Hoşlandığınız kadını değiştirir misiniz?

ben kadınlara oyun hamuru gibi davranıyorum. ailesi, arkadaşları, yaşadığı ortam gereği kendince bir şekle girmiş oluyor ama bunu yeterli görmeyip ondan istediğim kişiyi oluşturana kadar uğraşıyorum. işimi başardıktan sonra artık uğraşacak bir şey kalmadığı için sıkılıyorum. belki yanlış bir şey yaptığım ama ben böyleyim. siz karşınızdakini olduğu gibi mi kabul edersiniz?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük yetenek taktir etmek gerek doğrusu.

Ben insan yapacam diye yola çıktım bir hayli emek ve zaman harcadım ortaya alien gibi bişey çıktı. Baktım bu işe yeteneğim yok bıraktım.

0|1
    0|0
    • senin hatan olmayabilir o alien :) zaten aslında değiştirmek o kişinin içinde var olanı ortaya çıkarmak belki de .

• Bakış açısı önemli evet.

Kızlar Ne Diyor 6

• sizin gibi insanlar hala 21. yüzyılda var utanç verici.sevgi , insanlık bu kadar da mı uzak olmuş size ? medeniyetleştik derken yozlaşıyoruz.keşke sen o kadını değiştireceğine kendini değiştirmeyi denesen ? hayır bu kadar da arsızlık olmaz ki bir de marifet gibi soruyorsun gerçi buna izin veren kızlar da da suç var sizin gibilerin suratına bakılmaz.

2|1
    0|0
    • 22. yüzyılda da olmaya devam edeceğiz. kendimi de değiştiriyorum, eksik yanlarımı tamamlıyorum. kızlar için üzülme değişimden memnunlar

• eksik yanlarından çok fazlalık olan şu arsızlığından kurtulmayı dene :)

• aslında sanırım ben o kızlarda var olan ama içerlere gizledikleri, farkında olmadıkları kişiyi ortaya çıkarıyorum.

• Seviyorsan,öyle sevmişsindir zaten.Aksi halde,birlikte olduğunu zannettiğin kişi hayalindedir sadece,sen de hayal dünyasındasındır...bunu bırak ve kabullensen iyi olur.

Beklentiler çoğu zaman karşılıklı olmasa bile cevap verilebilir şeylerdir,istediğin buysa,yorma kendini de başkalarını da.

0|1
    0|0
  • insanları oyun hamuru olarak görmediğim için hoşlandığım kişiyede iyi ve kötü özellikleriyle benimserim.

1|1
    0|0
    • kötü özelliklerini gerçekten benimseyebilir misin?

• bişeyleri başarmasına yardım etmekle değiştirmek çok farklı şeyler

• içindeki potansiyeli çıkarması için değişikliler olması gerekiyor karakterlerinde. aslında sanırım yanlış anlaşıldım, majör depresyon sevgilim de oldu, annesine baltayla saldırmış ta. şu an birisi evli ve mutlu, diğeri güzel bir işte çalışıyor. zaten sevgililerim hep sorunlu kızlar oluyor.

• Fırına vermiyosun ondan :p

0|1
    1|0
    • ahaslckjasklcjalk bir kızdan böyle bir yorum beklemezdim.Hele böyle bir profil resmi olandan.Ama oluyormuş :DDDD

• Neyseki klavyeye oturarak, g.tümle yazmıyorum... Senin tavşanın da playboy tavşanı değil SefaPezemengi ama bu azimle duvarı bile delersin sen. Ben hızını kesmeyim senin, haydi çavv..

• sizin gibiler karşısındakini istediği hale sokar sonrada seni artık tanıyamıyorum der.cinsini sevdiklerim,birde yüzsüz yüzsüz soruyorsun iyi yapıyorsun devam.

0|1
    0|0
    • devam edeceğim, çünkü ilişkinin tek keyif aldığım kısmı bozuk olan kişiyi tamir etmek. aslında faydalı bir iş yaptığımı düşünüyorum. çok insana katkım oldu

• belki de haklısındır. ben benim, sen sensin. bu şekilde devam edeceğim sanırım

• allah ıslah etsin.

• Kendinin bu kadar farkinda olman gercekten cok ilginc. Degistiremeyecegin insan , senin icin dogru insandir , ondan sıkılman da mumkun olmaz.

0|1
    0|0
    • evet değiştirmekte zorlandığım (ama değişime karşı koyması nedeniyle değil benim o kişi için yöntemi çözememem nedeniyle zorlandığım) insanlara karşı hep daha çok sevgi hissettim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırını sevıyorsam bu onun dıs gorunusunun guzel hos bırı olmasıyla alakalı degıldır sadece. Onda benı etkıleyen kısılıgı olur. Eger tutup onu ozel kılan bu ozellıklerını degıstırmeye calıssam ve basarılı olsam o zaman benım sevdıgınm kısıden eser kalmaz. Bunu yapmak anlamsız olur bence.

0|1
    0|0
  • hoşlandığım kadını değiştirirsem artık hoşlandığım kadın olmaz ki

0|1
    0|0
  • karşımdakinden zaten hoşlanıyorsam hoşlanmamak için mi değiştireyim ne saçma bir düşünce tarzı...olduğu gibi kabul etmeyi bilmeli insan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...