Sporcular ne kadarda bir tatlı tüketiyorsunuz veya tüketiyor musunuz?

Sporcular ne kadarda bir tatlı tüketiyorsunuz veya tüketiyor musunuz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Valla dönemine göre değişir, eğer zayıflama (definasyon) döneminde isem asla yemem :) çok zor oluyor ama dayanıyoruz. Tatlı yemek yağlanmaya yol açabilir buda kasların görünmesini engeller. Peki yağlanma nasıl olur? Günlük ihtiyacın olan kalori miktarını aşınca vücut kullanmadığı kaloriyi yağ olarak depolar yani günlük miktarı aşmadığın sürece yemende sıkıntı çıkmaz :)

1|0
    0|0
    • günlük kalori ihtiyacımı geçmiyorum :)

• O zaman tatlı yemek sıkıntı yapmaz tabi aşırıya kaçılmadımça ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Birkaç haftada bir, birkaç yüz gramı geçmeyecek şekilde;mümkünse sütlü.

1|0
    0|0
    • ben zayıfım kas yapmaya çalışıyorum 6 aydır fitness yapıyorum epey değiştim, karnımdaki vs iyice çıktı ben daha fazla çıkmasını istiyorum ama kahvaltıda hep 1 tatlı kaşığı kadar nutella tüketiyorum bunun çok zararı olur mu? :/

• Şeker kas düşmanıdır. Şekerin vücutta tek işe yaradığı yer beyindir. Ona da çok gerekmiyor. Şeker hayatından çıkmalı artık. Tamam çok zararı olmaz ama uzun vadede daha çok kazanç yapmana engel olur.

• eskiden çok düşkündüm, deli gibi yerdim fitnessa başlayalı çok çok azalttım.. ama tamamen çıkartınca kendimi baskı altında hissediyorum ve mutsuz oluyorum, öyle olunca da 1 tatlı kaşığı yiyeceğime 2-3 tatlı kaşığı yiyorum. bu yüzden az az yesem daha iyi olacak sanki. :/

Kızlar Ne Diyor 1

• Haftada bir dilim yiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...