Nasıl bir insansın???

Kallavi bir sorudur esasında amma yüzeysel olarak soruyorum derine inmenin burada algı problemi yarattığı ortada.

Bazı insanlar vardır her daim güçlü olmak zorunda hayatın zorluklarına karşı yoktur çünkü gireceği bir kanat altı yada ona yardım edecek bir kahramanı...

Bazı insanlar ise zorluklara karşı daha kırılgandır ve her kırıldığında tutunacak bir dalı vardır uzanır bir el.

Bir kısım insan ne el bekler ne derman tasasız vurdum duymaz belkide aptaldır yaşadıklarını algılayamayacak kadar.

Daha bir çok şey söylenebilir.

Kısaca ve kabaca nasıl bir insansın?

Kabacadan kasıt kaba bir dil ile değil bunun altına sığınıp iliştirmeyin boşluğuma boşluğuma.

Kamuoyuna Arz olundu.

0|0
29|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben kindar bir insanım.

Yaşadıklarımdan yaşatanlardan (Haşa Mevlâ için geçerli değil) hesap sorarım...

Fakat

Yaşadıklarım karşısında bir el beklemem. Hee olurda bir el uzanırsa o eli asla ve kat'a yalnız bırakmam...

Kırılgan ama bir o kadar kindarım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• eğlenceside dibine kadar, üzüntüsüde!

0|0
    0|0
  • dobralığımla tanınıyorum. Yapılan yanlışları ve kusurları pat diye yüze vururum. Esprilerim ve taklitlerimle bir insanım

0|0
    0|0
  • Duvarları olan bir insanım.

Zayıf olduğum noktaları, beni kıracak olan şeyleri kimseye söylemem. Çünkü daha önce bu zayıf noktalardan oldu ne olduysa :)

Zor güvenirim, zor severim, zor vazgeçerim.

Üzüldüğümde o üzüntüyü dibine kadar yaşarım, ama kimseye ben üzgünüm diyemem. Dediğim gibi duvarlarım var..

Biraz da dağınığım ama her zaman mutlu olmasam da güçlü olmak zorundayım.

0|0
    0|0
  • yamuk.

0|0
    0|0
  • 1) link

2) link

3) link

Hepsini karıştır.

0|0
    0|0
  • güclü dayanıklı azımlı

0|0
    0|0
  • dürüst,eğlenceli,neşeli biriyim :D:D

1|0
    0|0
  • Düzgün,Kaliteli bir insanım..Bilen iyi bilir.

0|0
    0|0
  • Kendimi çok yorgun hissediyorum..

Yanlış anlamayın, hayat sırtımı çok sevdi.

O'nun gitmiş olmasıyla uzaktan yakından alakası yok!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayalci.Hayal dünyamda yaşıyorum ona göre hareket ediyorum,dengesizim filmlerden çıkma biriyim.

0|0
    0|0
  • Daginik, tembel, goygoycu, konuskan, sosyal, hayvansever, esprili, merakli, degisken.. Kil yun..

0|0
    0|0
  • kendini sadece sevdiklerine açan biri.

0|0
    0|0
  • Çıt kırılmaz.

0|0
    0|0
  • Dengesiz

Agresif

Alıngan

Dengesiz

Dengesiz

1|0
    0|0
  • Çözüm arayan, utangaç,tutarsız, çekingen, Mutlu

0|0
    0|0
  • çok konuşan çok gülen dürüst cana yakın samimi içtenim:))

0|0
    0|1
  • kırılgan ve neşeli :) biraz garip bi harman olucak ama öyle :)

0|0
    0|0
  • gizemli takılıyorum

0|0
    0|0
  • Agresif. Mükemmelliyetçi, yalnız kurt, maneviyatçı, maceracı, eğlenceli, yılmaz. HIRSLIIIIIIIIIIIII

0|0
    0|0
  • her kes gibi biriyim:D

0|0
    0|0
  • Umursamaz, çözümleyici

0|0
    0|0
  • Güçlü olan ve daha da güçlü olmaya çalışan bir insanım.

