Ali Sami Yen mi Türk Telekom Arena mı ?

Günaydın..

Ali Sami Yen Stadı dünyanın en ünlü stadyumlarından birisi olmuştur.

Birçok ulusal medya kuruluşu ve spor yazarı tarafından Ali Sami Yen Dünyanın en etkili stadyumlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Ve bir çok Dünya devine Cehennem olmuştur..

link

Türk Telekom Arena ;

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'ndan sonra Türkiye'nin ikinci en yüksek kapasiteli stadyumudur..Kapasitesi olsun yüz tanıma sistemli kameraları olsun muhteşem bi teknikle yapılmış harika bi yerdir..

link

Sizce Hangisi ?

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Maçlara giden birisi olarak şunu söyleyebilirim,Ali Sami Yen'de eski açıkta maç seyretmek farklı bir deneyim olmuştur her zaman stadın büyüsü 2002'den sonra bence kayboldu,taraftar eski taraftar değildi ama bunun öncesinde 95-2002 arasında gittiğim her maçtan inanılmaz zevk almıştım.TT Arena'nın açılmasının akabininde maçların %50'sine gittim özellikle fenerbahçe maçlarını numaralıdan seyretmeye özen gösterdim çünkü Pegasus'u uzaktan seyretmek bir başka cazip geliyor.Arena farklı bir yer gerçekten gidenler ne demek istediğimi anlayacaktır.İşte stadyum dedirtiyor insana atmosferi inanılmaz sanki sahanın içindeymişcesine hissediyorsunuz maçı.Kısacası bu iki stadyum arasında bir ayrım yapmak yerine farklı yönlerini görmek gerekiyor ben ikisinide ayrı sevdim,yalnız Ali Sami Yen'in yıkıldığı gün Mecidiyeköyden geçerken ağlamıştım ya :S

2|3
    0|3
    • Söylediğin her kelimeye hatta harfe katılıyorum ...Bende Sami Yen de ilk maçımı eski açıkta izlemiştim.. Arena muhteşem bi yer her yönüyle .. Sami Yen yıkıldıktan sonra bende ağlamıştım ...Aklıma her gelişinde doluyo gözlerim..İnşallah Ali Sami Yen de ki bütün başarıları burdada yaşıcaz..Ayrım yapamam ama Sami Yen çok farklı benim içn..

• o maçta üzüldüğü kadar üzülmedi kimse,2 pozisyonla fenerbahçe 2-1 kazanmıştı herneyse umarım daha iyi maçlara gidersin :)

• İzlemiştim o maçı... 1-1 ne goller kaçmıştı.. :) inşallah.

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben her iki stad tada maç izledim.Arena tabiki çok daha iyi,hatta kıyas bile olmaz.Ama Ali Sami Yen stadımızında manevi değeri arena dahil hiç bir stadla kıyas bile olmaz.Bambaşka bir ruhu vardı Ali Sami Yen in.Ne zaferler kazandık orda.Veda gecesinde gözlerim dolmuştu... :( İnşallah kazanacağımız büyük zaferlerle Arena stadına da o ruhu yükleyeceğiz,yeni mağbedimiz olacak.

5|4
    0|0
  • ikisindede mac ızledım ama alı samıyen cok baskaydı. ben ali samı yen derım dostum

3|2
    0|0
  • Ali Samiyen'in ruhu vardı, orada çok şey yaşandı, gücünü geçmişten alıyordu.

Türk Telekom da sanıyorum 6 yıl sonra Samiyen adını alacak.

Orayı ikinci Samiyen yapacak olan da yine bu malum takım olacaktır.

3|1
    0|0
  • Ali Samiyenin yeri her zaman başka olacaktır.

2|3
    0|0
  • alisamiyenin tarihi..yaşanılanları başka ama arenada güzel...ama galatasaray için stad faretmez kimleri hangi stadlarda yenmiş bir dünya devidir...

2|2
    0|0
  • Ali Sami Yen Stadı

2|1
    0|0
  • değişim vazgeçilemez. Yeni başarılar Türk Telekom İle gelecek.

3|1
    0|0
  • ali samiyeeeeeen.

3|0
    0|0
  • Kıyaslama olurmu hiç tabiki ALİ SAMİYEN

3|0
    0|0
  • tt arena tabiki modern ve etkileyici

2|1
    0|0
  • şu an cevabım Ali Sami Yen .. 10 sene sonra cevabım TT Arena olacak..

2|2
    0|0
  • Ali samiyen oturduğum yere yakindi. Havası farkliydi mac içinde maç dışında.

