Evli barklı kadın eski sevgilisin peşine düştü

eşimin eski sevgilisi kayınvalidemle seneler sonra karşılaşır karşılaşmaz telefon numarasını vermiş.kayınvalidemin no.almış.eşime selamlar yollamış,rüyasında görmüş.kayınvalideme yakınlaşarak eşime yakınlaşmaya çalıştı.ama eşim umursamadı bile.kadın evli barklı çoluk çocuk sahibi.kocası duysa yazık adama.beyler eşiniz böyle yaptığını duysanız tepkiniz ne olur.bayanlar sizde böyle birşeyle karşılaşsanız neyapardınız?

Güncellemeler:
beyler sizin eşiniz böyle gizli saklı şeyler yapsa neyaparsınız.duymanız dahamı doğru olur .sizce eşi öğrenmelimi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• gider kadının kocasına böyle böyle diye söylerdim

0|0
    0|0
    • sabrım iyicene taşarsa bu gidişle söylüyeceğim.

• ee hadi bakalım

Erkekler Ne Diyor 1

• çeker vururum sorgulamam bile

0|0
    0|0
    • işte bunuda istemem çekip vrmasın.ikaz etsin otursun evli kadınlar gibi yerine yeter.

Kızlar Ne Diyor 5

• Eh insanlar bütün gün kocasını yeğeni ile aldatan, uzun yola gitmiş kocasını genç sevgili ile boynuzlayan arkadas eşi ile aldatan dizileri izlemekle geçiriyor. Önce normalleşiyor sonra rahatlık batıyor. Kasiniyorlar işte böyle macera arıyorlar. Ölesiye gebertesiye dövecen böylesini. Derdin ne koçan var onun karısı var ne kaşınıyorsun. Kaşınirsa itina ile kaşıriz kasimak şart. Öyle bir ders almalılarki böyleleri ıbretı alem olsun hem fikirlerine.Böyle olan erkeğide aynı şekilde tabii

0|0
    0|0
    • arkadaşım sence söylemek dahamı doğru.eşim söylersen o kadınla annemin seviyesine düşersin dedi.seviyesizlerle seviyesiz olma sen ağır ol diyince sustum

• Size yanlis fikir vermek istemem kadın olay çıkmasıni fırsat bilip dahada yakınolabilir. Işler kötüyede gidebilir.Belkide sessiz kalırsanız saman altından dereler akar Bunda eşinize dikkatli olmazi önerebilirim saadece. Güvenebilirsiniz ama asla boşlamayin.Avcı kadınlarla dolu sosyal hayat.Zor bir durum bu konularin gündeme gelmesi bizzat kendinin yaşaması.Allah cc. Yardımcınız olsun. Ailenizde veya çevrenizde olgun,güngörmüş geçirmiş,fikirleri isabetli bir buyugunuze geniş çaplıanlatın danışın

• evet eşim devreye girerse onunla konuşursa konuşmak için fırsat bulur.ya direk kocasını aramak yada susup oturmak.taa birkere daha selam yollayıp eşimin hatrını sorana kadar.

• korkuyorum artık ınsanlardan yüzsüzlüğe bak ya ıslatıp ıslatıp döveceksin böle karıları evlılıkten sogutuyorlar resmen

0|0
    0|0
  • Eşime tedirgin olduğumu söylerdim...belki teselli eder.

O kadını da arar,uzak durmasını söylerdim her halde ama,eşim buna kızabilir,önce ona söylerim böyle bi'şey yapacağım diye.

0|0
    0|0
    • evet eşin teselliside önemli.hem güven açısından olumlu cevaplar alınca insanın içine su serpiliyor.allahtan eşimde ona karşı hiçbirşey kalmadı çok şükür.ama o kadında kaldımı diye meraklar içinde.kocasıda karısının merakından haberi yok.

• o kadın o konuşmadan bile umutlanır.sesini özlemiş onunla konuşmayı bile özlemiş o zevkide pek yaşatmakta istemem ona.aslında eşim aramaz zorlasamda

• Sen ara,eşine söyle,izin verirse ararsın.

• Allah ım ya milletin işi gücü yok yuva yıkmaya çalışıyor. Gidip kocasına söylerim , bence aynı hareketi tekrarlarsa sizde gidip eşiyle konuşun

0|0
    0|0
    • söyleyip söylememekte kararsızım işte.bir hareket daha gelirse karşıdan ozaman bende dayanamıyacağım harekete geçeceğim.şimdilik eşim durdurdu.zor tutyorum kendimi.kocasının hali ne olur kim bilir yazık adama.

• ay allahım ya ne biçim insanlar var yuhhh .bence ara kocasına söle inanmıyorsa al kanıtı de .. beni ve eşimi rahatsız etmesin mutlu bir evliliğim var de

0|0
    0|0
    • eşim annemde o kadında allahtan bulsunlar boşverelim onları dedi.sen onların seviyesine düşme dedi.bende sustum aslında eşininde bilmesinin hakkı var.eski sevgiliyi unutamayan kadınla evli.

• hayır .. bence söle .. yoksa kadın eşini baştan çıkarabilir ..erkek milleti güvenme

Yükleniyor...