyecektir kanımca...

0|0
    0|0
  • Ulan kızlar varya bazen herşeyi hakediyorsunuz.agzınla söyledigini beynin algılamıyor galiba.

S... bırakır,ortada kalırsın. benden bir erkek tavsiyesi.git başka birini bul..

0|0
    0|0
    • Haklısın galiba ama ben ya benden sonrakilere faydalı bişeyler yapmak istiyosam aynı hödüğe aşık olmasınlar diye =D

• saçmalama lütfen,sen kendine bak.o çocuk çok kişiyi geçirir kucagından :D

• Amaan fazla kasma. sal kendini gitsin herşey olacağına varır ;)

0|0
    0|0
  • sana karşı gerçekten sevgisi yoksa nasıl değişmesini bekliyorsun

0|0
    0|0
    • Mucize bekliyorum ben galiba.:( Neyse belamı bulunca görürüm :)

• aslında mucize beklemiyorsun kişiye fazla ilgin var ve vazgeçemiyorsun sanırım ama durum anlatığın gibiyse sadece seninle yatmak istiyorsa inan değmez

• Farklı deneyimlerde bulabilirsin. 19luk bişey denemek istersen eğer ...

0|0
    0|1
    • Oldu.:D Yaş aralığı 7-8 yaşa kadar ufalcak heralde :P

• Kendim zaten herdaim görüyorum. neden bu zevkten baskalarını mahrum bırakayım :) sonucta zorla değil güzelim hıh sevsinler :))

• :D:D:D:D:D Koptum gülmekten evde kalmış kız kurusu tribine benzedi "hıh sevsinler ":D:D:D:D

• amacı yatağa atmaksa eninde sonunda bunu başarır emin ol...dikkat et

0|0
    0|0
  • adı üstünde terslik

0|0
    0|0
  • Onu aşka davet edebilirsin

0|0
    0|0
    • gerek yok kendi ediyo zaten ben değişsin istiyorum gözü biraz seksten uzaklaşsın ?

• Üzgünüm ama gözü sekste olan bir erkeği değiştiremezsin.

• Cocuk ters ugruna is olmusa benzer... bu duzde olabilir sana bagli... ama boyle dusundugune gore sen ilgisini cekmek icin cinselligini kullanmissin gibi geldi bana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değişmez o asla

0|0
    0|0
  • seni yataga atmadan kendine baglama yöntemleri var ne biliyim sinamaya gidin ufak dokunuşları birlikte vakit geçirin zamanla baglanıcaktır alışınca :)

0|0
    0|0
  • Terslıklerde hep bir iş olur zaten hocam

0|0
    0|0
Yükleniyor...