0|0
    0|0
  • Tamam FıRlamayım :)

0|0
    0|0
  • biliyorum hiçbi' zaman büyüyemeyecek bir çocuğum ama bazen kadın rolü yapmam lazım ve bu çok zor.

0|0
    0|0
  • hep heyecan arayışında ama hiçbir zaman cesaret edemeyen biriyim

0|0
    0|0
  • Süpürgem eksik sadece Tatlim :)

0|0
    0|0
  • çok duygusal ,kırılgan ,dürüst ,karamsar.

0|0
    0|0
  • Kendimi, hayatı, her şeyi acımasızca eleştiren bir yapım var. Dürüstlük hastası. İnsanlara kolay güvenmeyen. Çok hassas biriyim... Dışardan duvarlar ören, içinde yumuşacık bir kalp olan biri :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ''derine inmenin burada algı problemi yarattığı'' önermen kesinlikle doğru :) soruya gelecek olursak bunu çevremin beni nasıl gördüğü ile benim kendimi nasıl gördüğüm ile kıyaslayarak cevaplamaya çalışacağım yalnız herkes mi farklı pencere kullanır :))

çevrem beni rahatına düşkün hayatı boyunca kendisi için sorumluluk alamayacak duygusuz ama güvenilir, bir üretim hatası olarak görüyor.

Benim açımdan ise aslında çok farklı görüyorlar diyemem ama yalnız yaşamayı seven duygularını hayatına fazla karıştırmak istemeyen yeri gelince sorumluluk alabilecek ama sorumluluğun ne kadar ağır bir hadise olduğunun farkında olan birisiyim. kısa ve bir hayli kabaca ben :) soru için teşekkürler

0|0
    0|0
  • Aşırı sakin, en sakat durumlarda bile telaş yapmayan yapmamaya çalışan, aptallık derecelerine varan empati kuran, yaşamakdan yada ölmekden korkmayan, 3 ayda bir spora başlayıp 3 günde sıkılan, kaliteli yemek ve içmekden anlayan bundan zevk alan, 1 hafta aralıksız sabah akşam çalışabilen buna rağmen derinlerinde aylaklığa övgüyü yaşatan bir mahlukum. sanırım...

0|0
    0|0
  • hayata tutunmaya calısıyorum. bır evın bır ogluyum. 7 yıldır aılemden ayrı bır sehırde ızmırde yasıyorum. aılemle aramı akrabalarım ozellıkle enıstelerım bozdu. hayatın tum zorluklarını gordum. gercek ınsan profıllerını gordum ben.hayatın ne kadar acı oldugunu anlatsam sabah olur. sureklı cabalıyorum kendımı gelıstırıp işimde yukselmek ıcın. kımsem yok umudum da yok son bıkac yıldır. ömür dolduruyorum hayatın tadını almıyorum

0|0
    0|0
  • sadeyim arkadaşım hayatımın akışı su gibi yolunu buluyor kendi. şivem biraz kaba ama hepsi dilde. kendimden çok karşımdakini düşünürüm sonrada ben niye böyleyim diye kendime kahr eder onu düşünürüm. Titizlik ve dürüstük olmalı hayatımda. Tanışmadığım çoğu insana itici gelirim. Çünkü tanımadıklarımla muhabbet etmeyi beceremiyorum. Kinli değilim ama unutmam fırsatları çok iyi değerlendiririm. ne bilim böyle bişeyim işte

0|0
    0|0
  • Ne istedigini bilen,duygusal,mucadeleci,cesur,fedakar,sadık,sahip çıkan.

0|0
    0|0
  • Umursamaz

23123

0|0
    0|0
  • her zaman kendi işini kendisi halleden diğer insanlardan bir şey ummayan savaşçı ve kararlı...birde sulu göz değilim...her b..k.. a ağlamam.. beni etkileyen bazı şeylere ağlasamda bunu kimseye göstermem..

0|0
    0|0
  • "Kallavi"ye selam!

0|0
    0|0
  • çok tehlikeliyim uzak durun benden ...

0|0
    0|0
  • Bazen İnsan olmaktan nefret eden bir insanım

Bazende çok mutlu bir insanım

0|0
    0|0
  • gereksizzzz

0|0
    0|0
  • seks seven seksi erkek

0|0
    0|1