İntikam almak gereksiz mi sizce? Yada gerçekten en iyi intikam unutmak mı?

Diyelim bir adam/kadın var ve duygularınızla oynuyor. Aşıksınız ama oynadığını farkettiniz.. Naparsınız intikam alır mısınız, nasıl alırsınız yoksa yanına mı bırakırsınız?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatlamak için intikam şart

0|0
    0|0
    • nasıl alırsın Peki?

• İçinde bulunduğu duruma göre bunu sen belirle

• mesela seviyormuş gbii davranıyor sevdiğinin farkında ama sonradan anlıyorsunki duygularınla oynamış hepsi yalanmış bu durumda

Erkekler Ne Diyor 14

• Cİdden zarar mı vermek istedi bana, önce bunu sorarım.

Ayrıca özürünü gerçekten anladıgını hissetmem gerekir. Yoksa intikam gibi duygular hissetmeye başlayabilirim.

1|0
    0|0
    • bekle ve gör dediğim gibi olmazsa o zaman konuş,hiç bir suc cezasız kalmaz,duygusal suçlar ise asla

• Yanlış yere yazdın hacı. Fazla kasma kendini biraz relaks ol.

• Kimsenin ahı kimsede kalmaz canım boşver sen onu geride bırak gitsin...ona odaklanırsan önünde seni bekleyen yeni mutlulukları göremez...

Belliki güzellikleri temiz duyguları haketmeyen insanmış karşındaki o zaten iflah olmaz..

0|0
    0|0
  • Bazan birşeyler alırken aceleyle karar veririz ve eve geldiğimizde kutuyu açınca aldığımız şeyden memnun kalmayız.

İntikamda Böyledir.

1|0
    0|0
  • intikam olmak çok saçma. haa şimdi birisi gelir en sevdiklerini öldürür vs onlara geri dönülmez zararlar verir bunun gibi ağır şeyler olursa intikam düşünülebilir.onun dışında intikam en başta intikam almak isteyene zarar verir.Affedip kendi yoluna bakması ,en doğru ve en yararlı olanıdır b insan açısından.devrik cümlelerle dolu bi yazı oldu ama idare et artık.

0|0
    1|0
  • en guzel intikam ayakta kalmak, yoluna devam etmektir.

1|0
    0|0
    • evet ama bu onu pişman etmezki

• intikam almak bitmis bi insan icin hala bi caba sarfetmektir, eskiye dogru patinaj yapmaktir. dikiz aynasina haddinden fazla bakan sofor onune bakmadigi icin kaza yapar. basip gececeksin uzakta birakacaksin... o belasini bulur zaten.

• Bir insanın duygularıyla oynanması çok kötü bi durum. Karşındaki bunu yapıyorsa intikam bile almaya değmez salıver gitsin

0|0
    0|0
  • insana en çok acıyı unutulmak verdiğine göre sanırım unutmak daha büyük acı verir

0|0
    0|0
  • ne gerek var sanki ne geçicek intikam alsan eline...unutmaya gelince unutma diye birşey yok sadece alışırsın hepsi bu.

0|0
    0|0
  • ondan daha ıyı oyuncu degılsen ondan ıntıkam almayı da unut

0|0
    0|0
  • intikam alacağım derken kendine zarar verme de...

sonra adamı daha da keyifyendir me...

0|0
    0|0
  • gereksisz bacım

0|0
    0|0
  • onunla öyle bir oynarımki neye uğradığını anlayamaz...

0|0
    0|0
    • vay be naparsııın:) İlham lazım:)

• mesela onun ilgi duya bileceği birini bulur sevgili ederdim ama salak bunu benim ayarladığımı anlamazdı sonra tam bu ona aşık olmuşkem benden selam söyletip sadece bir oyundu derdim...

• gerek yokki intikama ,canını sıkma vakti geldiğnde oda aynı suçtan hüküm giyecektir

0|0
    1|0
  • Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında en güzel çare dağ ile karı başbaşa bırakmaktır. Gün gelip karlar eridiğinde dağ yolunuzu gözleyince en güzel cevap başka bir dağdan selam yollamaktır mevlana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bırakır giderim.en iyi intikam bensiz bir yaşamdır. hem intikam onun hayatında daha çok yer edinmesine neden olur.

0|0
    0|0
  • İntikam varsa orda kin de vardır. Bu duygular ise senin de içini çürütür. Mutluluğu hak ediyor herkes bence. Hiç kendi moralini de bozma ve hiç bulaşma derim.

Unut gitsin. Yaptığı ona kalsın. Dersini alıp yoluna devam et.

0|0
    0|0
  • Allaha havale ederim her kötü şeyde olduğu gibi

0|1
    0|0
  • Hic uğrasmam. Allah'a havale ederim.

0|0
    0|0
  • bence intikam almak filan boşver bunları hiç haber vermeden hayatından çık ararsa filan hiç takma açma telefonları yolda filan görürsende görmemezlikten gel

0|0
    0|0
    • hayatından çıkamıyorum. Aynı yerdeyiz hergün görüyorum

• dediğim gibi görmemezlikten gel ilgilenme hiç

• Çok gerekli,aşırı gerekli.

0|0
    0|0
  • kafasına çivi çakmayı bile düşündüm ama daha iyi birşeye karar verdim,onu görmezden geleceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...