Kapat

Teknik direktörlerden hangisini begeniyorsunuz

bu adamlar çok çekici banamı öyle geliyor..ben terimi çok karizmatik bulurum.. şenol güneşte yakışıklı.. aykut kocaman çok seksi

Güncellemeler:
aykut kocaman link link

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Aykut kocaman çok seksi hanımı bile böyle iltifat etmemiştir kocamana:DD

1|0
    0|0
  • Seksi Aykut Kocaman?

1|0
    0|0
  • Allah Allah bunlar bildiğimiz Fatih terim,Şenol güneş ve Aykut kocamanmı çok garip :)

1|0
    1|0
    • siz erkek gözüyle biz kadın gözüyle bakıyoz.

• niye ya allah allah.. ni ye garip illa adamın murat boz gibi olmasına gerek yok.. bu adamlar hepsi adam gibi adam.. kulağında küpe yok düşük bel falan giymiyorlar..pembe pant. giyip saçlarını garip şekillere sokmuyorlar.. hırslılar başarılılar...karizmatikler.. yaşlanmış olabilirler ama bu gerçek değişmez.. unutma kadınlar gücü sever..

• evet buda bir bakış açısı .Parayı sevdiklerini biliyorum onda süphem yok. mesela aykut kocaman, Fatih terim hiç taninmamis biri normal vatandaş olarak gorsen gene karizmatik bulacakmıydın

• bence samet aybaba daha seksii

0|1
    1|0
  • sen abazasın :)

1|2
    1|0
  • Fatih Hoca ve Mourinho daki karizma yok kimsede

2|0
    1|0
  • Fatih Terim gibi terbiyesizlerin haricinde ki bütün hocalara sonsuz saygı duyuyorum

1|1
    2|0
    • Sen kim olduğunu zannediyosun da Fatih Terime terbiyesiz diyosun lan? Haddini bilmez herif.

• Bende Furkan , siz de kendinize iyi bakın

• Iyyyy zevke bak bari mourinho de terim nedir ya.

1|0
    1|0
  • Mustafa Denizli ve Şenol Güneş.

Yabancılardanda Mircea Lucescu ve Jose Mourinho.

1|0
    0|0
  • ya bülend başgaannnn

1|0
    1|0
  • bence sana ögle geliyor adamlar babamiz yasinda sende cok cekici falan diyorsun haydaaa

0|0
    0|0
  • enteresan :s

0|0
    0|0
  • moirnho yu

0|0
    0|0
  • hikmet karaman yılmaz vural samet aybaba falan :D:D:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fatih Terim

Jose Morinho

Guardiola.

2|0
    0|0
  • Canım ne zevk varmış sende..Fatih Hoca doğru karizmatik...Ama Şenol Hoca yakışıklı değil ...Hele Aykut Hoca (Hoca demeye dilim varmıyor ama neyse) Seksi değil..İkisinin yerine Sir Alex Ferguson derim :D..

2|0
    0|0
    • Hele Aykut Hoca (Hoca demeye dilim varmıyor ama neyse)

bu hanımla tek ortak düşüncemiz bu olsa gerek.DDD

• ben başarı yada baarısızlıklarını tartştımıyorum adam olarak söyledim...tarafsız konuşuyorum

• Tarafsız olarak baktım zaten cevabımda bu yönde..

• Fatih Hoca karizmatik...Guardiola yakışıklı .. Aykut ' a Seksi mi dedin ben mi yanlış okudum

1|0
    0|0
Yükleniyor...