Tablet pc kullanan ve sürekli arıza veriyor bıktım diyen var mı?

Kullanıyorum ve memnunum şu markayı tavsiye ederim diyen ya da pişmanım hep arızaya bağlıyor diyen var mı?

Cevaplara şimdiden teşekkür ederim.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• android yetersiz kalıyor bence tablet için. windows 8 li tabletler çıkacak. onları bekliyorum...

1|0
    0|0
    • Fikrine değer veririm.Deimos ben alıcaktım caydırdılar bunu düşünüyorum şimdi ne dersin

link

• işin özü şu aslında, note2 alırsan şuan kullandığın masaüstüne yakın bir performans alırsın...

• Tamamdır aynen öyle düşünüyorum :))

Erkekler Ne Diyor 15

• Tablet var ama dokunmatik sevmediğimi anladım. Kullanmıyorum duruyo bi köşede. Ben pc kullanırken tuşlara dokunmak yanlış yazdığımda karanlıkta back spaceyi arayıp buldum derken enter a basmayı seviyorum. bu hissi tablet vermiyor.

1|0
    0|0
  • paraya kıyıp bilinen markalardan birini almadığın sürece diğerlerini kullanırken aklından hep acaba diye geçecektir. Haa markalar bozulmuyor mu evet ama en azından ne aldığını biliyorsun. Teknoloji şans işidir.

1|0
    1|0
    • Bilinen marka bu piyasada hangisi oturmuş tam bilgim yok o yüzden sormuştum.Ama daha sistem oturmadığı için güncelleme olayı,arıza verdiği zaman garantiye gönderince getiren firmaların teslim süresini uzatması daha bir çok olumsuz şey duydum o yüzden kullanan biri varsa fikrini almak istedim

• Senin verdiğin linkteki note 2 en iyisi. Benim linkteki note 1 ve büyük boyutlu. Ben 2 sanmıştım ama büyük boyutluymuş o. Yanlış bilgilendirmeye sebebiyet vermiyim diye düzelteyim dedim. Bende teşekkür ederim efendim.

• hangı markayı kullanıyorsun ki

1|0
    0|0
    • Ben soru olarak sormuştum kullanıyorum demedim.O ara tablet alıcaktım ama vazgeçtim bunu aldım memnunum link

• bak az önce note 2 hakkında soru sorulmuş link

• yok.

1|0
    0|0
  • arızadan kastını bilmem ama

android ve ios var pek seçenek yok zaten ios başarılı ve kullanımı kolaydır.

apple almalısın.

1|0
    0|0
  • daha tablet e geçmedik ama yinede bilinen markayı almak gerekir

1|0
    0|0
  • Ablam Apple kullanıyor , memnun

1|0
    0|0
  • Bu biraz şans işi.

1|0
    0|0
  • düzgün kullanmassan olacağı bu hassaslar onlar kadın gibi kırarsan bozulur bida çalışmaz kuzum

1|0
    0|0
  • al işte oldu mu cevap?

0|0
    0|0
  • marka ne ?m :

0|0
    0|0
  • arıza niye versinki ucuz almadıysan

0|0
    0|0
  • tabla alıp meyve sebze mi satacaksın anlamadım :/

0|0
    0|0
  • taplet nedir laa firavunun tapletimi oyuncak la ooo :)

0|0
    0|1
  • 2 ipad var 1 tanede sony var hıcbırısındede sorun yaşamadım kullanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Exper kullanıyorum, 2 haftadır hiç bir sorunla karşılaşmadım. Memnunum.

1|0
    0|0
    • Seni soğutmak istemem ama en çok arızaya giden bu markaymış :(

• İnşallah yaşamazsın hayırlı olsun

• Teşekkürler umarım.

Yükleniyor...