Hayatta çok şeyimi kaybettim, kaybetmek illa birinin ölmesi demek mi? Çok şükür, neyi kaybettiğimi hatırladım..!

En sonunda yitirdiğim tüm duygularımı geri veren sen oldun.

Günlerdir yazamıyordum.

Doğum sancısı çeken bir anne gibi kıvranıyordu ruhum ince ince bir sızıyla.

Kaybetmek.. Yitirmek..

Bu kelimeleri yazarken bile canım yanıyor.. Hayatta çok şeyimi kaybettim,

kaybetmek illa birinin ölmesi demek mi ? Duygularımızı kaybedemez miyiz..?

Annemi, babamı, kardeşlerimi, en acısıda vicdanımı kaybettim..!

Yarınımı bilmeden yaşıyorum.. Şuan belki çoğuna göre mükkemmel bir hayatta yaşıyorum

(anne, baba, kardeş, vicdan)bunlar haricinde.. Beni seven biri, en önemliside

mutlu olmam için çabalayan biri var.. Onuda kaybediceğim bir gün biliyorum...

Her gün dua ediyorum onunla yaşlanmak için ama hatalarım peşimi bırakmıyor, bu gün

değilse yarın karşıma çıkıcak diye bir korku var içimde her an kaybedicekmiş gibi yaşıyorum

onu.. Aslında bütün aklımdan geçenleri yazmak istiyorum sebebini bilmeden.. Fakat sınırlar..

Yapmak istediklerimiz, içimizden geçenler, hep bizi durdurmak istiyen birileri olmuşdur..

bu sefer durmuyucam ne pahasına olursa olsun yapıcağım dedim, keşke durduran biri olsaydı

heveslerimin kurbanı oldum.. Ve hala ceremesini çekiyorum..

Sizelere burada bir soru sormuyorum..

İçimden geçenleri yazdım azda olsa, sizde ne yazmak isterseniz...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar ileriyi düşünmeden bazı işlere kalkışıyorlar , kimileri iyi yönde kimileri kötü .

Kötü yönde olanlar şimdiki hayatına çelme takacak diye kendilerine hayatı zehir edebiliyorlar .

Ben hep derim hiçbir zaman yaptım oldu demeyin , yaptığınız her şeyin size bir geri dönüşü olacaktır .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanlışını bile bile bir yolda yürümek , doğru olanı yapmak olmasa da istediğini yapmaktır. Tercihler, tercih etmeyipte yaşadığı şeyede minnet duymayanlar için ağır gelir. Hayatını yaşa, hatalarınla..

1|0
    0|0
  • Aynı senaryonun baska bir versiyonunu yazardım uzun bir hikayedir..

1|0
    0|0
  • Kaybetmeyi idrak etmek erdemdir.

1|0
    0|0
  • Adamını karşına al, sakladığın tüm şeyleri dök çıkar ortaya. Zaten bunları anlatamadığın insanla hayat boyu birlikte olamazsın.

Bize değil, aynen böyle git ona anlat. Bitecekse biter, kendi yoluna gidersin. Bitmezse de şeffaf şeffaf yaşarsın hayatınızı.

1|0
    0|0
  • İnsan istediğini yapmalı, istediği gibi yaşamalı, elbet günü gelir diyetini de öder... Hayat bu, karalar bağlamaya gerek yok...

1|0
    0|0
  • hayatta herşeyini kaybet ama moralini asla..seni ayakta tutabilecek tek şey moraldir

1|0
    0|0
  • keşkeleri çıkar hayatından ve hayatına devam et..

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, hatasız kul olmaz derler. Ama ceremesini çekeceksin bir gün.

1|0
    0|0
  • kaybetmek güçlendirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dua etmen en dogrusu...Olanlara inat duasiz kalma. Kücükde olsa olumlu seylerle kendini sansli görürsen kücük seylerle sevinmeye baslarsin. Gülümseyincede - Mutlu olursun, Mutlu oluncada - icinde huzur dogar.

Hevesin kurbani oldum demisin belki şu an korkularin senin firenin olcak...

Allah yanlis yoldan, beladan, kazadan hepimizi korsun deyip...

Asla umutsuz ve duasiz kalma.

1|0
    0|0
  • umut herşeye rağmen umut

1|0
    0|0
  • yapmasaydin bu sefer de hep aklinda olucak ve ilerleyen yillarda keske yapsaydim diyecektin.

yani o keske hep olucakti o yüzden bunu neden böyle yaptim bunu neden böyle yapmadim diye fazla takilmamak gerek.

1|0
    0|0
  • Nefes aldığım her an aklımdan hiç çıkmayan sorular bunlar kaybetme korkusu... baş edemem bununla asla hemde konu sevdiklerim olduğu zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...