Türkiye - Çek Cumhuriyeti maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 yendi.. Çok mutluyum ya, çok iyi geldi bugün..

Güncellemeler:
Bekle bizi Avrupaaaaaaaa

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Öncelikle, bugün yaşanan hain saldırıda hayatını kaybedenlere rahmet, geride kalanlara ise sabır diliyorum.

Maça gelecek olursak, genel olarak, Çeklerin yeterince istemediği, ortada geçen ve atanın götüreceği maç oldu.55. dakikaya dek her iki takımın da kaleye isabet şut gönderememesinin tek açıklaması budur. Zaten, penaltı pozisyonuna kadar, dengeli giden oyun, penaltıdan sonra her ne kadar Cenk'in oyundan alınmasını yanlış bulsam da, bu hata pahalıya patlamadan, ikinci gol geldi.

Milli takımda, Oğuzhan, Ozan, Şener oldukça kötüydüler. Maç eksiği oldukça belli olan Arda, ise her zaman ki standartlarından aşağıda oynamadı, ama asiste rağmen, kalitesinin altında kaldı. Bana göre, milli takımın en büyük sorunu sistemsizliktir. Zira, her zaman bu kadar rahat rakiplere karşı oynayamazsınız. Zaten son iki maçta ki çıkışın nedeni de rakiplerin yetersizliği ve maçı istememesinden kaynaklanmaktadır.

Play-off'lara kalınırsa, hatta daha üstlere de çıkmak başarılırsa bu takımı sağlam bir sistem takımı bozguna uğratır. Çünkü, takım tabiri yerindeyse "gazla" çalışıyor. Bu da tamamen, Fatih Terim'in oyuncuları motive etme niteliğinden kaynaklanıyor.

Her neyse, umarım yanılırım da bu takım, turnuvaya katılma hakkı kazanır. Ardından da, analizlerimde yanıldığımı bir daha yüzüme vurarak rakiplerini bir bir geçer ve 8 yıl aradan sonra bize özlediğimiz futbolu izletir. Varsın, bizler yanılalım, milli takım başarılı olsun. Bunca, acının ve pişmanlıkların yaşandığı ülkede en azından futbol bizi üzüntümüzden uzaklaştırsın.

1|0
    1|0
    • Bizim ofansif oynamamız lazım. 2. yarıyı izledim ben. atak yapmayı beceremiyoruz. Top bize gelince kaleciye kadar gidiyor. Biz rakip sahaya gidene kadar adamların orta sahası bile defansa yardıma geliyo

• Doğrudur, çünkü Avrupa, sistemsiz bir futbol düşünmüyor. Zaten, bunu başaramayan oyuncular da oralarda barınamıyorlar.

Esasında, Arda dışında, Fenerbahçe'ye geldiğinde Mehmet Topal, Atletico'dan döndüğünde Emre Belözoğlu, milli maçlarda Hakan Çalhanoğlu örnekleri de verilebilir. Avrupa'da oynayan oyuncular, milli maçlar ya da transfer ile ülkelerine döndüklerinde farkı hissettiriyorlar. Buradan da sonuç çıkıyor ki, aslında oyuncularımızda yetenek problemi yaşanmıyor, ancak oyuncularımızı çalıştıracak ve sistemleştirecek kadar kaliteli hocalar ve antrenörler yok.

• Kesinlikle 👏

• 5|0
    0|0
  • Beklenen oldu kazandık

Çeklerin maç bitse de gitsek tavırları işimize yaradı

2|0
    0|0
  • Mental olarak hazırlanamadığımızı gösteriyor. Presslerde dağıldık ve hiç topu ayağımızda tutamadık. Penaltı olmasaydı belki berabere kalırdık.
    En azından bu zor günlerde biraz olsun moral verdiler. Hepsini canı gönülden kutluyorum...

1|0
    0|0
  • bugünde ızlandayı yeneriz sıradakını beklerız.. ah bız turkler son dakıka sıkışmadan bır seyler yapmayı ogrenmelıyız:)

1|0
    0|0
  • İzlanda maçı daha muhim sanıyorum

1|0
    0|0
  • Gururlandık ah birde izlandayıda mağlup edersek şimdilik tamamdır

1|0
    0|0
  • Aslında grubun lideri biz olmalıydık ciddiyetimizi bu maçtaki gibi korusaydık tüm maçlardan puan çıkarabilirdik

1|0
    0|0
  • güzel galibiyetti

1|0
    0|0
  • İY sıfır dedim milli takım bin lira verdi temizinden :)

1|0
    0|0
  • Çok iyi geldi banada bu maç sayesinde 500 tl kazandım az daha param olsaydı az daha basacaktım

1|0
    0|0
  • Guzel oynadik, normal bir skor.

1|0
    0|0
  • ne çaktık ama böyle koyarlar adama :D

1|0
    0|0
  • Bende 100 tl kazandim hemde gruptan cikariz artik play lere

1|0
    0|0
  • Güzel oynadik gruptan çıkarız

1|0
    0|0
  • Yendik mutluyum ama keyif bırakmadılar ki kimse de.

1|0
    0|0
  • Topla oynama yüzdemiz , isabetli pas oranımız çok düşüktü

1|0
    0|0
  • Kötü oynayıp kazandığımızı düşünüyorum. hayırlısi bakalım

1|0
    0|0
  • bugün izlandayla maçımız var başladı bile onuda izle kaçırma ;)

1|0
    0|0
  • aynen bugün güzel bişeylerinde olabileceğini hiç düşünmüyordum

2|0
    0|0
  • güzel maçtı

1|0
    0|0
  • Aynen kupon da geldi 2-3 golden. d

1|0
    0|0
  • valla türkiyeden futbol konusunda bir beklentim kalmadı

1|0
    0|0
  • Her şey en iyi 3. lük için ama işimiz zor Hırvatistan daha avantajlı

1|0
    0|0
    • İlk 2 çıkar gruplardan

• Elimizden kaçırmamamız gerek. Sonra milletin yenilmesini bekliyoruz

• aynen illa ki yumurta ağzına gelip dayanacak öyle harekete geçecez :)))

• hadi ya izlemedim valla hela olsun tebrik etmek lazım bizmkileri

1|0
    0|0
  • bazı mutlulukları bazı olaylar kaartıyor yapacak bır sey yokkk

1|0
    0|0
  • Volkan şen den sonra takımın havası değişti. Daha cesur aktif uretgen bir Türkiye vardi

1|0
    0|0
  • bu ülkenin başarisini istemiyorum artık.
    tüm dünya kötülemeye başlasa iyi olur

0|0
    1|0
  • Luijtmttjjmwujmtkgajg görüşlerjm bunlar şimdilik

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

• yiaaa izlemedim maçtan haberim bile yoktu ama iyi haber
    ps. futboldan nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Ihtiyacimiz vardi sevinmeye, iyi oldu