Recep Tayyip Erdoğan Daha Ne Zamana Kadar Fenerbahçesini Kollamaya Devam Edecek?

Tayyip Erdoğan feneri yine kurtardi ne zamana kadar tayyiple kurtulacaklar?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sade tayyip olsa iyi tum siyaset Fb den yana

2|0
    0|1
    • vay hamsi :D ulan otobüsümüz taranıyor oyuncumuz kurşunlanıyor sahteden kumpas kuruluyor hala konuşuyorsunuz Allah hesap sorar adama

En İyi Kız Görüşü

• Recepin eteğinden ayrılmayan her mitinginde yanında olan tam kadro futbolcularıyla saraya çıkan vergilerini her yıl sildiren mi recep fenerbahçeyi koruyor he he aynen gizli

Gezi parkı olayından beri fenerbahçe taraftarı recep tayipe tepkili tepkisini seçimlerde veriyor zaten aziz yıldırım teşekkür etti diye bunun altından bin bir türlü zirvaklılarınızdan gına geldi aziz yıldırım saraya çıksaydı mitinglerine katılsaydı soylemediğiniz laf kalmazdı iyiki aziz saraya çıkmadı
    Ülkesinden kaçan kaçak zekeriya öze inanın siz recep fenerli diyorsunuz ona bakarsınız bu soruşturmayı açanda gs li
    Sizin beraat ettiğimizi kabul etmenizi beklemiyoruz zaten hiç umrumuzda değil sadece algı yaratıyorsunuz sen ve senin senin gibileri ama bu çırpınışlar boşuna ağlamayın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tayyip'e ters bir tek Beşiktaş var zaten, Galatasaray daha geçen sene sarayda huzuruna çıktı takımca.

1|1
    0|2
  • ya kzıım hadı işine bak aklını yetmedıgı konularda konusma :D ağlamayın yanı :D

0|3
    2|0
    • ablacım git haber oku gazate oku sallama boş boş hadi canım :D

• cok yanlıs kısıye akp cı dıyosun da neyse zekana gore davranıyorum ve susuyorum :D

• UEFA'da ve Cas'ta her zaman şikeci olarak kalacaklar. Avrupada sağlam ün saldılar zaten =)
    fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/.../...911623_n.jpg

1|0
    0|0
  • o zaman 3 temmuz olayını kim yaptı... avukatlar çıkıp anlatıyor dellillerin nasıl toplandığını insanların nasıl suçlandığını.. Tayyip Erdoğan fenerbahçeye en büyük zararı veren adamdır..

0|0
    1|0
    • Yanılıyosun ses kayıtlarında biz bu olaya girmeyelim diyordu oğluna.. Fenerbahçeye kumpas kuran derin devlet fetö örgütüdür.. Uluslar arası bir örgüt olmakla beraber UEFA ya dahi müdehale etmi, ş ve 2 yıl gereksiz yere Fenerbahçeyi avrupadan men ettirmiştir.

• Gezi Parkı eylemlerine tek destek veren başkanda Gs başkaniydi o zaman

• 20 Milyon taraftarımız AK Parti'ye oy verdi diyende ünal aysal dı.. ben stadyumda olanlardan bahsettım aslında şükrü saracoglunda..

• Oyunuzu ona gore kullanın

0|0
    1|0
  • kendi korumasına aldığı savcılar fenere dava açtı ve adamlar terör mahkemesine bakması gerekirken spora el attılar , yıllarca feneri dinlemişler ve erdoğan hiç bişey yapmadı , şike yapıldı diyen mehmet ali ayınlara açıktan destek veren yine erdoğandı , fenerin anlaşma yapılan arazisine bile el koyan yine erdoğan iken , nerden çıktı bu erdoğan fenerbahçe birleştirmesi , cumhuriyetin son kalesi fenerbahçeydi ve direndi , keşke herkes fenerbahçe gibi direnseydi

