Yüzmeyimi tercih ederdiniz budy mi?

spor yapsanız yüzmemi yoksa bady çalışmayımı tercih ederdiniz yada 2 sinin farkı yada artıları neler?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar body yapmaz da, yüzme her iki cinsi de çok iyi forma sokuyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmek tabiki yahu :D

0|0
    0|0
  • Body boy kısaltıyormuş ya yüzme bence.

0|0
    0|0
    • boy kıslaması ne demek ya :))ergenlik döneminden önce yaparsan uzama durur ama ,kısalma ne demek :))

• anen sporun s sinden anlamayanlar yorum yapıyo

• az biraz arastir da bak aptal. Benim yazdigim yoruma burnunu sokma defol git. Gerizekali

• ben olsam yüzmek isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yuzme insana bi yetenek kazandırır ustelik oldukça fazla kas gurubunun uyum içersinde çalışmasını sağlayarak insanı guçlendirir mamafih; bodyy insanların hayvanlaşma cabasından ibaret olup bodyy yapan insanların beyinlerinden çok kaslarına guvenmek suretiyle nasıl insanlıktan vazgecme tesebbusunde bulunduklarını hayretle seyretmekteyiz. velhasılı kelam : Yuzmek iyidir.

0|1
    0|0
  • Body Building. (Vücut geliştirme)

Yüzme (adı üzerinde)

Bunun arasındaki fark bu kadar barizken sana ne diyebiliriz?

Budy? Bady? Body*

0|0
    0|0
  • Yüzme anasınıfından beri yüzme yapıyorum ve çok yararını gördüm. Göğüs kaslarım, karın kaslarım, kol kaslarım bacak kaslarım hatta sırt kaslarım kanatlarım bile gelişti. Hem bodyden daha da zevkli. Eğer body yaparsan hep daha iyi olmak için yarışırsın ve sonunda hayvan gibi bişi olursun ama yüzme yaparsan daha düzgün görünürsün. Kasların da daha biçimli durur :)

0|0
    0|0
  • 2 sinide yapabilirsiniz illa birini seçmenize gerek yok

body yaparsanız kas kütlesini daha çabuk arttırırsınız , ama vucudunuzu stres altına sokarsınız

yüzme daha eğlencelidir fakat kas kütlesi konusunda sıkıntı yaratır ama şöyle bir şeyde tercih

edebilirsiniz yüzmeye gidip şınav,barfix,dips,mekik gibi hareketlerle kendi vucut ağırlığınızlada

vucut çalışabilirsiniz size kalmış maddi imkanlar yeterliyse 2 sinede gitmek mantıklı olacaktır...

0|0
    0|0
  • body çalışmak iyidir ama dozunu kaçırmassanız, yaptım ondan biliyorum

koşu - yüzme yapılabilecek en iyi spor türleri bence, ömür boyu rahat rahat.

şifa olur abicim

0|0
    0|0
  • bu çok kolay :) daruşşafaka Life gym'ye üye olun önce Body antrenmanına girin peşinden havuzda yüzersiniz :) ben çok memnunum

0|0
    0|0
  • walla ben body yapıorm ama yüzmeeye de gitmek istiyorum cünkü kanat sırt için yüzme daha iyi body yaparken zorlanıo insan

0|0
    0|0
  • Herkesin tercihi farklıdır yüzmeyi bilmem ama çok yapmak istediğim bir spor dalı ancak ben tercihimi body'den yana kullanacağım büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Budy isterim çünkü çok yüzdüm biraz kas yapmak lazım

0|0
    0|0
  • bence vücut çalış derim çünü yazın göze daha çok hitap ediyor :)

0|0
    0|0
  • Amacının ne olduguna baglı?

0|0
    0|0
  • VÜcut geliştirme.

0|0
    0|0
  • yüzme daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...