Fenerbahçe resmen aklandı?

3 Temmuz süreciyle ilgili yeniden yargılama davasında Mahkeme Heyeti, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yöneticilerimiz İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu ve Ali Yıldırım ile aralarında Tamer Yelkovan ve Cemil Turan'ın da olduğu Fenerbahçe'den yargılanan tüm şahıslar için önceki hükmün iptaline ve beraatlarına karar verdi. Görüşleriniz neler?

0|0
10|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adalet yerini buldu sonunda her zaman iyiler kazandır bugunde gördük kabul etmeyenler olacaktır önemli değil işlerine gelmeyecek
    Bu beladan kurtulduk çok mutluyum be :)

2|5
    3|7

Erkekler Ne Diyor 41

• boşver kıskanan dolu hepsi catladı ve haksız sucladıgını biliyor
    ama yine de farklı takım tutuyorlar ya o yüzden biz tek onlar 17

2|1
    0|3
  • Bizde diyorduk Aziz bey rte yi niye övüyo durmadan :D Burası Türkiye tecavüz eden aklanıyoda şike yapmış bir takım aklanmış çokmuki zaten başka sonuç çıkamazdı küme düşüremediler mecbur aklayacaklar buna inanan var mı burası Türkiye :)

2|3
    2|5
  • Herşeyin sürece #paralel gittiği yine ortada işte

1|1
    0|2
  • Adalet yerini buldu :) Geçte olsa

4|5
    2|6
    • Sende adaletmi diyorsun ya :)) Youtubeden videoları izle normalbi insan zekan varsa zaten fenerın şike yaptıgını anlarsın. Tabi yoksa.. Allah'ın takdiri.

• Zekadan bahseden arkadaşın zekası şikenin tek başına yapıldığına inanacak kadar çalışıyor ne yazık ki :)

• O daha benim kurduğum cümleyi anlamaya çalışıyo abisi :)

• Boşuna Türkiye'de adalet sadece bir kadın ismidir demiyorlar. ;)

3|4
    2|5
  • Adalet yerini buldu.

4|2
    1|7
  • Fener ancak parayla kalkınır.
    Para bastırmıstır Aziz Yıldırım değilmi.. Şike yaptıklarıda çok belli hemde çook ama hala ŞANLI TÜRK MİLLETİNİ SALAK YERİNE KOYUYOR Ne diyor ;
    Biz şike yapmadık kim bize bu iftirayı attıysa Allahından bulsun.

Şanlı Türk Milletini salak yerıne koyuyor.. Oysakı şike yaptıklarını normalbi zekada insan anlar ama o dedıgım gibi TÜRK insanlarını salak yerıne koyuyor.. Kimse kusura bakmasın Fenerbahçe şerefsizbir takımdır.. Türkiye ligine yakışmıyor.. Oyuncu kalitesiyle olmuyor bu işler !

1|1
    2|4
    • FENERBAHÇE YE SEREFSİZ DİYORSUN SEREFLİ TAKIM KİM? 6S Mİ!! BJK Mİ!!

• Evet :)) En azından TrabzosnSpor ve BJK şike yapmadı :)) Kendı alın terleriyle emeklerıyle savaştılar sizin gibi paralarıyla değil yüreklerıyle savaştılar. Hıyar herif seni

• Adaletin olmadığı bir ülkede böyle kararlar komik... erdoğana neden teşekkür ediliyor onuda anlamış :) değilim.

1|5
    1|4
  • Fenerbahçe yıkılmaz herkesten hesap sorucaz 💪💪💛💙

4|2
    1|7
  • Sıra sahte tapeleri ve fezlekeleri UEFA'ya yollayarak men cezası almamıza sebep olan ve şu anda görevlerinde olmayan aylar önce yurt dışına kaçan polis ve savcılarda

1|0
    0|0
  • tecavüzcünün hırsızın pkklının ceza yemediği bir ülkede normaldir ha sen gs de yaptı diceksin bize ceza vermeniz için sizin küme düşmeniz lazım :)

1|1
    1|4
  • Bu nasıl iki yüzlülük anlamıyorum ilk dava sonucuna inanmıyorsunuz ama ikinci dava sonucuna kesin gözüyle bakıyorsunuz gerçekten komik. İlk dava nasıl ki fbyi suçlamak için vardıysa bu davada aklamak içindi.

