Fitness à yazıldım yardım nolur?

Ya ben yeni fitness à yazıldım 2 arkadaşımla onlar kollarda ilgili aletler de gayet iyi ben baya kötüyüm ya en düşük seviyede bile 12 tekrarlık 1 seti tamamlayamıyorum.
Napmam lazım kollarda baya kötüyüm?
Kollarımı sıkılaştırmak istiyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• set sayısını düşür mesela onlar genelde 3 veya 4 sert 12 tekrardır sen alışma programında 2 set 8 tekrar ya da 3 set 8 7 6 diye azalan tekrarlar yap. bu benim mesleğim ayrıca ve antrenörünün seni zaten yönlendirmesi gerekir

0|0
    0|0
    • Başlayalı çok olmadı zaten bu 5. Gidişim 2. Ağırlık çalışmam.
      Ama dambıllarla çalışıyorum spordan eve gelince dambıllarla gayet iyiyim aletler aşırı zor geliyor 😣

• Çok tesekkur ederim

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• kasların henuz cok zayıf ondan bu problemın
    yavas yavas ılerleyeceksın. oyle pat dıye olmaz kı
    yavas yavas...

0|0
    0|0
    • Canım ama seti bile tamamlayamıyorum aşırı zayıf kollar. Evde dambıllarlada çalışıyorum umarım biran evvel gelişir 😣😣

• Teşekkür ederim umarım ilerde senin kadar ilerlerim çünkü baya kötüyüm 😊

• tesekkurleeer :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Zamanla olacak. agirligi biraz daha azalt o halde

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim öyle yapıyorum 😊

• Elimden geldiğince kendimi zorluyorum.

• İsinmadan basiyosan onunda etkisi var. kaslari isit once

• Antreman oncesi ve sonrasi iyi beslenmelisin karbonhidrat ve proteinini iyi almalisin sonra farki goruceksin calismalrdada kaldirabilecegin agirligi kaldir cunku hareketi dogru yap dinlenme surene dikkat et zmna birak

0|0
    0|0
  • Zamanla gelisecek kanka

0|0
    0|0
    • Setleri bile düzgün tamamlayamıyorum umarım.

• proteın ıcerıklı ogunler yemelısın. antremanlardan önce güç kazandırcak besınler ye hocana danıs bu konuyu, ve tekrarları dusur yavas yavas arttır.10 tekrar gıbı

0|0
    0|0
  • Ben VG'ye başladığımda boş barı bile kaldıramıyordum. Zamanla geliştirirsin merak etme. Arkadaşlarınla kendini kıyaslama, genetik faktörler-beslenme-uyku düzeni vs hepiniz birbirinizden farklısınız. Ama zamanla güçleneceksin emin ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...