Kız arkadaşlardan bana yardım edebilecek biri varmı yaf :/

öncelikle teşekkür ederim okudugunuz icin..

bi kız var sevdigim, bi kac sene gecmesine ragmen vazgecemedigim, ama bana en yakın arkadasımsın diyor. herneyse bundan bi sene önce bişeler olacak gibi yaptı bi haftalık bi sürec sonra ne olduysa yapamıyorm edemiyorum yanımda ol gibisinden konusma yapmıstı. bunuda gecelim biraz uzak durayım dedim kafasını toparlasın diye bi duydum birisi ile tanısmıs sevgililermiş falan filan. bi kac gün sonra konusmak istedi konustk üzülecek kızacak demedim azıma geleni söledim yok söle böle derken bi kac gün gecti yine konusmak istedi. ve benim herzzman haklı cıktımı söledi. yanlıs yaptını söledi . sonuc olarak hala konusuyoruz ve kendsine de dediym gibi ne olursa olsun seviyorm... hayır kendisinden vazgecemiyorum da naplayım ki ben simdi . kız diyo bni hic yanlız bırakmadın bırakma yanımda ol diyo. bi yandan da en yakın arkadasımsın diyo. . yok anlamadıgım bişe ne oluyo bize. . olabilecek yada olmayacak bişe nedir. ne yapmalıyım...

teşekkürler.

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çok yanlış yolda olduğun su götürmez bir gerçek. Çünkü sen kızların aklıyla iş yapma modundasın. Birşey itiraf ediyim ki geçen sene kızların aklıyla birçok iş yaptım ve hepsini batırdım ama kendi kendime çözüm aradığımda hep iyi gitti işler.

Sorun şu ki kızlar ''şöyle yaparsa/yaparsan iyi olur, böyle yaparsa/ yaparsan iyi olur derler ve bunu o kadar güzelce mantığa oturturlar ki kolayca inanıverirsin. Bak dediğin sitede de yapmışlar. ''Seven erkek başka kızlarla ilgilenmez'' demişler. Sen bu kızla yüz yüze bir tartışmaya girsen bu konuda emin ol seni mantığıyla ezip haklı çıkar. Sen ona bunun sevmekle alakası yok dersen, o da sana seviyosa hayatındaki tek gerçek kız ben olmalıyım bütün vaktini bana ayırmalı başka kızlar benden daha mı önemli?'' der. Ne kadar mantıklı konuşuyor değil mi? Evet çok mantıklı konuşuyor ama sorun şu ki kızlar ilişkilerinde mantıklarıyla hareket eden varlıklar değildir. Hatta birçok şeyde mantıklarıyla değil tamamen DUYGULARIYLA! hareket ederler.

Kızların söylediği erkek olduğunu bir düşünelim;

Diğer kızlarla hiç konuşmuyorsun ve konuştuğun kızlar arasında dağıtacağın ilgiyi tek bir kıza yani sevgiline gösteriyorsun. Başlarda çok hoşuna gidecektir. Yani en fazla 2 hafta. Çok çok ezik bir kızla olduğunu varsayarsan 1 ay belki sürer ilişkiniz Neden biliyormusun? Artık sen ona bağlı olduğunu gösterdin, ne olursa olsun ondan başka kız olmayacağını, asla aldatmayacağını gösterdin!

Ve kızımızın tarafından örnek cümlelerle bakalım olaya;

İlk gün : ''Bu çocuk hiçbir kızla ilgilenmiyor, ne kadar güzel ya Allahım ilk defa bu kadar mutlu hissediyorum kendimi.''

2.Gün: ''Sonunda bu kadar ilgi gösteren bir sevgilim var. Ne mutlu bana.''

3.Gün: ''Ne güzel işte ilgi gösteriyor bana.''

4.Gün: ''Keşke her dakka mesaj atmasa ya, bazen çok sıkılıyorum.''

5.Gün: ''Ne söylesem de her dakka mesaj atmasa? Uyuyorum mu desem, ders çalışıyorum mu desem, annemin yanında olucam mesaj yazamıyorum mu desem?''

6.Gün: Mesaj atmış. Amaaaaan boşver ya bidaha atar nasılsa

7.Gün: Of bir türlü rahat bırakmıyo ya çok sıkıyo beni.

Ve böyle uzar gider… En sonunda ne olur biliyor musun? BOOOOM! İlişki bitti! Neden şaşırdın? İstedikleri bu değilmiydi oysa? Sadece ona ilgi gösterdin sen, diğer kızlar yok işte niye bitti ki?

0|0
    0|0
    • aslında size hak veriyorum, onun gözünde zavallıyım bunuda biliyorm. kız arkadaslarının mantıgıyla yaptıgım bi cok sey oldu. şu yapmam gerekeni sorabilirmiyim size.

• Uyandırır ve onu kendine doğru çekersin...

• peki, saolun uygulicam dedinizi.

Kızlar Ne Diyor 5

• yavrum darılma ama kız seni kendine uygun görmüyor; ama senin ilgin alakandan da vazgeçemiyor. bırak gitsin; kullanıyor seni.

0|0
    0|0
  • Ondan vazgecemesende onu bıraz korkutabılırsın. Yanı 'aman senden baska kız mı yok dunyada' gibisinden. Konus onunla ama birazda sen öyle davran davranabiliyosan. Ona olan sevgini ona oyuncak yapma. Hanı o hep 'o beni zaten seviyo naparsam yapayım beni sevecek' düşüncesinde. Sende bıraz ömrünün sonuna kadar onu beklemeyecegını belirt bence.

0|0
    0|0
    • bu uzaklasmasına sebep olmazmı .

• Ay aman sende. Uzaklaşırsa daha ne beklıyosun? Evlenecegınızı mı? Kendi bilir de ve hayatına devam et,edemiyosan ediyomuş gibi yap. Dunyanın sonu degıl ya canım. Eğer dediğim gibi yaparsan kıskanabilir. Tecrubelerıme dayanarak soyluyorum ha. Hatta daha cok baglanır. Ama baktın ki uzaklaşıyo, boşu boşuna zaman kaybetme.

• peki, dedinizi uygulicam. teşekkür ederim

• okudum rica ederim

0|0
    0|0
  • uykum glir diye okumam k.bkma .d

0|0
    0|0
  • anlamadım ama senınle cıkmak ıstemyr bnce o hep yannda onnla lan bırı bı kzın hoşuna gder bnu bekledgı ıcın koparamyr senı kenedenden bnce

0|0
    0|0
    • anlamadınızı anladım , yazınızın devamı biraz karısık ve ben bişe anlamadım .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...