Kapat

Fenerbahçe Belhanda transferinden vazgeçmiş

Fenerbahçe Belhanda transferinden vazgeçmiş düşünceleriniz nedir ?

Acaba Emre,Webo + 1 oyuncu daha yararlı olur mu ? Beklenilen transferler bunlar mıydı ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Çarşıdan aldım belhanda eve geldim Belözoğlu :D

2|4
    2|1
  • Belhanda'yı elimizden kaçırmamalıydık bence. Fakat Fenerbahçeli kimliğine yakışmayacağı sözleşmede sürekli değişiklikler yaparak belli etti. İyi futbolcu yine de.

Emrenin saha içinde varolması yeter. :) Galatasaraylı babam bile maç izlerken Emre'nin yokluğu çok belli diyordu. Webo da iyi fakat bizde ne iş yapar o önemli. Diğeri de Ziegler olacakmış büyük ihtimalle. Ben Ziegleri beklemezdim.

0|0
    0|0
  • Emre çok iyi oldu bence orta saha Alex'den sonra toparlandı denemez. Emre kesinlikle yararlı olur ama diğer transferler netleşmedi henüz. :/ Netleşse artık iyi olur.

0|1
    0|0
  • Carsidan aldim Belhanda eve geldim Emre Belözoğlu ;)

(Bi zamanlar bizimle alay edenler Fenevlilere ithafen)

0|0
    2|0
  • O rengarenk klüp başkanlarında bi sıkıntı olucağı belliydi .Belhandanın adını ilk defa duymuştum adam Allah razı olsun diyodur içinden Türkiye de az reklamım oldu diye.

1|0
    0|1
  • Beklediğimiz transferler tabiiki de bunlar değildi.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım buaralar kendinde değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• webo gençliğinde osasunada malorcada oynamış barcelona ve real madride gol atmış iyi bir golcü kamerun milli takımındada oynuyor aynı zamanda şu an gol krallığı yarışında 1 gol farkla 2. sırada hatırlatayım

0|0
    0|0
    • Drogba'nın kariyerini yazmak isterdim ama 500 karakter yeterli olmayacak :)

• Sadece Drogabanın katkı sağlayacağına düşünüyorum bir de webo drogba kadar olmasada çok iyi oyuncu

• Bende kötü oyuncu demedim zaten ama tam anlamıyla büyük takım topçusu mudur tartışılır. Elbetteki katkı verecektir.

• emre ile vebo ile galatasaray la baş edilmez .sağlam bir büyük transfere ihtiyaç var .hızlı .ve sağlam top tekniği olan bir veya iki oyuncu lazım .ilk yarı fırsatları değerlendirse idik 6 puan fark atardık .

1|0
    0|0
    • uefayıda unuttu bunlar tek hedefleri bizi yenmek ..İşte büyük takım olmak böyle bişey hedefini şaşırttık millete :d

• onlar biizi uefa kupasını aldıkları zaman yendiler .şampiyonlar ligi kupasını alırlarsa hiç şaşmam .onun için çalışıyolar . bunlarda olan bal hiç bir takımda yok .uefa kupasını aldıkları sanan sistem kolaydı .şimdi zor .şampiyonlar liginde ler shalke harab oldu . biz hala neymiş fenerbahçelilik duruşuymuş sı...yım duruşa .rezil olduk .aziz iti yüzünden .si...tir olup gidenedi köpek .

• ya iyi oldu boşver belhanda kimmiş ilk defa duymuştum daha.

0|0
    0|0
  • Kaç defa yazdım burada diktatör gibi yönetiliyor fener diye kimse tınlamadı.Sorun Aykut Kocaman değil futbolcular da değil sorun yönetimdir. Yönetimin biran önce istifa etmesi gerekir. Ezeli rakibin gidiyor dünya çapında yıldız oyuncular alıyor sen gidiyorsun weboymuş emreymiş guizaymış maldanodaymış vs geri çağırıyorsun. Daum bile demiş josico ve aragonese verdikleri tazminatla 3 tane belhanda alırlardı diye. Ayıp be ayıp.

1|0
    0|0
  • orta sahamız ve forvetimiz iyi oldu aaslında ama aykut çift forvet oyatması lazım 4-4-2 ama nedense yok oynamıyoruz

0|0
    0|0
  • Vazgeçmiş mi yoksa alamamış mı?

0|1
    1|0
  • Emre webo alınmadı henüz belki belediye satmayacak nerden biliosun.

0|0
    0|0
  • aynen :S:S:S:

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olarak emre çok iyi orta saha zaten weba gerçekten çok faydalı diyorum

0|0
    0|0
  • Sokayım azize ya b*k vardı da çıkardılar hapisten. Hiç bişey yaptığı yok adamın öyle katırınkini görmüş kancık eşek gibi bön bön bakıyor etrafa

1|2
    0|0
Yükleniyor...