0|0
    0|0
  • ya mahkemenin saçmalığı türkiyede futbolda şike var ama şike yapan kimse yok dediler ya resmen aslında her şike yapanı alsalardı da kulüpler bir sıfırdan başlasaydı ligde ne olaylar olurdu be

0|0
    0|0
  • Hukuk olmayan bir ülkede normal birşey bu hem seçim yaklaşıyor oy lazım tabi yandaşa beraat karşıya tutuklama olur normal bunlar ya keşke bu süreçler hiç yaşanmasaydı ne fener ne bjk avrupadan men almayaydı ama hukukun olmadığı bu ülkede herşey olur arkadaş

0|1
    0|2
  • Adalet yerini buldu sonunda. Şimdi Uefa ve Tff düşünsün kendilerine açılacak davaları. :)

2|1
    1|8
  • Ne aklanmasi o kadar ceza aldi o kadar kayit cikti ortaya. hic bisey yokmuydu? feto tuzagimiydi? kim kimi kandiriyor? turkiyedeki adalet sisteminin carpikliklari ve sonuc ortada.

0|3
    1|1
    • Sıra sahte tapeleri ve fezlekeleri UEFA'ya yollayarak men cezası almamıza sebep olan ve şu anda görevlerinde olmayan aylar önce yurt dışına kaçan polis ve savcılarda

• Fenerbahçe devlet eliyle aklandı. Fenerbahçenin anlındaki leke daha da büyüdü.

0|0
    0|0
  • bunların hepsi hükümetin oyunuydu aziz yıldırıma yapılan komplo onu zamanında bazı ihalelerden egale etti artık ihtiyaç kalmayınca tabikide akladılar.

0|0
    0|1
  • Aziz yıldırım demişti : Ne şikesi memleket elden gidiyor diye. Dinlemediler. Boşa kürek çekilen bir süreçti.

0|0
    0|0
  • rezalet...
    bu şike sürecinde herkes ceza almalıydı. temiz hiç bir takım yok. kökten temizlik olmalıydı

0|0
    0|1
  • bizim zarari kim odeyecek simdi? uefa para mara odemez. tff de zaten degisti. aydinlarmi odeyecek? bence bizi sampiyon olamadigmiz 2 yil sampiyonlar ligine alsinlar

0|0
    0|0
  • Sadece gülüyorum :)
    Adalete..

0|0
    0|0
  • doğrusu buydu

0|0
    0|1
  • pek ilgilenmiyorum maçı sevmiyorum ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok beni rahat bırakın ayrıca okumadım ne yazıyo diye

0|0
    0|0
  • Halla halla seçime bir kaç adım kala hemde, vay be.

0|0
    0|0
  • tescilli olarak aklandık rezil oldular

0|0
    0|0
  • nedense seçim öncesi fenerbahçelilerin oyunu almak için oynanmış bir oyun daha 20 milyondan fazla taraftarı olan bir camiaya yapılmış bir jest başka bişey değil kirli oynuyorsun tayyip çok kirli hemde

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli Olmak Nasip Olmaz Herkese...

0|0
    0|0
  • Ölümüme Fenerbahçe ulan ! <3
    Adalet yerini buldu

0|0
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• Ama nasil aklandi :))

2|3
    1|1
  • Aksini düşünenler için anten verelim de bizi çeksin ler:)

2|3
    0|3
  • Buna sadace fenerbahçeliler inanıyor

2|3
    2|6
  • Haberler de gördün mü bilmiorum aziz Yıldırım demişti ki ^ ben şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım diyor ^ ben senin Görüşünü merak ettim sence doğru karar mi verirdi sen ne düşünüyorsun

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'yi kimse yıkamaz, FENERBAHÇE yıkılmaz!

2|3
    0|4
  • Hayırlısı olsun

2|0
    0|1
  • size göre aklandı kendiniz yazdınız kendiniz oynadınız bizlere göre ömür boyu şikebahçe olarak kalacaksınız :)

0|1
    1|0
  • O adama başkanımız dedi ya. Yazık 😀

0|2
    2|1
  • Yazıklar olsun böyle adalete

0|0
    2|4
Yükleniyor...