Hayattaki en büyük amacınız nedir ?

hayattaki en büyük amacınız hatta onu gerçekleştirmek uğruna yaşıyorum dediğiniz şey nedir ? Yoksa siz de benim gibi klasikçilerden misiniz iyi bi eş (aşk üzerine kurulu) huzur yuvamın sıcaklığını vericek bir yavru ve bıraz da para :))

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• vatana millete hayırlı yurttaş, aileme de hayırlı evlat.gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 8 yaşımdan beri kurduğum bi hayaldi. Artık amacım gerçekleştirmek için uğraşıcam

Ralli Pilotu olmak Sebastian Loeb ile beraber yarışmak.. kariyerimde ilerledikten sonra bi listem var "gidilecek yerler" adlı. Oralara gitmek :D (En başta RİO DE JANERİO)

kime anlattıysam saçma geldi.. :D

1|0
    0|0
  • ne güzel masum hayaller bende 22 yaşında senin hayallerini kuruyordum ama şimdi 5 yıl geçti :) ve tek hedefim çok büyük bir iş adamı olmak idolüm ali ağaoğlu..

0|0
    0|0
    • gerçek olmadı mı o hayaller yoksa

• en son kurduğum hayalin gerçekleşmesini çok isterdim.bakalım kısmet inş

• inş .. :)

• senin gibi klasikçilerdendim bir ara.. ama o hayalleri suya düşüren kişiler yüzünden önceden olmak istemediğim kişiliğe bürünüyorum gün geçtikçe.. ve en büyük amacım para oldu..

0|0
    0|0
    • para gelip geçici ama onsuz da olmuyo manevi duygular sa esas amaç olanlar aslında..

• evet aslında aynı şeyleri düşünüyoruz ama aslında işte.. artık olduğu gibi olanlar yıpranmakta çoğunluğun rol yaptığı hayatlarda.. bir iki kazıktan sonra da sende ayak uyduruyorsun aslında bu ye kürküm ye dünyasına.. (:

• beyin naklini yapıcam semih gü. unutma bu ismi ;)

0|0
    0|0
  • çok şükür iş tamam, ev tamam, sadece mutlu bir yuva ve çocuklarım olsun istiyorum, acelem yok geç olsun temiz olsun inşallah :)

0|0
    0|0
  • farkında olmadan ölmek.

0|0
    0|0
  • tek amacım hayatta kalmak

0|0
    0|0
  • amacım yok 5 dk ötesini bile planlamıyorum

0|0
    0|0
  • amacım yemek yemek şimdikik

0|0
    0|0
  • Sağlık ve Huzur gerisi boş ekmeğine bak

0|0
    0|0
  • huzur ıslam da dıyorum

0|0
    0|0
  • işimi buldum bundan sonra askere gidip evlenmek geceleri yalnız uyumak adama koyuyo resmen.

0|0
    0|0
  • holding kurmak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah rızası,dinimi insanlara sevdirmek ve mutlu etmek insanları,bilhassa eşim olursa O'nu:)

1|0
    0|0
  • Kariyer yapıp en üst noktaya kadar gelebilmek. Sonrası için düşünmedim

0|0
    0|0
  • zengin olucam :D

0|0
    0|0
  • Adsiz olan "seyi" bulmak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...