Kalça büyütmek istiyorum hangi egzersizleri yapabilirim?

Kalçamı biraz daha büyüteuim diyorum squat yapıyorum ama çok faydası yok sanki onun dışında neler yapabilirim ve ne kadar sürede büyür?

1|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Squat idealdir gelisme yoksa hareketi yanlis yapiyorsundur ya da beslenme de bir sorun var

0|0
    0|0
    • 54ten 50 kiloya düştüm 1 hafta içinde onunla alakası olabilir mi

• Hiç ekmek yemiyorum onun dışında söylediklerini gayette tüketiyorum, teşekkürler 🙏🏻

• Rica ederim. Aynen oyle devam et ben 2 haftada net 2 kg verdim yagdan ayni basariyi senden de bekliyorum. saglikli gunler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
    • Buda çok kaslı ya 😄 ev imkanlarıyla buna benzer bir hareket var onu yapıyorum

• sende yaparak kaslı olur kalçanı harika biçime sokabilirsin :) evde yapılanlarından video bulup atayım istersen.

• Duvara vur devamlı ozaman şişkinlik ten kalcan büyük gozukur

0|0
    0|0
  • yayık ayranı gibi olmasını istemiyorsan önce çok oturma. bunla alakalı görüntülü yöntemler var

0|0
    0|0
    • Yok yürüyünce yandan fışkırmayan bir kalçam var genelde alt hizası belli oluyo biraz daha irisi olsa tamamdır

• Faydası herzaman vardır. Kas kütlesini arttırmak için sadece antrenman yetmiyor.
    %20 Antrenman
    %20 Dinlenme
    %80 Beslenme

Yani sen en kral hareketleri dahi yapsan bir diyetin olmadığı müddetçe o kalça büyümeyecek.

0|0
    0|0
    • Kilolu değilim 50-51 kilo aralığındayım boy 168 bianda kilo verdim beslenmede sıkıntı yaşıyorum geri kilo olmak istemiyorum

• Yurtta kalmam bunlara engel malesef, her sabah yumurta çıkıyo, domates salatalık yerim, zeytini çok yemezdim bundan sonra yerim, tavuğum kilo aldırdığını düşünüyorum, ekmeği hiç yemiyorum onun yerine yulaf ezmesi almalıyım o zaman bide sabah-akşam yiyorum öğlen pek yok, yersem yoğurt yiyorum

• Tavuğun kilo aldırdığını düşünüyorsun.100 gram tavuk 212 kaloridir ve yüksek miktarda protein içerir tavuk yemen şart. Fitness yapan herkes tavuk yer çünkü hem ucuz hem proteini güzel.. Abur cubur seker vs hayatindan cikart. Kilona da fazla takilma. Onemli olan goruntundur..

• Agirlikla yap squati?

0|0
    0|0
    • Onun ne gibi avantajı var

• Ağırlıkla denemedim basenlerinde kasa dönüşmesini istemiyorum sadece kalça büyüsün yeterli

• Basenler kasa donuusmesi nedir ya yagli mi dursun selulut sarkik falan yani bilmiyorsun bu konulari ilk arastir şu jean dar kot giyen kizlar nasıl antreman yapiyormus

• Almancasi knie beugen ama malesef trcesi soyleyemeyecwgim. kalca ve bacak kaslarinda bir numara!!

0|0
    0|0
  • aslında genetık bırazda ama yemen lazım bıde kılo alınca neredne alıyorsun?

0|0
    0|0
    • Yiyemem çünkü yanaklarıma ve bacaklarıma alıyorum kiloyu göbekte az çok çıkıyo tabi kalçada nasibini alıyo ama 50-51 kilo idealim bence fazla artmadan kalça büyüteyim diyorum

• Hmm biraz sikinti ama o bolgeyi calistracak hareketler yaparak kalcani daha çekici hale getirebilirsin

• akşama kadar otur koltukta :)

0|0
    0|0
  • squat işe yarar genelde bence squata devam et ama arttırarak devam et hep aynı sayıyla squat yapma

0|0
    0|0
  • bir kere squat yapmakla bir sey olmaz 2-3 ay yapman lazım ki birşey olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat dene canım internette yöntemleri yazıyor cidden süper 💪

0|0
    0|0
  • Zaten öyle bir hafta yapmakla etkisini göremezsin. Squat en etkilisi bir ay yapabildiğin kadar yap sonra dambılla yapmaya başla

0|0
    0|0
    • Kasa dönüşmesinden korkuyorum bacaklarımada etki edicek çünkü, 2-3 haftadır yapıyorum

• Squat birebir

0|0
    0|0
  • squaatt

0|0
    0|0
Yükleniyor...