Benim yerimde siz olsanız ne yapardınız.? ( kız kacırma olayı )

bi kız ile kactık ve daha snrasında ailesi ile grüşmeler sürerken vermeye razı olduklarını sölediler.. iki gün boyunca benle birlikte olmasına ragmen ailesi vermekten vazgecti hatta bu durumda hakkımda suc duyurusunda bulundular.. siz olsanız ne yapardınız.?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kız reşit değil anladığım kadarıyla soranlara cevap vermemişsin.Çocuk daha o bırak aklına girmeyi.

0|1
    0|0
    • ilk ifadesinde reşit oldugunu söledi iki gn boyunca bnle kaldı ama ailesine verdik hemen ardından ifae degişdi

Kızlar Ne Diyor 5

• Kız kendi rızasıyla geldi de.

0|1
    0|0
    • ilk başda kendi rızasıyla geldi ama ailesine gittiginde ifadesini degişdirdi..

• Karşındaki insanı tanımadan kaçmaya karar vermen ilginç.

0|1
    0|0
    • tanımasına tanıyorum... ama Sırf ailesinden korktuğundan böle bi ifade vermiş olabilir mi

• YAşanamasına yasandı buna ragmen vermiolar..

• o zaman ailesi hiçbir şekilde kızın senle mutlu olamayacağnı düşünüyo. İnsan içine çıkıp çıkmamaktan çok kızın mutluluğunu düşünüyolar.

• Kız reşit mi?

0|1
    0|0
  • Kız reşitse korkmayın, kendi rızam ile geldim desin.

0|1
    0|0
    • kız başda kendi rızamla geldi diyip iki gün boyunca benle kaldı ama ailesine verdikten sonra ifadesini degiştir

• Korkudandır o.

• kızın ailesini anlamış degilim iki gün boyunca benle beraber oldugunu bildikleri halde nasıl sokaga cıkacaklar.. onu anlamıs degilim a.q

• İyi halt yediniz.

0|1
    0|0
    • sen bari ypma burda akıl danışıyoz.. .d

Erkekler Ne Diyor 1

• kız 18 yaşını geçtiyse kendi rızamla geldim der sorun olmaz

0|1
    0|0
    • ilk başda öyle dedi polise ama snradan ailesi vercez dedıklerinde kızı karsı tarafa teselam ettikden sonra kız ifadesini degişdirip zorla oldugunu söledi sence aile baskısı ola bilir mi ?

• kaçırmadan orta yolu bulun bekleyin biraz

• orta yolu bulacak olan adamlar neden benden şikayetci oluyorlarda sonradan ?

Yükleniyor...