2|0
    0|0
  • TT daha iyi

1|2
    0|0
  • ali samiyen ruh dur tt arene beden :))

2|0
    0|0
  • Çok zor bir seçim

2|0
    0|0
  • bence TT ARENA özelliklerinden dolayı ama sonuçta ruh olarak takımın geçmişi dersen ali samiyen. Bu arada bjkliyim bilinsin :)

1|2
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım, Sami Yen'in resmini açınca bi heycan kapladı içimi, eski derbiler gözümün önünden geçti.İbrahim Üzülmez'in sağ ayağıyla 24 maçlık galibiyet serisine son verişi aklıma geldi :)) Türk Telekom Arenada o ruhu hiç hissedemedim.Belki zaman içinde olur.

1|1
    0|0
  • o günkü teknoloji ile günümüz teknolojisi arasındaki dağlar kadar farkı görmemek elde değil tabikide ali sami yen stadı muhteşem harika bir atmosfer bir cok takıma cehennemi yaşatma zevki verem bir staddı ama artık galatasaray gibi büyük bir marka takımada tt arena gibi bir saha bir arena şart olmuştu ve ikisininde yerleri çok farklıdır kıyaslamaya yapmak anlamsız kalır çünkü zmn farklılıkları o zmn ın teknolojisi ve eldeki bütçelerle şimdiki imkanlar bir değil bu yüzden ayrım yapamıcam ama fatih terimin geçtiğimiz yıl takımımızın başına geri dönüşü ve mantıklı düşünüp güzel işler yapan ünal başkanımız ve ekibi ile galatasaray ın daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum ki zaten ilk senelerinde bunu kanıtlamışlardır ve başarılarına devam etmektedirler :)

0|0
    0|0
  • farketmez,fenerbahçe heryerde koyar ;)

0|0
    3|0
  • Drogba ,sneijderden daha iyi.

1|0
    0|1
  • Hiç bir yer ALİ SAMİ YEN İN yerini tutamaz...

2|0
    0|0
  • İnönü Stadı.

1|0
    1|2
  • Bir kez maça gittim o an tribinden anon yapıldı stat tam kapasite doluymuş 61 bin kişi.Ama bu stat KADIköyde:)

0|0
    4|5
    • :) Konu Kadıköy değil ..Ayrıca 61 bin kişi olsa ne fark eder fenerli olduktan sonra..

• Yok kalsın ... Sağol..

• Hmm peki.

• şükrü saraçoglu..

0|0
    3|3
  • Ali Sami Yen, klasikler vazgeçilmez oluyor :)

1|0
    0|0
  • Fark etmiyor GS taraftarı olduktan sonra ...

1|0
    0|0
  • Hiçbiri ..

1|0
    3|7
    • Saraçoğlu mu ?

• Santiago benim de dileme geldi de söylemedim gerek duymadım bilen biliyo nasılsa... Dedim ya Kıyaslamaya bile gerek duymuyorum...

• Aykut kocaman en azından dürüst oldu ve şerefiyle istifa etti. Bir daha bu takıma gelmem demedi.

• Şükrü Saraçoğlu :) <3

0|0
    2|2
  • esila geçmişe mazi denir yenisine bak..

0|0
    1|5
    • Eksileyen yaratıklara not...Ali Sami Yen desem...Kaldımı orası ?..Varmı ?...Bu eksiler nedir ?Acizler sürüsü..

• Peki Sağol :)

• Nezaketin için ayrıca çok teşekkürr..Sende sağol , esila..

• şürkü saraçoğlu

0|0
    4|6

Kızlar Ne Diyor 6

• Ali Sami Yeni özlüyorum ya :( link ama zamanla burayada alışacağız mecbur.Cim bomumuz zaferler kazandıkça,Arenada Ali Sami Yen ruhuna kavuşacak

4|5
    0|0
  • Ali Sami Yen yaklaşık 40 yıl kullanıldı ve o zaman içinde cehenneme dönüştü Türk Telekom Arena da o kadar kullanılsın aynısı soylenecektır .

Çok güzel bir stat ve bittiği zaman FİFA standartlarındaki tek stattı bunu da unutmamak lazım 2011 yılından sonra yapılan statlar sadece Arenanın standartlarının uzerınde olacak .

3|1
    0|0
  • tabiki TT Arena iyi özelliklere sahip ama Ali Sami Yen in adı yeter yaa <3

2|1
    0|0
  • Galatasaray şu an nerdeyse benim tercihim orasidir.

2|1
    0|0
  • Samiyen nostaljik koku veriyor artık.Şuan Arena tabi ki.

3|2
    0|1
  • gs reklamları...biri kirası verilmeyen stad,öteki halkın vergisiyle yapılmış stad.bana bunları ifade ediyorlar.

0|1
    2|0
    • Galatsaraylılar içim farklı anlam ifade ediyo onlar işte...Sen anlamzsın

Yükleniyor...