Netten ciddi ilişki olmaz mı ?

netten birinle tanıştım ... ciddi olduğunu söyledi ama ciddi davranmıyor .. yine aynı sitede geziyor ... beni takmıyor arada arıyor arada aramıyor vs vs ..bende böle yapamayacağımı söyledim bitirdim zaten umrunda olmadı ... neyse sizce netten ciddi bir ilşki çıkmaz mı?

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bir haftada evlilik planları yapan değil misin..?

0|0
    0|0
    • evlilik planı mı yaptım

• Yanlış oldu o zaman...

Soruna gelince olabilir de olmayabilirde, tanımadan çok fazla kendini kaptırma...

• haklısın çok takılmamak gerek bu işlere

Erkekler Ne Diyor 23

• bir sürü insan netten tanışıp evleniyor. bir çok örneği var. bence ciddi ilişki olabilir.

hatta insanlar birbirlerini görmeden yalnızca yüreklerini fikirlerini yani özbenliklerini karşısındaki insana göstererek fiziki görünüşten bağımsız birbirlerini sevebiliyorlar ise bu bence daha gerçekci bir sevgidir

0|0
    0|0
  • bence nette tanıdıgın kişiyle daha rahat ilişki kurabılırsın cunku en azından yüz yüze gelmeden bellı bır süre konuşuyorsun ıyı kötü tanıyorsun neler sever neler sevmez sana uyumlu mu değil mi bılıyorsun

çarşı da cafe de tanıdıgın bırını sadece tıp olarak begenıyorsun karakterını ögrenene kadar zaman gecmiş oluyor zaten o surede bağlanmış oluyorsun unutmak zor oluyor pişman oluyorsun

0|0
    0|0
    • bölede pişman oldum

• tamam bundan sonra netten kımseyle tanısmazsın o zaman

• öle yapıcam zaten

• insanına göre değişir, öylesine birliktelik arayanlar çoğunlukta olsa da ciddi bir beraberlik peşinde olanlar da var

0|0
    0|0
  • İnternetten bilgi fikir alışverişi olur, ürün satın alma olur, haberleşme olur, eğlence olur ama ilişki olmaz. İnternetten birisiyle tanışabilirsin ama onu reele taşımak, reelde çok vakit geçirmek zorundasın. Planlar, planlar, planlar lazım

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimle netten tanıştım ve iki yıldır beraberiz.

0|0
    0|0
  • Netden ilişkimi olur da ne ciddisi yiaaa?

0|0
    0|0
  • neden çıkmasın yeterki adamına denk gel.reeldekilerden hepsinden çıkıyormuki

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki .Ama herkesle yapılmaz.

0|0
    0|0
  • yani o tavırlar tabi göz boyama amaçli söylenmiş laflar seni kandirmiş yani amaci ne kimse bilmez

0|0
    0|0
  • Çokkk zor binde bir belki

0|0
    0|0
    • oda bizi bulmaz

• anladım .. da yani güzel bir ilişki olabilirdi ..kendi ısrar etmişti görüşelim die gözüün içine bakıyordu tekrar görüşeyim onla diye

• ne kadar sürmüştü arkadaşlığınız ve senden ne bekliyordu sadece arkadaşlık mı yoksa sevgili olmak mı?

• olmaz evladım olmazzzzz

0|0
    0|0
  • bak kndinde yaşamışsın zaten.Olmaz tbi...

0|0
    0|0
    • sanırım ama ben ne yapıcam çevremdede biri yok evde kalıcam sanırım

• ya kendine iyi bak sen umudunu kestiğin anda bile daha birisiyle karşılaşırsın:)) olumlu düşün...Hem evlensen nolucak evlenmesen nolucak...Günümüzde evlenmek zor iş takma bu kadar kafana...

