Lazer Epilasyon Yaptıranınız Var mı?

Lazer epilasyon yaptırdınız mı yada yaptırıyor musunuz? Hangi cihazla yaptırdınız? Ne tür yan etkiler gördünüz? Kaç seans sürdü? Ve memnun kaldınız mı? teşekkür ederim şimdiden :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaptırmıştım boyun altındaki sakal fazlası için. böyle iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Konu hakkında oldukça bilgiliyimdir.Müsait olduğun bir zaman görüşelim istersen.istanbuldaysan merkezde tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilip yaptırdı sadece malum bölgeye diğer yerlerine düşünme bıyık falan iz kalma olasılığı var

0|0
    0|0
  • Bizim bir komşu yaptırmıştı kızda hormonal sorun vardı,lazer tedavi yapdırdı garanti çıkmıyor 1.500 tutmuş...:-)

0|0
    0|0
  • ben yaptırdım ama memnun kalmadım

0|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak cevap veriyim 2,000 tl gibi fiyatlarda kaliteli bir yer tabiki bu kişinini hormonlarına göre değişir tabi ama ilk seansda bile muhteşem bir fayda ancak firmalarda uyuştumak için krem öneriyorlar az ve pahalaı oluyor siz eczaneden almayı tercih edin 6 seansda yüzde 95 kesin çözüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaptırmayı düşünüyorum ama arastırma yapmak lazım öncesinde.

0|0
    0|0
  • Daha yaptırmadım ama yaptıracagım alexandrite cihazı daha olumlu sonuclar veriyor diye duydum

0|0
    0|0
  • cihazların markasını hatırlayamıyorum fakat hastane tavsiye ederim güzellik salonuna göre çünkü hastanelerdeki cihazlar daha iyi oluyormuş.annemle yengem benim için cihazları araştırmıştıda ben pek ilgilenmemiştim.fiyatta kampanyalıydı 180gibi bişeydi seansı koltukaltı,genital,bikini bölgesi.esmerlerde daha kesin çözüm,ben beyaz tenli ve sarı olduğumdan kıl köklerini pek göremiyor makina seni sonrasında igneli bi yönteme falan yönlendiriyoda ben gitmedim kesin sonuc aldım mı evet aldım 7seans sürdü esmerlerde sanırım 6 yeterli,sarışınlarda 7-8 demişti doktor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...