Ic huzurunuzu nasıl saglarsınız???

kendınızı cok huzursuz ve mutsuz hissediyorsunuz.sürekli sinirlisinz en ufak seye sinir oluyorsunuz ic dünyanızda kendınızı nasıl rahtlatırsınız iciniz sürekli huzursuz ve bundan kurtulmak icin neler yaparsınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda spor yapabilirsin ilk olarak yada dini kitaplar okuyabilirsin. Yoga yapabilirsin. Doğa yürüyüşü yapabilir temiz havaya çıkabilirsin. Yada bir kaç gün kendine zaman ayırıp bir otelde veya tatil köyünde kafanı toplayabilirsin. Yüzmeye havuza gidebilirsin. Türk sanat müziği çalışmalarına gruplarına katılabilirsin veya bir enstürüman çalmayı öğrenebilirsin. Müziğin hangi dalıyla uğraşırsan uğraş seni rahatlatacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin tam anlattığın gibi sürekli sinirli stersli etrafındaki sevdiği insanları kıran üzen ve daha sonra üzdüğüne bin pişman olan geceleri huzursuz uyuyamayan biriydim. İşimden ayrıldım 1 hafta dır tatil yapıyorum anladımki sorun işimdeymiş ççook şükür rahatım huzurluyum sinir yok stres yok kimseyi kırmıyor üzmüyorum çook huzurluyum.. Benim sorunum işimden kaynaklanıyormuş... seninkini bilemiyorum iş, sosyal ve aile hayatı sinir ve stersin en buyuk sebeplerinden olabiliyor..

0|0
    0|0
  • Kendimi berbat hissettiğim anlarda, kız arkadaşımı aramak. Çünkü ses tonumdan bile nasıl hissettiğimi anlar ve direk ilgilenir. Çünkü o benim minik kedim.

0|0
    0|0
  • yagmur yagıyorsa dışarı cıkarım güzelce ıslanırım , hayatı severim , yanlışım oldumu kendimden özür dilerim beni affet , seni seviyorum derim

1|0
    0|0
  • Akan bir su kenarına gidip suyun sesini dinlerim

0|0
    0|0
  • namaz kıl. inan çok iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • kimseyi takmamam rahat olmam olabilir .

0|0
    0|0
    • hicbiseyi takmamak icin düsündügn ve uyguladgn sey ne? kendını herseydn üstn ve degerli görmen mi?

• cok dogru insanları tanıdıkca hayvanları daha cok seviyorsun artk

• insanların hepsi aynı farklı kimse yok :) o yüzden tanıma gereğide duymuyorum .hayvanlar masum ve saf gerçekten sadece aç olduklarında yaklaşmamak gerek :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ıım bir zamanlardaki beni anlattın sanki :)

Kaç kendine. Bir kaç gün kimse ile iletişim kurma ve kendini dinlemeyi öğren...

Sözsüz müzik dinlemek bu konuda çok yardımcı olur.

Çünkü sözlerini kendin yazarsın... :)

(Ben keman ve piyano ikilisini çok severim Farid Farjad dinlemeni tavsiye ederim)

İnancını bilmiyorum... Fakat eğer Allah'a inanıyorsan O'na kaç.

Çünkü sana şah damarından da yakın...

Derdin ne olursa olsun , bir abdest al nefes gibi...

Seccadeni ser... Otur ve ağla... Dilersen hiç konuşma...

'' O '' seni ve dertlerini senden daha biliyor unutma...

demiş Hz. Mevlana Celaleddin-i Rumi :)

*Ne zaman sinirlenecek olsam içimden ısrarla ALLAH diyorum sonra sakinleşiyorum. Sen de deneyebilirsin. :)

1|1
    0|0
    • oww! süpermiş aglayamıyorum dua bıle edemıyorum cünkü ikiyüzlü gbi hissedıyorum o zamn kendımı

• Yüreğine sağlık Gül Kardeşim Bu cevabın üzerine cevap yazmaya haya ettim.. Allah senden razı olsun..

• Allah cümlemizden razı olsun gül abim :) teşekkür ederim

• hiç o kadar huzursuz olmadım...olursam la havle çekerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...