Böyle bir vücuda sahip olmak için?

Böyle vücuda sahip olmak için ne yapmak gerekir? Ben zaten zayıfım ama birazcık kas yapmak istiyorum özellikle karnın yanlarındaki çizgiler nasıl yapılır?
Böyle bir vücuda sahip olmak için?

0|0
16|47

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın deneme kadın dediğin narin olmalı ne o öyle kaslı erkek adam kaslı olmalı tamamda kadın nari olmalı

0|0
    0|0
    • Ya bir yürü git allah aşkına fıstık gibi hatun sen kaslı hatun görmedin heralde hiç buna kaslı diyorsun

• Aynen 6 yıldır yüzücüsün ve kadınların kas yapmanın ne kadar zor oldugunu hala çözemedin sanırım bir kadın doğal olarak istedigi kadar kas çalıssın emin ol daha seksi olur nokta

• @DüşünürKişi * git top oğlu top

En İyi Kız Görüşü

• squat ve core calis bol bol. yandaki cizgileri belirginlestirmek istiyorsan oblique egzersileri de yapmalisin karinla birlikte. pilates ve trx tavsiye ederim. kardiyoya gerek yok.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim aradığım cevap ☺️

Erkekler Ne Diyor 46

• Düzenli ve sistemli spor, doğru beslenme gerekir.

1|0
    0|0
  • Fitness'a başlamalısın, iyi bir spor ve çok sıkı bir diyetle yapabilirsin anca. Protein içerikli besinleri tüketmen gerekir tabi spor yaparken. Nasıl bir durumdasın bilmiyorum ama uzun sürer böyle olmak :)

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gidecek zamanın ya da imkânın yok ise salon hocalarının sitelerine bak evde yapabilicegin hareketlerin ve haftalık programların listesini bulup uygulaya bilirsin ama sabırlı olman lazım öyle 1 2 ayda elde edilmez vücut

1|1
    0|0
  • İşte boyle kızları gorunce Neden bizim spor salonunda boyle yok mkk diye insanın isyan edesi geliyo =//

2|1
    0|0
  • sabah öğlen ve akşam yediklerine dikkat et :) sen heralde basen için bir şeyler istiyosun onuda bilen biriyle çalışırsan 1.5 aya kadar bu hali alırsın :)

1|0
    0|0
  • O vücut uzun bir çalışma dönemi, sabır ve azmin zaferidir. Ha deyince olmaz sıkı bir program ve sabır gerekir.

1|0
    0|0
  • Spor yapmak gerekir dengeli beslenmek de önemli protein almalısın

1|0
    0|0
  • Halay Halay Halay gerisi çok kolay..
    Halayınızı çekin böyle fit bir vucuda kavuşun.

Keep Halaying :)

1|0
    0|0
  • Spor (ağırlık çalışması da olacak) beslenme ve dinlenme. Diyet diyet diyet diyet diyet! Ama Güzin abla diyeti değil. Sporcu diyeti!

1|0
    0|1
  • Yardirman lazim kolay degil oyle o karin, hele genlerinde var mi yok mu oda önemli

2|0
    0|3
  • Spora baslicaksn ve istikrar sart

1|0
    0|0
  • Spor salonu

0|0
    0|0
  • Vücuda bak. Bakıp bakıp, şiir yazarım buna ben. :):

0|0
    0|0
  • Belki soruna cevap olmayacak ama böyle olan kızlara hiç ilgi duymam ben, sorunun cevabını da diğer arkadaşlar vermiş zaten. Takıl öyle yani trol mrol

0|0
    0|0
  • Gayet güzel bir kadın yüzücü olupta bu hatunu begenmiyen bir arkadaş vardi kalitesiz bir yüzücü sanırsam.

0|0
    0|0
  • İyi bir seks :)

0|0
    1|0
  • para harcamak

0|0
    0|0
  • Vücuda değil keşke biraz edebe sahip olsaydı.

0|0
    1|0
  • Her gun 1.5 saat spor yaparak

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapamassın. genetik bir durum.

0|0
    0|0
  • Vay be :o

0|0
    0|0
  • hiç güzel değil ki

0|0
    0|0
  • GüEl deyil

0|0
    0|0
  • Bunu yapma cok seksi bizde insaniz demi

0|0
    0|0
  • Vücut dediğin böyle olmalı...
    www.girlswithmuscle.com/images/full/272031162.jpg

0|0
    0|0
  • resimdende görüldüğü gibi ilk önce bir spor salonuna kayıt olmalısın.

0|1
    0|1
  • Elindekinin kıymetini bil yavrum

0|0
    0|0
  • Sürekli mekik çek

0|0
    0|0
  • Fitness ^^

0|0
    0|0
  • bosver gitsin :)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 15

• Cok calisman lazim maalesef ve surekli protein alman lazim ilk 3 set normal mekik sonra da 3 set yarim mekik 10 er kere tabi salondada calisman lazim. Bide sinav ceker gibi pozisyon al ama dirsekleri kirip yere daya kollarini yani dirseklerden yukarsi yere degmicek oylece 3 set 1 er dk oyle bekle karninin kasildigini hissediceksin. Sonra sirt ustu yat ve bacaklarini kendine cekip uzat dizlerini kirip haftada 3-4 gun bunlari surekli yapsan ve yemeklerine dikkat edersen 2 ayda baslarsin fark gormeye. Kolay gelsin simdiden ;)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim de evde olmaz sanırım düzen şart

• Aynen maalesef salona gitmeyince evde an yarin yaparim su gun yaparim diye diye salliyoruz ama salona gittiginde olmak istedigin Gibi bir abla gorunce gaza geliyosun :)

• Karın egzersizleri
    Kol ve sırt egzersizleri
    BKK idmanları
    Youtube p4p'den bakabilirsin videolara
    Ama ben kol ve sırta oradan bakmıyorum. Kendi bildiğim egzersizleri uyguluyorum. En çok karın ve bkk bakıyorum. Etkili oluyor. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Ben surekli spor yaptigimdan vardi baklava var diyor herkes karninda😂😂 zor degil vucudunu spora alistir

1|0
    0|0
  • Spor' a yazıl oradaki spor hocalardan birine ben bu şekilde olmak istiyorum diye göster onlar sana yardımcı olur.

1|0
    0|0
    • katılıyorum yardımcı olabiilirim salonuma yazılmak isteyen olursan uygun fiyat indirimlerimiz vardır

• bu benim telefonumda afeti devran diye var olan bir abla :D

1|0
    0|0
  • Ben sporla 3ayda yaptım böyle oldu. En önemli kural dengeli beslenmek, düzenli spor tabiki. Sporu hayatına sok bir daha çıkarmak istemezsin zaten çok keyifli :)

1|0
    0|0
  • YEHUU.. SANKİ HİÇ Bİ ZAMAN BÖYLE BİR VÜCUDA SAHİP OLAMICAKMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM :d

1|0
    0|0
    • facebooktan bodyclub olarak aratırsanız sayfaya ulaşabilirsiniz salonumun

• İstanbul avrupa yakasında açmış oldum spor solonuma beklerim uygun fiyatlar ve güzel bidyet antranman komninasyonuyla çok fit olvagınıza inanıyorum :)

• istanbulun 2. yakasında ise bu yaz açmayı planlıyorum 2. spor salonunu

• salona yazıl

0|0
    0|0
  • Pilates yap

0|0
    0|0
  • Allah vergisi

0|0
    0|0
  • Düzenli spor şart

0|0