Aynaya baktığınız da olmanız gereken kişi mi olarak görüyorsunuz kendinizi ?

Sorulara göz gezdirirken aslında içinizde olmayan karakterlerle burada oyun oynadığınızın ancak bu şekilde gerçek hayatta bulamadığınız değeri ilgiyi görebiliyorsunuz.Neden sosyal hayatta bu şekilde olamıyorsunuz hiç düşündünüz mü ? Neden kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeyi başaramıyor herşeyi bilmişlik egosu içinde totonuzun tavanlarda gezdiğini sanıyorsunuz.Evet evet sen ben mi diyen iki gün önce anne anne diye ağlayan sen ne olduda şimdi ahkam kesip artist artist hareketler kime bu havan.hiç insan olmayı denediniz mi ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ben benim her zaman oldugum yerde oldugum konumdayım değişemedim hiç keşke değişebilsem bende oynasam :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynaya baktığında dışını görürsün...

Her insan günlük görüştüğü insanları kendi görünüşünden daha iyi bilir. Mimiklerini, gülüşünü, sinirlenişini, dalgınlaşınca nasıl baktığını, nasıl gözüktüğünü daha iyi bilir. Hiç kimse kendinin bazı olaylara nasıl bir ifade kullandığını, nasıl gözüktüğünü bilemez.

Ben içime bakarım..

Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen HİÇ ol. Menzilin yokluk olsun. İnsanın çömlekten farkı olmamalı. Nasıl çömleği tutan dışındaki biçim değil, içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir.

Hz. Mevlana Celaleddin-i Rumi :)

1|1
    0|0
  • ...

dürüst olmak gerekirse,sadece tanımaya çalışıyorum aynadaki kişiyi,

Kendimi kabul ettiğimi dşn ama,bendeki beni tanımam da gerek.

0|1
    0|0
  • Dis tepkiler yuzunden

insanlarin insanlardan aliacaklari tepki..

0|1
    0|0
    • tüm suçu her zaman karşı tarafta buluyoruz genelde bu yüzden insanlara tepkili olabilirmiyiz.

• Bu bi genelleme.bi kere istedgin gbi olursun hos karsilanmaz bu sefer cesaret etmezsn bunun gibi busey

• Fazla fark yok...

Sadece bazen aynada aydınlıkken, içimde bir karanlık oluyor o kadar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba zncix.

İlk Öncelikle Seni Tebrik Ediyorum. Söylediğin Her Kelime Doğru.

Ama Yinede Bir Yanlışı Gözden Kaçırmamak Lazım.

Sosyal Hayattan Bahsediyorsunda. Sana Burda ''Genel'' Olarak Konuşma Hakkını Kim Veriyor ?

Belki Sen, Belki Ben,Belki Başkası Her İki Hayattada İlgi Görüyor.

Haklısın, Burası Kople Bir Oyun.

İstediğin Gibi Oyna O Zaman.

0|0
    0|1
    • sen neyin kafasını yaşıyorsun.bak evladım yukarda soru sor kısmı var oraya tıkladığın her an soru sorabiliyorsun...kimseden izin alacak değilim.bu yorumu yapmak için benden izin aldın mı ?.ayrıca cvblarında dikkatimi çekti merhaba yazmana gerek yok gelip bana saygıdan da deme saçmalık oke...

• ben şahsen kişiliğim oturduğun düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...