Hafızası mı kuvvetli yoksa özel miyim?

sohbeti seven biriyim ve herkese başıma gelen şeyleri sohbet sırasında anlatırım.çok kişiye çok şey anlattığım için hangi konuyu kime anlattığımı da unuturum çoğunlukla.hoşlandığım adama da haziran ayında karşılaştığımız bir gün ocağı açık mı unuttum diye aklım evde ev yanmamıştır inşallah demişim.ben bile hatırlamıyorum.bugün yalnız yaşamak üzerine konuşuyorduk.güldü yalnız yaşa da ocağı açık unutum mu diye tüm gün kara kara düşün dedi.yine başka bir gün seni dün akşam şurda gördüm sen beni görmedin demişim.3-4 ay önce beni şurda gördüğünü söylemiştin dedi.bu kadar detay hafızasından mı kaynaklanıyor yani normal mi yoksa özel biri olduğum için mi bunları hatırlıyordur?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• çooook büyük bir detayı aklında tutmus. bence ölüyor senin için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaptıgın şeyler ona özel geliyor yada böle empoze etmiş, kadınları çok iyi tanıyor kuvvetle muhtemel, olası, hatta böyle olduguna eminim bu bir taktik ama sıradan biri için değmez o yuzden hem özelsin hemde şanslı diyelim

0|0
    0|0
  • çocuğun aldığı nefese bile anlam yükleyeceksin :)

0|0
    0|0
  • bence senin hafızada sorun var doctora görün

0|0
    0|0
  • Benimde bazen gereksiz şeyler aklımdan çıkmıyor gerekenleri hatırlayamıyorum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eskiden hiç tanımadığım hiç sohbet etmediğim hiç çekici bulmadığım bir çocuk vardı onun hakkında biraz detaylı birşeyler hatırlıyordum. Oda dedi ki ben özel biriyim galiba unutmadığına göre. Alakası yok ben hiçbir şeyi unutmam aslında.. Yani bilemiyorum. Özel olabilirsin de olmayabilirsin de:D

0|0
    0|0
  • ben 2. yıl dönümümüzü unutmuştum bu özel bulmadığım için değil sadece erken bunadım taam mı

0|0
    0|0
  • hafızaylada alakalıdır tabi ama ,büyük ihtimal onun için özel olduğundandır. tahminim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...