2 aylık sevgilimden yeni ayrıldım üzgünüm

2 aylık sevgilimden yeni ayrıldım. Çocuk benim için çok değerliydi çok seviyodum o da beni çok seviyodu. Onun sözlerini fazlasıyla dinliyodum istemediği şekilde davranmıyodum. Son zamanlarda kavga etmeye başlamıştık en ufak şeyde tartışıyoduk. Benim hareketlerimi beğenmediğini söylüyodu fakat yaptğım hareketler bana gayet normal geliyodu. Tamamen zıt davranıyoduk. En son düzelemiceğimi söyleyip ayrılmak istedi bende tamam dedim. Sonra tekrar konuşmaya başladık ama bende olmıcağını anladım ve ayrılmak daha iyi olucak dedim. O şekilde ayrıldık çok üzülüyorum günlerdir çok kafama takıyorum. Seviyorum ama barışmak istemiyorum bi daha onun triplerini çekemiceğimi düşünüyorum. Beni unutmasından çok korkuyorum nedense. Bi de aynı sınıftayız sınıfta onu seven başka bi kız daha var şimdi onunla ayrıyız diye o kız mutlu olucak falan düşündükçe deliriyorum. Hele çocuğun başkasıyla çıkabilme ihtimalni düşünemiyorum bile. Bunlara rağmen barışmak da istemiyorum. Ben adım atamam zaten. O atar mı acaba kendini değiştirir mi ne olur bi fikrinizi alabilirmiyim?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ikinizde birbirinizi seviyorsunuz,fakat yasayış veya hayatı anlayış şekliniz farklı,o seni sahiplenmiş, sen ona göre özgürsün,hareketlerine karışılması seni rahatsız ediyor,ne yapacağını bilmiyorsun,duygularını bastırmak için,depresyona giriyor gibisin. çok seviyor,seni kıskanıyor yada sana ayak uyduramamaktan korkuyor,o nedenle seni kendi dünyasına cekmeyi istiyor,yani sen ona göre sükseli, daha rahat ve olgun olabilirsin.o değerlerini beğenen,onu bir idol secmiş, sahiplendiği yani sevdiği kişiyi,o düşüncelerle sevecek ve seni istediği gibi biri yapmaya çalışıyor,geniş düşünemiyor olabilir.kitap okumasını öner,daha önce bir kız aldatmış olabilir,seninde öyle olmandan korkuyor,o sana güvenmiyordur belkide bunu söyleyemiyordur,sen ona güven ver,en önemlisi,ona çaktırmadan sorular sor ve onun ağzını ara...! yada her şeyi açık açık konuş,mesela neden olduğunu,açık sözlü olmazsa,damarına bas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nasip kısmet kaderinde ne yazılmışsa o olsun Sen Rabbine dua et senin hakkında hep hayırlısını nasip etsin

0|0
    0|0
  • sizin şu gururunuz batsın !1

0|0
    0|0
  • bitmiş bir ilişkinin yeniden başlaması sağlıklı değildir. inkar edenler de bunu biliyorlar.

0|0
    0|0
  • 14 şubat tam zamnında hediye almak zorunda kalamdın gerçi hediyede alamadın 0-0 yani :D

0|0
    0|0
  • aman 2 ay mı? ayrıl gıtsın

0|0
    0|0
  • :Dd egaya bak yaa bu nasıl bır dusunce

0|0
    0|0
  • Sana söyleyecek söz bulamıyorum !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bir şey için gec değil ilişkinizin gümbürtüye gtmesine izin vermeyin, ne gururu ya açıkca sorunlarınızı paylaşabilecegini, halledilemeyecek bir şey olmadıgını söyle konuş, ama yok istemiyorsan bu duruma katlan. karar senin

0|0
    0|1
  • kendinden taviz verme de ne yapıyorsan yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...