• bebek istiyordum ama olmayacak heralde

• niyet önemli,

1|0
    0|0
  • zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • netten ciddi olabilir ama sıkıntı o beyefendide:)

0|0
    0|0
  • Olmaz netten ilişki yapma ben yaptım tecrübeliyim

0|0
    0|0
  • çıkabilir ama tarafların niyeti çok öenmli :) int tanışıp evlenen bile var :) ben biliyorum :))

0|0
    0|0
    • var ama işte

• var işte :)) bence şans vermek lazım kendini kaptırmadan :) nasip kısmetin nerde nasıl karşına çıkcagı belli olmaz :))

• çıkar ama çok azdır

0|0
    0|0
  • senın gibi kac kız kızı aynı anda idare ediyo kimbilir o

0|0
    0|0
  • çıkar ama sürekli netten olmaz real de de görürşmek lazım

0|0
    0|0
  • Benim de etrafımda pek tanıdığım olmadığından sanal aleme kayıyorum , arayış içine giriyorum

0|0
    0|0
  • benim gibi sevgiye aç birini bulursan sanalda bile sözünden çıkmaz

1|0
    0|0
    • bilmiorum ya genelde avlanmak için kullanıyor erkekler

• genelleme yapma bence

• reelden bul bence benim netten ilişkim olsa dayanamam özlemden kendimi parçalarım

• Ben netten evlenme kıvamındayım şu an. Gayet seviyorum kendisini. Şu ana kadar 1 kereliğine 2-3 saat denk gelebildik. Çok uzak aradaki mesafe ve kendisini dışarı çıkartma ihtimali düşük. 8 ayı bitirmiş durumdayım, ve ruh eşim olduğunu düşünüyorum.

Yani cevabım kesinlikle çıkabilir. Ayrıca yaptığın hareket doğruymuş.

1|0
    0|0
    • niyet önemli .. karşındaki düzgün bir kızsa eğer o kızla niyetin ciddiyse ilişki gider .. ama işte bu bilmedi kıymetimi ne yapayım yol verdim

Kızlar Ne Diyor 14

• Nie olmasin. Benim 7 sene surdu.

Disarda tanisdiklarin cok mu normal?

0|0
    0|0
  • nette cok cok cok zor fakat ımkansız degıl ... herkes dalga gecme derdınde sevıyorum dıyen cok dudaktan kalbe düşüren az :D

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Ama sanalda çoğu eğlence amaçlı sevgili oluyor. Ancak çok azı ciddi düşünür. Oda realde belli sıklıkta buluşursanız .

1|0
    0|0
    • buluştuk tabi buluşmasam neden konuşayım bu konuyu

• bence olmaz zaten çoğu gerçek bile değil erkek sandığın kız kız sandığın erkek çıkabiliyor. bekar sandığın evli evli sandığın bekar vs vs.

0|0
    0|0
    • yok biz görüştük saece sanalda değil reelde de görüştük

• anlayacağın hep aynı hikaye hep o hikaye :) hayal hırsızları bunlar...

• evet ya masum insanların duygularınla oynuyorlar iştee allah bildiği gibi yapsın

• Yok cıkmaz -.-

0|0
    0|0
  • Netten ciddi iliski olmaz.netten tanisip gorusmeye baslanirsa ciddi bi iliski olabilir.net sadece 'tanisma' kismina vesile olmali 'iliski' kismina degil

0|1
    0|0
    • görüştük zaten ama olmadı

• zannetmem ileriye donuk ciddi dusunen biriyle duygusal iliski netten biriyle asla duşunmem

0|0
    0|1
  • denedim canım olmuyo

0|0
    0|0
  • Netin ciddi olup olmaması değil insanların ciddi olup olmaması önemli sonuçta netle beraber değilsin insanla berabersin.

0|0
    0|0
    • evet ama işte bu ortama girince erkekler bir değişior .. ciddi düşünmüolar burdakileri makina gibi görüyorlar gelsin işimi görüyim sonra uzatmasın gitsin gibi .

• olmaz ya bence

0|0
    0|0
  • Sadece alışveriş siteleriyle ciddi ilişki kurabiliyorum.

0|1
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • insanlara bağlı ver birde neyi ne kadar istediklerine.

0|0
    0|0
    • sözde istiyordu ama ordan kopmadı başka isimle üye olmuş yakaladım

• güvenirsin ama sonu hep aynı olur

• evet en iyisi yalnızlık bu ilişkiler pek bana göre değil

• 3 sene önce faceden bi çocukla tanıştım ilerledik ve buluştuk sonra bi baktım ki 4 sene olmuş :) yani kişidn kişiye degişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...