Internetten film indirmek

merhabalar. ya ben film izlemek istiyorum ama internetten izlemeyi sevmiyorum indirmek istiyorum sizin de filmlerinizi indirdiğiniz güvenilir bildiğiniz siteler var mı? arkadaşlarım arşiv yapıyorlar resmen ben beceremedim henüz bilgi verebilirseniz sevinirim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• internet download manager ı indir öncelikle (tam sürüm olacak), hdfilmsitesi diye bir site var google dan arattır oraya gir, orada tek parça olan filmlerde film açılırken sag tarafta bu videoyu indir yazar o şekilde indirebilirsin.

yada bir diğer yol, mozilla kullanıyorsan download helper eklentisini indir herhangi bir filmi izlerken aşagıda dönen toplar geliyor ona da basıp indirebiliyorsun.. tabi ben daha hızlı oldugu için birinciyi öneririm.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim peki bu hdfilmsitesindeki filmler dublajlı değil değil mi

• dublajlı da var alt yazılı da var. eğer alt yazılı istiyorsan divxm.com da da aratabilirsin. ama orası partlı olur ve inmesi zor olur.. ya da google da aratabilirsin ama şu şekilde mesela "matrix alt yazılı tek parça" bu şekilde izlerken de bu videoyu indir yazısı gelir. dedigim iki şekilde indirebilirsin.

• Pekala teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yasal değil aslında. yakında kanunu çıkacak.

0|0
    0|0
  • İnternet Download Manager ile İnternet üzerinden izlenebilen herşeyi indirebilirsin. Bende bu sayede film ve dizi arşivi yapıyorum. :)

0|0
    0|0
    • İnternet download managerı indirdikten sonra ne yapacağım peki

• kur sadece. İzlediğin her videonun altında buyon cıkacak " idm ile indir " diye. Ona tıklaman yeterli.

• hd film izle yaz google de çıkan sitelerin hepsi güvenli,ayrıca indirme programın varmı

0|0
    0|0
    • Yüklüyorum şu an. Ya ben internette hep dublaj buluyorum ve dublaj izlemekten hoşlanmadığım için indirmek istiyorum.

• aslında öyle bir site yok yani içinde bütün filmleri barındıran ,ama filmin ismini yazıp ful izle dersen uygun bulduğun herhengi bir siteden indirebilirsin ok

• Teşekkürler :)

• yasaklanıyor artık

0|0
    0|0
    • Çoğaltmak yasak ama şu an için

• İnternet Download Manager programını yükle.İstediğin her siteden video indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • indirgani , ben arşivimi orada yapmıstım :)

0|0
    0|0
  • pc de ii bir virüs koruma varsa sorun yok

0|0
    0|0
  • filmindir.com.tr ye gir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Torrent siteleri kullan .

0|0
    0|0
  • netten tv ye bagla oyle izle bisey deismiyo indirmene gerek yok bnce ben sana izledigim film sitesinin linkini atabilirim favorilerime alirsin

0|0
    0|0
  • En iyisi torrent..

0|0
    0|0
    • Onu kullanmaya beceremedim aslında tüm arkadaşlarım zamundadan torentle indiriyor.

• Ben isohunt :))

• Internette baksan kullanim anlatan vardir aslinda. Hem cok cabuk iniyo.

Yükleniyor...