Trafikte uslu musunuz?Çılgın mısınız?

Araba kullanırken genelde sakin mi kullanırsınız yoksa atraksiyonu sever misiniz?

0|0
27|40

En İyi Kız Görüşü

• Gayet medeniyim. Yollar hız tutkusunu tatmin etmek için değil.

1|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 26

• hızı seviyorum ani sollamalarım var. makas işine daha cesaret edemedim ama yapcamm babam kalpten gitcek bigün :D

0|1
    0|2
  • Sakinimdir kurallara uyarim, cilginlik zamanlarim cok geride kaldi

0|2
    0|1
  • Araba kullanamayanlardanım.

0|1
    1|1
  • Hızlı kullanmayı severım kurallar pek uymam.

0|1
    0|1
  • Eskıden cok cılgındım bee :(

0|1
    0|1
  • değişiyor tabı atraksıyonu da dozunda ve kımseye zarar vermeden yasamak kaydıyla

0|1
    0|1
  • Yerine göre değişir. Uygun bir yerse son sürat ama değilse insanlara zarar vericek, bir anlık zevk için birilerinin hayatına mâl olucak şeyler yapmam.

0|2
    1|1
  • o gün psikolojime göre

sinirli isem hızlı normal isem normal

çok sinirli isem yanaşmayın affetmem çarparım

0|1
    2|1
  • Bir ehliyetim bile yok. Anliyorsun degil mi?

1|2
    0|1
  • uslu olmak en ıyısı

0|1
    1|1
  • çılgınnnn :)

0|1
    0|1
  • Sinirime gore degisir :p

0|1
    0|1
  • Gerektiği kadar yemeklerin tuzu gibidir fazla kaçırırsan kör eder insanı

0|1
    0|1
  • çılgınımm :)

0|1
    1|1
  • Yeni kayıt oldum 2-3 aya alıcam bende ehliyeti ama uslu olurum ben :)

0|1
    0|1
  • Çılgınn :D

0|1
    0|1
  • Çok usluyum..Kurallarada uyarım

0|1
    0|1
  • çılgınlık benim adım

0|1
    0|1
  • Çılgınnnnn

0|1
    1|1
  • Ağır kullanmayı sevmiyorum ama çokta abartmam .

0|1
    1|1
  • çılgınız meeaan!

0|1
    1|1
  • 1 el dışarda 1 el direksiyonda kamyoncu gibi araba kullanırım :D

0|1
    1|2
  • Çılgınn :D

0|1
    1|1
  • Bayılırım :D

0|1
    0|1
  • Bizim belediye otobüs şoförü çok çılgın :D

1|3
    0|1
  • sakin kullanmayı tercih ediyorum ama içimdeki hız tutkusu büyüdükçe büyüyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 40

• genelde sakin. yol veren. kurallara uyan biriyim.

0|3
    0|0
  • kalabalıksa dikkatli kullanmaya özen gösteririm

0|1
    0|0
  • Atraksiyonu da yapanı da sevmem. İnip levyeyi kafasına indirince o adrenalin sevici atraksiyoner çocuklardan iz kalmıyor. Akıllı olsunlar adam gibi kullansınlar. El alemin atraksiyonu yüzünden her yıl bir sürü insan hayatını kaybediyor, sakat kalıyor, aileler yok oluyor. Bunlar olacağına her yıl yüzlerce levye montesi olmasını tercih ederim. Destekçisiyim bu kampanyanın.

0|1
    0|0
  • eskiden kullanırken biraz sinirli ve agresif sürüyordum ama yaş ilerledikçe biraz düzeliyor şimdi gayet sakın gidiyorum beni kizdiran birşey olmassa birde mazot çok pahali artık ve arabayi yormakta istemiyorum :) altimda arkadan itişli bi araba olsa bende rahat durmam tabi

0|2
    0|0
  • kaza yapmadan önce bende deli gibiydim...makaslar..sollamalar..sol şeritler...6 yıl önce...hızlı kullanmak iyi şöför olduğun anlamına gelmediğini herkese anlatmalı...öyle hızlı gidip biryere girenlere çok rastladı yaşlı dünyamız...ee ben süper hızlı kullanıyorum kaza yapmadım...yaparsın canım sende birgün yaparsın...f1 pilotu adını unuttum o bile almanyada kaza yapmışı geçen senelerde...trafikte çocuğula..çoluğula gidenleri unutmayalım bir tane hız tutkunu yüzünden hayatlarına zarar vermeye kimsenin hakkı yok...uslu ve düzgün kullanıyorum rahatım...acalem yok...isteyen bassın abi devam etsin...

0|1
    0|0
  • kurallara uyarım ihmal etmem ancak seri kullanırım.yerine göre hız yaparım fakat fazla sinirliyim.uyuz köpek gibi gidene birde sinyal vermeyene tahammül edemiyorum.

0|2
    0|0
  • Şehir içinde sakinimdir. Otobanda boşyere koşmayın peşimden =))

0|1
    0|0
  • Ben bütün kurallara uyarım, sakin kullanırım genelde ama ruh durumuna göre bazen atraksiyon yapmıyor değilim...

0|1
    0|0
  • eğer sinirliysem beni tutana aşk olsun eğer keyfim yerindeyse son ses kasmadan solama yprm önümde kimseyi bırakmam maksat rahat yol alalım:)))

0|1
    0|0
  • acelem varsa makas ata ata giderim hiç dinlemem. acelem yoksa sollayarak önümü boşaltarak ama çokta kasmadan giderim. eğer başkasının arabasını kullanıyorsam sakin sakin orta şeritten giderim.

