Şanssızmısınız? Buraya.

Arkadaşlar ben şanssızlısızlıktan bıktım. ve bir araştırma yapıcam. şanssız insanların hikayelerini dinleyeceğim. yani sizlerin. ve şanssız insanların ortak noktasını bulucam. ister uzun ister özet geçin ben okurum. şansızlıktan kurtulmak için elimden geleni yapmam lazım.

Şimdi soruyorum sizlere Şanssızmısınız ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 8. sınıfta oks'yi kaçırdım.Olay şöyle cereyan ediyor.

Babamla gireceğim okulu bulduk.Babam az çok bilir benim şanssız olduğumu.Sürekli sorup duruyor.

-Oğlum kimliğin yanında mı?

-Yanımda baba(tabi bu lafı demeden evvel cebimden kimliğimi çıkarıp bakıyorum

-Aaaa bak orda bir liste asmışlar gel bakalım.

-tamam baba

-Yanında demi kimliğin

-Yanımda baba.

her şey belirlenir orada bir kahvehaneye gidilir ve çay içilir.

-Oğlum yanında mı kimliğin

-Eveet eee aaa baba yok yok! kimlik yok

-Nasıl yok lan eşşek sıpası nasıl yok

-Her halde kimliğe bakarken düşürmüşüm baba!

-Yürü lan arayalım şu kimliği

Gider hertarafa bakarız.Ama bulamayız.Sınav başlayalı 20 dk olmuştur.Sonradan babam

-Kalk eve gidelim bari.Ben biliyordum zaten böyle olacağını! hangi işin doğru gitti ki senin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir keresindede Sınıfa bir eşşek arısı girmişti.11.sınıftaydım lisede.Sınıf mevcudu 35 kişi.Ben pencereye en uzak ve en arka köşede oturmaktayım.Ama o eşşek arısı o kadar kişi içinde geldi beni soktu.1 hafta okula gidemedim ağzım yüzüm şişmişti...

0|0
    0|0
    • sence neden şansızsıklar seni buluyor ?

• asdfg ben de sana güldüm :D

• izlicem şimdi :)

Kızlar Ne Diyor 1

• şanssızım. o kadar ki işim düştügünde sgk bile taşınmıştı

0|1
    0|0
    • rica etsem özelden kısa bir şansızlık hikayeni ve sana göre rutin yaşamını anlatırmısın. neden şansız oldugunu düşünüyorsun felan.

• lanet lanet doguştan geliyor

• :D sgk'ya hala gülüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• HAhaa benim kadar şanssız şimdiye kadar 2 kişi tanıdım.1. bizim fizik hocası Fatih 2.si benim her zaman abdestsiz dolaşan arkadaşım ''X''

Hadi ''X'' i anladım adam cenabette ben neden şanssızım bilader.

0|0
    0|0
    • :D benim başıma öyle şansızlıklar geliyorki. rica etsem özelden kısa bir şansızlık hikayeni ve sana göre rutin yaşamını anlatırmısın. neden şansız oldugunu düşünüyorsun felan.

Yükleniyor...