0|0
    0|0
    • Aziz Yıldırım :Turkiyedeki kumpaslarla bir tek Cumhurbaşkanımız mücadele ediyor
      Mahmut Uslu: 3 Temmuz ve 17 Aralık bir kumpastır
      Akpbahçe demek daha mantikli artık

• @土耳其人SS elinden geleni yaptılar azizi devirmek için, Türkiye avrupadan ken edilecek feneri. atın ikinci. liğe aziz neden istifa etmiyor. diye bir sürü haber çıktı, konuşturan Fenerbahçe taraftarı oldu, yoksa aziz linç edilip gidecekti

• kesinlikle , taraftarın bir kısmı arkasında durdu ve konjektör gereği. ama sisli havada yol belli olmaz. türkiyede şu an sisli hava var bakalım gelecek günler ne getirecek

• Şaçmalama pleaseee aziz yıldırım tokiden ihale aldığından beri tayyiple aziz yıldırım kanlı bıçaklı. sen aziz nasıl hapse girdi sanıyosun

1|0
    0|0
  • Ne alaka saf size tt arenayı kim yaptırdı gsli değilmisin?

1|1
    1|0
    • Akpbahçeli hala konusuyormusun

• Stadi yaptiran Rteymis o bakimdanmi Ali Samiyebe karşılık yapti o stadi.

• Ulan utanın be adamı yuhladınız birde 600 milyon dolara yaptırdı o stadı size nankörsünüz.. Açsınız fakirsiniz bu yıl uefadan men edileceksiniz borcunuz 830 trilyoncuk

• Şikeciler serbest bırakıldı ya, böyle hukuk olmaz. Yanlış anlaşılmasın bu dediklerim Serdar Adalı ve Tayfur Havutçu için de geçerli

0|0
    0|0
  • kendini kollasın önce çöküş başladı

0|0
    0|0
  • Zorrunamı gitti? Fenerbahçe beraat etti. Artık o 2010-2011 sezenu şampiyon trabzon spor cümlesini size iade ediyoruz. Bilmen anlata bildim mi?

0|1
    0|1
  • Bu ulkenin kronik hastaligi sahislari utopyalastirmak. Olmazsa olmazdik diye herseyi ataturke baglayanlar simdi de her pisligi tayyip erdogana bagliyor. Hastalikli bir dusunce tarzi tabi...

0|0
    0|0
  • çok kurtardı , cemaatle olayı olmasaydı içerdekiler duvarlara kök salarlardı ama bunu bile göremeyen bir halkmıyız biz ya :(

0|0
    0|0
  • Ne alaka

1|0
    0|0
  • ülke de millet ölüyor aç kalıyor bir sürü maddi manevi sıkıntı bunun derdine bak.. milleti güzel uyuttular valla

0|0
    0|0
  • Tatlım feneri Tayip değil adalet kurtardı fenere dava açan savcı niye kaçtı haberin varmı?

0|0
    2|2
    • Tayyip hepsini kacirdi sagolsun

• Akpli bir insandan daha ne beklenir

• Ben MHP cnim

• feneri mi kurtardı ne alaka?

1|0
    0|0
  • 1 Kasımda herkes oyunu MHP'ye verirse böyle bir ihtimal kalmaz.

1|0
    0|0
  • Şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım diyen ''adam''ı beraat ettirdiler ya la

0|0
    0|0
  • bütün fenerliler şerefsiz değil ama bütün şerefsizler fenerli :)

0|0
    0|1
  • 6snin vergi borçlarını silen erdoğan degilmiydi

1|0
    0|0
  • Bizi tayip kurtarmadi haberleri iyi incele asalak insan davlari kim hangi savci acmis kimin godoslari acmis ac arastir beynini duzdumun

0|0
    0|0
  • Tayyip ne derse o olur bu ülkede. Nokta. Halkın seçimine saygı duyacaksınız1!!!

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Boş verin uefa bunları iyi adam etti zaten birdaha da şike mike yapamazlar yediler iki yıl men oturdular

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan'ı sevmiyordum ama şimdi sevmeye başladım.

0|0
    1|0
  • Ülkenin içine etti bu mudur? Zoruna giden :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...