Unutamadığınız, büyük bir aşkınız var mı?

normalde kendimle ilgili sorular sorarım ama bu sefer sorum size :)

Herkesin unutamadığı bir ilişkisi olmuştur büyük aşklar veya aşk acıları yaşamıştır hadi bakalım herkes bir anısını anlatsın ? ( lütfen sapıtmadan ama )

Güncellemeler:
cevapları gerçekten merak ediyorum :)

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• sen olsan anlatırmıydın :)

0|0
    0|0
    • anlatırdım hatta anlatıyimde bn ilk aşkımı anlatıyim 15-16 aşlarında falanım o zmn ne çok aşık olmuştum aklımca ona 3 ay çıktık ama bir buçuk sene onun acısını çektim gece yarıları uykudan kalkıp ağladığımda oldu onun için uyuyamadığımda günlerce. ne güzel anılar o zmn zor gelse de şimdi gülümseyerek hatırlıyorum :)

• kendimden 10 yaş büyük birisine aşık oldum gerçek anlamda aşık oldum 1yıl beraberdik ama sonunu getiremedik sonrası hayal kırıklığı zaten 2 taraf içinde.

Erkekler Ne Diyor 20

• Yok öyle bedava anı :) önce sen :)

2|0
    0|0
    • söz anlatıcamda arkadaşla buluşmaya gidicm son 0 dakika bi bakıyım dedim :) gelince anlatıcam söz

• iyiymş anın anlattm bn yukarıda görebilirsn

• Baktım sağol :)

• ilk çıktığım değil ama ilk aşkımı unutamam hala, en azından unutturacak biri de çıkmadı desem daha doğru bence

aşk nası bişe yaaa diye sorguladığım bi anda çıkıverdi karşıma

görünce durdum kala kaldım, bizim bir projeye sekreter olarak işe başlamış

öylece 1 dk ya yakın ona bakmışım farkında değilim

beraber olmaya başladıktan sonra söyledi ilk geldiğinde bana bakıp dalmıştın dedi :)

0|0
    0|0
  • unutamadığım bir kız yok...çoğunlukla yüzeysel ilişkilerim oldu...sadece şuan ki kız arkadaşıma karşı bir duygum..saygım ve değeri var...bunun adı aşk mı yoksa alışkanlık mı onuda daha tam adını koyamadım..ama genel olarak odundum ve çok mutluydum...oscar wildenin "..bir erkek her kadınla mutlu olur ama ona aşık olmadığı sürece.." sözünü lisede okuyu uygulamış ve gerçektende mutlu yaşamış..bir kadına saplantıları olmamış bir insanım...

0|0
    0|0
  • Günaydın diyorum öncelikle:) Çünkü sabah sabah güzel bir soru.SOnra diyorum kki'' İlk aşkımla 3 ay birlikte olduk..Bana tekmeyi koyuş biçimi dikkatimi çekti çok' ondan unutmaıs uzun sürdü 2-3 ay da unutması geçti.Yani 6 ay sürdü :) Elimden geldiği kadar betimlemeye çalıştım. İlk aşkım diyemeyeceğim çünkü aşık sıfatını ona ilk birlikte olduğum kişi olduğu için diyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hiç aşık olmadım

yada olduğumu sandım.

0|0
    0|0
  • İnsanlar bunu hiçbir zaman anlatmaz içinde yaşarlar :)

0|0
    0|0
  • Hayatımda ilk kez aşk olarak bişiler yaşadım o da burdandı ama kız kayboldu keşke ilkim olmasaydı diyorum

0|0
    0|0
  • Niye herkes olarak genelle yapıyorsun ki? Hayatında hiç bir kızın elini tutmayan erkekler de var.Hoşlandığımız kızlar illaki olmuştur ama bahsettiğin şeye layık olabilecek bir kız henüz yer yüzünde görmedim.

0|0
    0|0
    • ya sevgili olmasanda onu görmek için beklediğin saatleri ne biliyim onunla geçiriceğiniz zmnların hayalini kurmayı falanda olabilirdi :)

• O zaman olur :)

• :)

• Bir bahar aksaminda Cimbombom um sampiyonluk yolunda hatirlayin ne oldu son dakikada besiktas hasan kabzeyi unutma

0|0
    0|0
  • "Anı" değildir onlar eğer büyük aşklar ise. Sanırım kendini bilen hiçkimse anlatmayacaktır. :)

0|0
    0|0
  • mesela elımde cıcekle uskuder ıskelesınde onun vapurdan gelmesını beklemek 3 saat beklemıstım yazık deymezmıs

0|0
    0|1
  • olsaydı çekinmeden anlatırım.ama malesef

0|0
    0|0
  • kimseye anlatmamalı kimse aşkını özel sonuçta :( hem de iç acıtıcı şeyler boş ver be kızım :(

0|0
    0|0
  • unuttum gitti neyi anlatıyım

0|0
    0|0
  • meraklıkız fazla meraklı olma iyi degil

0|0
    0|0
  • ben çok unutkanım ama

0|0
    0|0
  • bir gece yine kız arkadaşım bende

terli ve çıplağız...

0|0
    0|0
  • Bu benim özelim anlatamam

0|0
    0|0
  • olmuş bitmiş şeyleri hatırlamanın bir anlamı yok, çokta meraklı olma:)

0|0
    0|0
  • bundan 9 sene önce idi...okulun çay partisinde tanımıştım...anlamadığım bir anda bir kız yanıma oturdu bana hülyayı tanıyor musun dedi anlamadım ve sorması ile kalkıp gitti...aradan 2 gün geçti ve o kızı bizim sınıfta yasemin diye bir kız vardı adı yasemindi...ben ona o kız kimdi diyince o kız sana teklif etmek için yanına oturdu ama sen anlamadın dedi..bende kabul ettim 1 sene çıktık ama o aşk beni paramparça etti yüreğimi dağlasalar bu kadar acı duymazdım...şimdi düşünüyorumda çok özledim yüreğimi deştin...evlendi zaten...rabbim böyle kısmet etmiş napim

0|0
    0|0
    • wawww oneden sonr başkasıyla çıkmadın mı ?

• gelirse eğer gönlümün biri.. burda ol sende tamam...sevnicimi paylaşırım :D

• peki :)

Kızlar Ne Diyor 4

• unutamadiysan daha bitmemistir.

bitmis olan hic birsey unutulmaz degildir.

2-3 sene acisini cektigim biri vardi. onu bile hatirlayamiyorum artik. unutulmaz veya onu ozel kilan hic birsey yok. herkes gibi biri benim icin.

O yuzden sallaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • ilk aşklar unutulmaz mesela :) ama ona hayla aşık değilsindir :)

• hafizami kaybetmedigim surece hic bir askimi unutmam da, durup durup onlari da hatirlamam yani. anca soruldugunda aklima gelir

• :)

• Hala devam eden iliskim. unutmam heralde 6sene olucak :) allah unutmayida nasip etmesin. ilk bulustugumuz gunleri hatirlarimm utanirdim konusmaya yemek yiyemezdim :)

0|0
    0|0
  • İlk öpucugu =) Tabıkı anlatmayacagım :3

0|0
    0|0
  • sabahn 6snda eski aşkımımı anltcm.. kalk bi kahvaltı hazrla bna önce acıktm bn ck:((

0|0
    0|0
    • rica etsem kelimeleri tam yazsanız yemin ederim yoruyor

• hayır ya..geçiyordum şöyle gördüm seni dayanamadım yazdım...dövme beni nolur

• arkadaşımla kahvaltıya gidicez :) yni hazırlayamam k.bakma

Yükleniyor...