0|1
    0|0
  • sanki cennete alınacak son kişi kalmışta,ona yetişme çabasında olan biri gibi kullanırım.yani nenemi bile tanımam trafikte.bu genel halim.ama bazende sakin,kurallara uyan uslu bir çocuk olurum.kızdırmayın lan beni sinyal vermeden sollama yapanlar.sonra sollamanın kralını görürsünüz

0|1
    0|1
  • Ben 2 kere bu tarz kullanana denk geldim ve 155 e ihbar ettim.Bu işin şakası olmaz.Daha bu sabah TEM de ciddi kaza atlattık.Herkes düzgün, kurallara uyarak kullansın.

0|2
    0|0
  • full attraction. geçenlerde kendi arabasını pert eden 38 yaşındaki abim bile benim arabama en son bindiğinde bizde bir sorun var bence artık destek almalıyız, rahmetli babamdan mı kaynaklanıyor acaba küçükken bize kötü örnek mi oldu falan dedi :DDD

koptum :DDD

0|1
    0|0
    • Öncelikle Allah rahmet eylesin başın sağolsun diyelim,genetik ırsi olabiliyor tez canlı insanlar biraz atraksiyon yaşıyor ama şansları yanında olması gerek :)

• sağolasın.

doğru diyorsun bir yerden sonra şans işi ama seri de kullansan dikkati elden bırakmamak gerek

• Burası emniyet, arkadaşlarla takip ediyoruz

0|1
    0|0
  • birden önüme çıkan henüz üç dört yaşlarında kel kafalı masumca bakan o erkek çocuğundan sonra gayet usluyum,

1|1
    0|0
  • Sol şerit hastasıyım..Sol şerite girip kaplumbağa gibi giden uyuşukları bol sellektör ve kıça yanaşma ile tahrik ve taciz ederim..

Kaç kenara be kardeşim..

Kaç kenara güzelim..

0|1
    0|0
  • şu toplu taşıma araçlarının arkasında ciğergah eden "ben babamı seviyorum , lütfen beni ondan ayırma" gibi subliminal mesaj içeren afişleri gördükten sonra çılgınlık kalmadı. Yalnız şehirden uzaklaşıp otoban ve otobanvari yollarda yerine göre.

0|2
    0|0
  • Çok sakinim.Heyecanlananları da anlamıyorum.Yeşil ışık daha yanmadan kornaya basmalar, karşıdaki ufak bir hata yapınca ana avrat küfürler..İnsanların daha çabuk sinirlendiği başka bir yer yoktur galiba ve nedenini anlamıyorum.

0|2
    0|0
    • Var ya kardeşim aynen o yeşil yanar yanmaz korna çalanlara fitil oluyorum,selektör neyse de korna çalanlara ibişliğine hareket etmeyecen de olmaz işte o.

• Trafik Polisi çocuğuyum ben.Kırmızıda geçmek bana serbest

0|1
    0|0
  • Ulan Bütün Kızlar Araba Kullanıyormuş Baksana! Bide Sokakta Görelim Nasıl Kullandığınızı ?

Ben Hiç Görmedim 18-25 Yaş Arası Kadın Şöför ?

0|1
    0|0
    • Kullanırlar ya üstelik heyecan yapmayan sinyal veren,sol şeridi kapatmayan bayanları yolda bile artılıyorum tebrikler onlara :P

• Bu Gün Bi Kavşakta Gördüm Sürücü Kursu Aracında Bayan Vardı 22 Yaşlarında Kadın Yaya'lara Yol Verdi Sonra Hareket'e Geçti Direksiyonu Çevirmesi Lazım Ama Yandaki Hoca Müdaale Ediyordu :)

• Genelde Dikkaliyim dir.

adrenaline gerek yok kendimi geçtim başka insanların canını tehlikeye atamam.

0|1
    0|0
  • Sevinirim araba kullanmasını çok severim sevdiğim şarkılarda açılırsa kimse tutamaz beni.Ama aslında sakince kullanmak en iyisi

0|1
    0|0
  • heyecan yok ama sinir çok :) renault ve tofaş kullananlar ve bayan şöförler karşıma çıkmasın yeter. bir de bunların kesişim kümesi var ki allah düşman başına vermesin :)

0|1
    0|0
  • daha yeni aldım ehliyeti :D bütün sokaktaki arabalar geçer sonrada ben geçerim :D

0|2
    0|0
  • sakin kullanmaya ve kurallara uymaya dikkt ediyorum ama 5 dkk sonra trafikte aptaln teki gelip canını sıkmayı başarabiliyor bizim ist da ve hemen agrasif ve hızlı kullanmaya başlıyorum :)

0|1
    0|0
  • çooook çılgınııımm

link

0|1
    0|0
  • valla centilmen olduğumu söyler arkadaşlarım

yani usluyumdur gaza gelmem

0|2
    0|0
  • Her taraf mobese yaramazlık yaparsan acıbiber sürerler ağzına :D

0|1
    0|0
  • babam varken biraz uslu oluyom ama yanliz olunca pek fazla degil arkadaslarla oluncaa anamm 2.0 TDI canini cikartiyom

0|1
    0|1
  • Makasa girer felç ederim :P

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...