Bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için neler yaparsınız?

bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için neler yaparsınız ya da yaptırırsınız çevrenizdekilere? veya nasıl nabız yoklarsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Samimi olduğum ve sevdiğim kız ile yakınlığı olan bir kız arkadaşımı gönderir. Onun dolaylı olarak fikirlerini almasını isterim. Yani bak şu çocuk çok yakışıklı ve temiz biri bence sanki arada bir sana bakıyor veya ilgisi varmış gibi hissediyorum falan diye sordururum. Ancak tecrübelerimi soracak olursan. Bir kız sonradan bu işlere kızıyor niçin kendin gelip sormuyorsun neden aracı kullandın diye. İşin birde bu tarafını düşünürdüm. Benim için sorun yok zaten şu anda. Ben bir şekilde tanışır fikirlerini öğrenirim. Önemli olan tecrübesiz erkek arkadaşların yapacakları.

Erkekler Ne Diyor 12

• Hoşlanıyorsa söyler, söylemediğine göre hoşlanmıyor diye düşünürüm.Bir şey yapmak gereksiz.

• nasıl yani, kız mı söylicek :D

• Öncekileri Göster
    • bence erkek gelip sorar

• Vardır gelip soracak erkek.
      Ben kendi adıma yanıt verdim kimsenin peşinde koşup hoşlanıyor musun benden? diye sormam.
      Birisinden hoşlanıyorsam da sormasını beklemem.
      Biraz güvenmeli insan kendisine.

• hiç kaçmaz her türlü anlarım

• ama kız çelişkili davranıyorsa mesela?

• normal olmayan her davranışı ele verir

• Hal ve hareketlerinden anlarım ele verir kendini

• benden daha yakışıklı bir kaç erkek arkadaşımı alıp onun yanına giderim gözü sağa sola kaymıyorsa benden hoşlanıyor demektir.

• karamsar bir erkek karşısındaki kızın her hareketini kötüye yorariyimser olan da hatundan selam alsa hoşlanıldığını zanneder :)çok göreceli kavram vesselam...

• Göz temasına tepkisine bakarım. Sohbet ederken ki ilgisi de bir ölçü olabilir.Çelişkiliyse bunlar, çok da zorlamam açıkçası. Çünkü sağı solu belli olmaz :))

• ilk kızı gözünde tartar. Yani bunlar tatlı bakışmalar olur. Baktı kızda karşılık veriyor 2. aşamaya geçilir. Kızla sürekli karşılaşmaya çalışır bir yerlerde. Tabi bunu yapması için öncelikle kızın gittiği yerleri analiz etmesi gerekir. Sonrasında kızla hala bakışmalar devam ediyorsa anlar ki hoşlanıyor . Sonra son aşamaya geçer ve konuşur. Baktı hiç oralı olmuyor hatta kız gittiği yerlere gelmemeye başladı. Erkek 3. aşamaya geçmez geri çekilir :)

• direk sor canım neden dolandırayım kı lafı...

• Direk gozlerinin icine bakarim gozler yalan soylemez ama uzak ise kesinlikle gelin guvey olmam yasadigim tecrubeler bana bunu ogretti en azindan .

• nabızmı yoklayayım neden ki kız hoşlanıyorsa hoşlanıyordur yani belli olur zaten tavrından anlarsın gözlerine baktığında anlarsın belli olur

• peki ya bu erkek kızın gözlerine direkt bakamıyorsa da mesela derste falan bakıyorsa?

• Öncekileri Göster
    • peki ben böyle çekingen bir çocuğa trip atarsam işe yarar mı?

• trip atsan ne işe yarıyıcak ki biraz akınlık göster ama fazlada yüz verme ki seni kolay basit bi kız olarak görmesin

• ben utanırım, gelip açık açık söylesin hislerini

• arkadaşım kız söylemez ki yaa gidip de çocuğa

• eskidendi o, devir değişti

• bakarım gözlerine

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...