Hoşlandığınız birini onun iyiliği için terkettiniz mi hiç ?

bir insan düşünün hayatınız da , ondan hoşlanıyorsunuz , konuşuyorsunuz aranız süper , ikiniz de birbiriniz den hoşlanıyorsunuz bunu biliyorsunuz ama onun huyları , düşünceleri , hayatı sizin kin den farklı , size ters gelen düşünceleri var ve sonuç itibariyle çıksanız ve sevgili olsanız onu bu sebepler yüzün den mutlu edemiceksiniz , hoşçakal diyip gidermiydiniz , ben onu mutlu edemem bu şekilde o kendi aklına uygun maddi durumuyla eş , birini bulmalı diyip onun iyiliği için terkettiniz mi hiç ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• yok yapmam öyle seyler

0|0
    0|0
    • napardın peki , onla çıksan mutsuz olucaksınız ikiniz de az çok geleceğinizi görebiliyorsun .

• o tıp seylerle ugrasmam ben bastan gırısmem yanı

• baştan girişmezsin amennah ama soru şunu barındırıyor , giriştin ilerletmezdin ama ilerledi hoşlandın , hoşlandığın halde onun iyiliği için gidermiydin , cevabı mutlak suretle ya evet dir ya hayır .

• O kadar onemsemedim kimseyi

0|0
    0|0
    • düşündürücü bir cevap .

• Bu guzel dileklerin icin tesekkur ederim

• rica ederim , insan oluşunun güzelliğinin yanın da sözlerim sönük kalır , iyi günler .

• Giderdim.Fazla uzatmadan yol almak gerekir bazen.

0|0
    0|0
  • Onun iyiliğinden önce kendini düşündüğün çok belli

0|0
    0|0
    • :( yanılıyorsun , tanımıyorsun , kime yönelttiğini bilmiyorsun hecelerini , düşleyemezsin bile kimin karşısın da durduğunu , al gözlerim senin olsun derdi mutlu olabilceklerini bilseydi yargıladığın insan .

• İyi hoş söylediklerin de Bazı sebeplerden dolayı onu mutlu edemeyeceğini söylemişin İyi ama onun istediği gibi yaşarsanız da sen mutlu olamayacaksın Benim söylemek istediğim bu

• ama sonuçta iki tarafta mutsuz olacak , zihnim düşünce türetirken bende mutsuz olcam demiyordu onu mutlu edemicem edemem diyordu . bence farklı frekanslardayız seninle sanırım beni anlayamayacaksın .

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...