Sizce En Şerefli Takım Hangi Takımdır Adam Gibi Cevap Verin :)) ?

Açıkçası ben Trabzonsporluyum bence en şerefli TRABZONSPOR. 2. Sıradada Beşiktaş yer alır.. Türkiye Liginden Sadece 2 takımı düşük ve düşük şerefli buluyorum Gs Ve Fb. fener zaten şikenın ırzına geçmıs salaklar hala biz şike yapmadık diye afkuruyorlar. Beşiktaşın Durusunu severim en azından gs ve fb gibi şike yapmadılar. Emeklerıyle şampiyon oldular.. Olmaya çalışıyorlar. Ve bir şampiyonluk için kimsenın ekmeğiyle rızkıyla oynamadılar! Goruslerınızı beklıyorum..

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray gibi bir takım düşünki bu ülkede 14 yıl şampiyon olamamış ve şike yapmış he vaybe :)

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Haram kupa almaktansa şerefli ikinciliklerle yetişmesini biliriz

Süleyman Seba...

0|1
    0|0
  • TRABZONNNNNNNNNNN

0|2
    0|1
  • delili olmayan bir davada iftira atılarak dava açıldı , sonucu belliydi çünkü delil yoktu , adamların telefon konuşmalarını futbola yüklediler , zorlama yorum ile şike var dediler ,
    hani nerde savcılar maçların sonucunu biliyordu
    nerde emenike nin para sayma görüntüleri
    hiçbirisi var olmadı ama iftiralar havada uçtu
    iftira atıp zorla şampiyon olmaya çalıştınız , biraz çalışın başkalarının emeğine göz dikmeyin , iftira ile olmaz

0|0
    0|0
    • Kardesım youtubede videolar var. Normal zekada olan bir insan bu maçda bişiler var der. Ha sende yeterı kadar zeka yoksa yapacakbisey yok. Allah vergisi :))

• Para sayma görüntüleri nerde ileri zekalı arkadaşım, terör mahkemesi ne diye futbola el atıyor. Spor mahkemesinin görevi değilmi, o savcılar şu an nerde, youtube de görüntüler varmış, deliller noldu, hani türkiyeyi Avrupan men ediyorlardı, sizin zekanız sayesinde ülke bu halde sanırım, iftira ile olmaz, iftira atanlar hepsi. Allahından teker teker buluyor :)

• Yav arkadasım sen fenere toz konudurumuyosun her an kamerayla ızlenmıyorkı bunlar bnlar serefsız evıne cagırmıstır bir sekılde vermıstır ya da hepsı toptan odenmıstır ki diyelimki şike yok zaten oyle maçları vardıkı o zamanlar fenerın hanı normal olmadıgı bellıydı. resmen sahada 14 kişiler hakemlerde onlardan :)

• sulukule spor

0|1
    0|0
  • bence beşiktaş ve trabzondur hee bu sene serefsiz 3. galatasaray

0|0
    0|0
  • Totomla guldum buna seni dikkate bile almiyorum

0|0
    0|1
  • Çorluspor 1947 Ligimiz amatör taraftarımız profesyonel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...