Hoşlandığınız kızla aynı ortamda bulunmaktan çekinirmisiniz?

sorum utangaç erkeklere ama herkes fikrini yazabilir.

hoşlandığınız bi kız var sürekli bakıyosunuz falan ama bazen de onu gördünüz mü uzaklaşıyosunuz oradan. bi görünüp bi kayboluyosunuz :) bazen tamamen kayboluyosunuz sadece o kızı gördüğünüz zamanlarda ama, bunu niye yaparsınız?

bi de kızın sizden hoşlandığını anlamanız için kızın ne yapması lazım. kız ne yapsın ki gidip konuşabilesiniz ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tarif ettiğin kişiliğin %98 aynısını taşıyorum. Uzaklaşma isteği duyuyorum çünkü:

1- ya benden hoşlanmadığını, hatta bana karşı tiksinti duyduğunu bana belli ederse?

2- onu hak etmiyorum? O daha iyisine layık?

3- hakkımda olumsuz konuşmalar yapılabilir

4- çok heyecanlanıp kendimi rezil edersem?

Yukarıda bahsettiğim şeylerin olmasından kişiliğim gereği korkuyorum. Fazlasıyla çegingen erkekler halimi bilir.

2|0
    0|0
    • bu özelliklerin hepsi bahsettiğim kişide var :s durum vahim :) ama ben her şekilde ondan hoşlandığımı belli etmeye çalışıyorum ama hala anlattığın özellikleri taşıyo sanki. hiç muhabbetimiz olmamasına rağmen durduk yere o konuşurken söze karışmıştım biden kızarmıştı sanki ve bana cevap vermeden ortamdan uzaklaştı. geçen gün de yanından geçerken dürttüm pardon geçebilirmiyim dedim eli ayağı birbirine dolandı.. böyle basit diyaloglar kurmaya çalışıyorum ama gene utanıyo gene utanıyo ..

• Onunla oldukça ıssız bir yerde ilgilenmeyi dene. Aynı zamanda o ıssız yere aniden birilerinin gelmiyceğenden de emin olmalısın. O ortamda sana yavaş yavaş açılacaktır. Konuşurken bütün odağını ona toplarsan heyecanlanabilir. Onunla çok serbest konuşma. Kendini ona biraz adapte etmelisin. Onunla konuştuğun pek çok şeyin sır olarak kalmasına dikkat et. Zaten bir süre sonra bütün bunları yapmana ihtiyaç kalmayabilir. Çünkü zamanla sana alışmış olacaktır.

• çok sağol işime yarayacak bilgiler verdin :)

Erkekler Ne Diyor 12

• evet bende aynı şekilde biraz utangacım hani elimden gelse hiç yanından ayrılmak bilşe istemiyorum ama bazen insanın bahtı kapanıyor. o bana koşa koşa gelse ben şimdi ne yapacam dur çekilimde önünden geçsin modunda oluyorum...

1|0
    0|0
  • Biraz çekindim ve aylarca gitmiyorum oralara.Bir yemek bölümünde adını vermek istemediğim için restoran diyelim gitsin.Öyle uğraşmıyorum artık,zaten sadece malak gibi bakmakla yetindim,o da bana yetti şimdi yollar bitmeye çalıştırıyor beni.

1|0
    0|0
  • hiç de utanmam çekinmem kaybedecek bişeyim yok sonuçta gider kızın kişiliğine tavırlarına göre bir konuşma yaparım :))

1|0
    0|0
    • bazı erkekler bu konuda çekingen olabiliyo :)

• tabii ki ben de ilk zamanlar çekinirdim tabii ama baktım her kızdan hayırı yiyorum kaybetcek neyim var dedim ve atağa geçtim :D ;)

• oldugumdan sacma davramaya başladıgımı fark ediyorum hoslandıgım birisinin karsısında titreme nöbetlerine kapılıyor rahat gülemiyor konusma bozuklugu çekiyorum

1|0
    0|0
    • kendini kasıyosun. bu kasma bende de var aslında ama karşımdaki kişide biraz fazla :) ondan hoşlandığımı anlaması için napmam lazım bi fikrin var mı ? :)

• karşısında 2 ila 3 dakika :D 2 saniye gözüne bakabiliyomusun diye sorsana sen bana :D

• seni benden daha iyi kimse anlayamaz :)

• tam beni anlatmissin

1|0
    0|0
    • o zaman yardımcı ol :)) napmam lazımm :)

• çekinmem de tırstım. sevdiğim kız şuan bana topuklu bot resmi gösteriyo desem, yamaha gitarını nasıl akort ettiğini sölüyo desem ve sevdiğimden habersiz desem :S sen bana yardımcı ol asıl :S

1|0
    0|0
    • :D Allah yardımcın olsun ne diim :D

• işimiz allaha kaldı en iyisi söliyim şimdi olsun bitsin bu iş :D

• Tam ben den bahsetmiş sin kız mağazada çalışıyor ama kızı görünce elim ayağım tutuluyor.

1|0
    0|0
  • O kızın beni sevmediğini anlamamak için:-)

Kız sohbete başlamalı ve konuyu aşk ile seçmeli.

1|0
    0|0
  • kız gelsin konuşsun ben konuşamam yada bilmiyorum artık bişi düşünsün ...

1|0
    0|0
  • çekinmek bana göre değil.

1|0
    0|0
  • biraz utanırım evet

1|0
    0|0
    • peki kızda senden hoşlanıyo nasıl belli etmesi lazım ne yapsa hoşlandığını anlarsın ?

• bana kaçamak bakışlar atıyosa ben zaten ona atarım seviyosam ordan anlarım :)

• bugün üniversitenin cafesindeki kız sen misin yoksa:D

1|0
    0|0
    • hahah :D üzgünüm ben değilim :D

• tamamen benzer bir durumu yaşıyorum ve aynı durumlar oluyor. Ama kızdan etkilenmedim anca bi kere takılırım:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...