Yardımcı olabilecek bay ve bayanlar !!

daha önce hiç konuşmadığınız ama hoşlandıgınız birisine facebooktan yazmayı düşünüyosunuz ama nasııl başlarsınız konuşmaya ? selam, naber bunlar çok banel .. siz nasıl başlardınız

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer hoşlandığın kişi farkındaysa ve aynı ortamdaysan sana cevap verir ama değilsen emin ol cevap vermez . Konuyada bir bahane ile başla mesela ilk önce ona arkadaslık isteği gönder sonra o sana yazacaktır yada kabul eder bir şekilde muhabbet başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • çok banel başlardım. "selam, naber" çok biliyorsan neyin banel neyin olmadığını. nasıl başlayacagını da bilirsin.

0|0
    0|0
  • vallahi şimdiye kadar ne yazdımsa hiç cevap alamadım o yüzden fikir yürütemiyorum...

hadi birisi tutsaydı onu önerecektim ama cıııkkk yok bende sana ilaç :(((

0|0
    0|0
  • bir kadının erkeğe ne yazdığı hiç önemli değil, boş mesaj bile göndersen karşılık alırsın merak etme :)

0|0
    0|0
  • ise fotograflarini begenmekten baslayabilirsin. sonra bi kac defa durtersin. texasholdem poker davetleri falan. sonra nikah tarihini alabilirsiniz artik barizdir hersey

0|0
    0|0
  • bence direkt mevzuya gir. nedir bizlerdeki bu çekingenlik yada nedir bu kızlardaki herşeyi erkekten bekleme huyu. Çoğu zaman ilk adımı atmaktan çekinildiği için yaşanılabilecek ne ilişkiler başlamadan bitiyor...

0|0
    0|0
  • naber :) yaz her zaman işe yarayacaktır ama ilgili konuşmalısın ve konuşmanın ortasında çıkıp gitmemelisin soğur senden :D

0|0
    0|0
  • begeniyle basla belki işe yarar :)

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyorum de o zaman çok banelse ;:)

0|0
    0|0
  • yazma faceten bence"

0|0
    0|0
  • çok banelse sende direk sana vermek istiyorum dersin.

0|0
    0|0
  • ben drek yazarım :D

0|0
    0|0
  • İlla ki selam vereceksin. Direk moruk napı10 diyecek halin yok ya

0|0
    0|0
  • selam nbr her zaman ıse yarar konuyu ac gerısı gelır

0|0
    0|0
  • merhaba diyerek başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • beni dürtmüşsünüz yada çıkaramadım yaz :D erkekler her erkek ara ara rast gele yapar bunu. Hiç bir geri döneni hatırlamaz zaten dürtmüşüm yada mesaj atmışım diye düşünür:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rahat tavırlar sergile, ne yapcağını önceden belirleme. Doğal akışına bırak. Özelleştirme kafanda onu. Normal bir arkadaşınla nasıl muhabbet ediyorsan onunla da o şekilde başla. Devamı çorap söküğü gibi gelir.

0|0
    0|0
    • ilk mesaj olarak ne yazabilirim ?

• selamınaleyküm ü dene müslümanın müslümana selamından daha güzeli mi var

0|0
    0|0
  • yazma yazmak isterse o yazsın

0|0
    0|0
    • o beni tanımıyo bi yerde gördüm ekledim ve konuşmak istiyorum

• :) o adam kaderin olsa gerçek aşk falan olsa zaten çıkardı karşına bi şekilde öyle bi yerde görüpte konuşunca falan aşk olmuyo en fazla zaman geçer bişeyler olursa ki nekadar tanıyosun ? iyi biri mi sevgilisi var mı yeni mi ayrıldı unuttu mu unutamadımı yavsak herifin tekimi nerden biliyosun ? büyük olasılıkla arkadaş arasında alay konusu olursun abla tavsiyesi olsun buda :) hiç bu tür işlere kalkışmadım çok şükür.

• hıım :( haklısın hakkında bi bilgiye sahip değilim ama konuşmassamda hiç bişekilde olmaz

Yükleniyor...