Sürekli yanınızda bir destek ister misiniz?

hemen hemen bütün sorunlarınızda arkadaşlarınızın fikirlerini ister misiniz, onlardan destek alır mısınız, her anınızda bulamadığınızda tepkiniz nasıl olur, kendinizi yalnız hisseder misiniz, en önemlisi kendinizi yetersiz görür müsünüz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle değil. Bir gerilim filminde tek karede çıkan, suratı görünmeyen yalnız adam kesinlikle benim. Kendi sorunlarımı kendim hallederim. Tek başıma mücadelemi veririm.

0|0
    0|0
    • peki benim sorunum ne olabilir, acaba çok güçsüz mü kalmışım?

• Hayır. Sadece garantilemeye çalışıyorsun sorunlarının çözümlerini. Aslında tek başınada halledebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbir zaman fikir istemedim, ama yanımda olması mutlu eder, sadece yanımda olsun, tavsiye vermesin

0|0
    0|0
  • Aksine kafama göre hareket ederim hep.Yanılsam da kendi seçimim haklı çıksam da.

0|0
    0|0
    • peki durumda olmak bir rahatsızlık mı ?

• belirttiğim durumda olmayı kastetmiştim

• Başkalarından sürekli destek beklemek bir zaman sonra kendi kişiliğinin oluşmamasına ve özgüveninin yetersiz olmasına neden olabilir.

• Annemden bazi sorunlarimda destek alirim. Bas edebildiklerimi ben cozerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yoo çoğu zaman kimseyi pek dinlemez kendi bildiğimi yaparım hiçte pişman olmam

1|0
    0|0
  • kinsenin destegine ihtiyacınm yok benim genelde soru sormam cevap veririm dogruları söylerim buda bana yeter ve hic bi cümlemi boş konuşmam..

0|0
    0|0
  • Valla tek başıma daha iyi şeyler yapıyorum.. en büyük destekçim kendimim ..

0|0
    0|0
  • hayır Sürekli yanınızda bir destek ister misiniz?

0|0
    0|0
  • Farklı fikirler iyidir tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...