Sevgiliyle bir gece geçirseniz ne yapardınız?

diyelim ki öyle bir imkan var kızın ev müsait ve orada kalacaksınız bi gece ne yapardınız? Hemen cinsellik düşünmeyin 3yıllık bi ilişki ve çok kaldık beraber ünideyken ama uzun bi zaman oldu beraber kalmayalı neler yapabiliriz?

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• gecenin başı ve sonu cinsellikle biterde.aralarda bulunur yapacak bir şeyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ev bomboş, cinsellik en arka planda gene kalır olabiliritesi var :D ...Ben sevgilimle öyle bir evde olsam film izlerdim, meyve soyar yerdik, karyolada saatlerce öpüşüp birbirimize dokunurduk sımsıkı sarılışıp uyurduk...Cinsellik olmadan da cinsellikten kat kat mutlu eden şeyler bence bunlar.

0|0
    0|0
  • 3 yıllık bir ilişkiyse bu sorunun en iyi cevapları sende.

Ortak paylaşımlarınız var, nelerden hoşlandığınızı biliyorsunuz. Ona göre, sevdiği yemek olur, sevdiği türde bir film ya da oyun olur mesela... Eski fotoğraflar olur, anılar yadedilir. Şarap ve müzik eşliğinde hoş olabilir.

0|0
    0|0
  • birlikte yapılan güzel bir yemek sonra film gece yatmaya gelince git odanda uyu derim helalim olmadan yaklaşma

0|0
    0|0
  • Hep kendimi sevgilimle birlikte soğuk bir kış gününde yanan bir şöminenin önünde koyun koyuna yatarken hayal ederim :)

1|1
    0|0
  • film izleyin abur cubur birşeyler yiyin sonra sarılıp uyuyun. işte bu kadar basit. madem daha önce kaldınız.

0|0
    0|0
  • Menemen yapar ekmeği banarak yeriz:/

0|0
    0|0
  • -.- oturup sabaha kadar konuşmak isterim. Kafasını dizime koysun gözlerini kapatsın ben onun saçlarını okşayayım. O gece ona var olandan daha fazla aşık olayım.

Dip şeysi:Yok ki öyle biri

Yerin dibi şeysi:Olsa böyle düşünmezdim...

0|0
    0|0
  • Kadehleri tokuşturun ya da Aletleri ;)

0|0
    0|0
  • Beraber yemek yer, sarilip film izlerdim. Aynen bana da sanki cinsellik o anlarin buyusunu bozacakmis gibi gelir. Sarilip yatmak, opusmek, saclarini oksamak daha guzel gelir hep.

0|0
    0|0
  • pffff ondan sonra sapık diyorsunuz ama

0|0
    0|0
  • yastık savaşı yapardım

0|0
    0|0
  • ben genelde sevişiyorum ama sizi bilemem .. cinselliğe çekme şartı koymuşsun ama şimdi olabilecekleri yazdım ..

0|0
    0|0
  • Komik Anılardan Bahsederiz Flim İzleriz Ama Asla Yatak Odasına Girmem İnsanda Namus Olacak Şeref Olacak.

0|0
    0|0
  • ilginç yemekler yapar kırmızı şaraplar onları müzikle blues...

0|0
    0|0
  • uyuruz

0|0
    0|0
  • paylaşımı artırmann yolana bakın derim

0|0
    0|0
  • direk aklıma sex geldi valla ne yalan söylim

0|0
    0|0
  • ben tipsiz olduğum için öyle bir durum imkansız

0|0
    0|0
  • Beraber yatarım, öpüsürüm filan .d En kötü cinsellik olur

0|0
    0|0
  • guzel bı yemek slow danslar romantık bı ortam olurdu heralde ama mutlu son olmadan

0|0
    0|0
  • ona unutamayacagı bir gece yasatırdımm

0|0
    0|0
  • Büyüik ihtimalle cinsellik olrur gibime geliyor. Zaten kzı istiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sarılıp müzik dinlerdim heralde; bilemedim.

0|0
    0|0
  • Tatlı tatlı flörtleş, keyfini çıkar. Ne de olsa sonradan bugünleri arıyacaksınız.

0|0
    0|0
  • puzzle.

0|0
    0|0
  • iki secenek var: 1. sabaha kadar konusursunuz 2. sanada kadar koklasirsiniz. sonucta 3 yillik bi iliski ve uzun zaman olmus beraber kalmayali. film izlersiniz, beraber yemek yaparsiniz,sohbet falan klasik seyler yani.

0|0
    0|0
  • Buldakda gecesi kaldı.

0|0
    0|0
  • Tavla oynarız.

0|0
    0|0
  • sarılarak izlenilen güzel bi film sonrasında beraber yapılan bir yemek ve de romantik bir gece..

0|0
    0|0
  • Yemek yerdik, film izlerdik, birşeyler içip sohbet ederdik, belki satranc oynardık, sonrada yatardık.

0|0
    0|0
  • dans ederim oyunlar oynarım yemek yaparız film izleriz dizinde yatarım beraber uyuruz sarıla sarıla şarkı söyleriz çılgınca şeyler yaparız (yanlış anlaşılmasın)

0|1
    0|0
Yükleniyor...