Terkedildim, ve çok üzülmeme rağmen ağlayamıyorum

Yaklaşık 1 yıllık bir ilişkim vardı. 1 hafta önce sebebini bilmediğim bir şekilde bitti. Haftaya erkek arkadaşımın doğum günü olduğu için ayrıldığımız gün gidip hediyelerini verdim, bende kalmasını istemedim. Karşısında ağlamadım ama yanından gittikten sonra sokakta çok ağladım. Çok üşüdüm ve eve zor geldim. Beni sevdiğini ama böyle olması gerektiğini söyleyerek bitirdi. Hala ara ara mesajlar atıyo, nasıl olduğumu soruyo. Düzgün vedalaşmak istediğini söyledi ve cumartesi günü tekrar buluşucaz. 1 haftadır ağlayamıyorum. İçim acıyo, ara ara gözlerim doluyo ama o gün ki gibi kendimi parçalayamıyorum. Cumartesi günü ne olur sizce? Ve neden ağlayamıyorum?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen göz yaşların bile onun seni hak etmediğinin farkındadır.

2|0
    0|1
    • :(

• Dediklerimi düşün , kimseye bağlı kalmak zorunda değilsin. İstediğin zaman mesaj atabilirsin :)

• mesaj attım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bittiyse ilişkini kes engelle rahatsız etmemesini sağla bu işi daha da zorlaştıracaktır Cumartesi günü yanına da gitme zaten ne gerek var.

0|0
    0|0
  • yani şöyle diyim ben kim olursa olsun bir kızı soğuk bir sokakta bırakabilecek bir insan tanımıyorum... insan değildir ya onlar, yani bir de hediye filan vermişsin yani :s üzüldüm bak

0|0
    0|0
    • :( şuan hiç ağlayamıyorum

• bence sen hastasın insan ağlamamasının sebebini merak edermi ya :S yada cevabı su ağlayacak kadar derin bir sevgi beslemiyosun

0|0
    0|0
    • önceleri hiç böyle olmazdı, çok ağlardım. hala da seviyorum ama tuhaf bişey var

• :/ tşekkürler

• sakın cinsel yolla bulaşan hastalık geçirip sana bulaştırmak istemsin mi :(

0|0
    0|0
  • br senedır berabersın ve nedenını bılmeden terkedıldın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ağlamıyorsun cunku henuz gıttıgını kabullenemedım ıcınde umutlar var eğer gerçekten bitmiş ve sen bunu anlamıs olsan ağlarsın . ama hala ümitlerin var mesela o sana mesaj atmasaydı vedalasalım dıye ağlardın yanı hıc ses cıkmasa anlatabıldım mı ama derım kı numarasını engelle onunlada bı daha gorusme

0|0
    0|0
    • son kez görmek istiyorum.. hala umut var evet ama ağlayamamk çok daha kötü yapıyo beni

• ilşkide yasadıgın ayrılma meselelerine cok üzülüp ağlamış olabildiginden dolayı bu seferkine pek tepki vermedi demekkki bedenin üzülmene ragmen aglayamıyorsun.cumartesi günü kesin ağlarsın için dolmuş olur ordaki laflarına bakıslarına patlar ağlarsın.

0|0
    0|0
    • cumartesi günü kesinlikle dönüp gider mi arkasını? son buluştuğumuzda ben çekip gittim

• o onun sevgisine kalmış insanlıgına.

• Senı aldatmıs o .

0|0
    0|0
  • bence cumartesi buluşmaya gitme , onun umrunda olmayacak ve sen daha fazla üzüleceksin.

1|0
    0|0
  • Çünkü üzüntüden çok nefret hissetmeye başlamışsın.

0|0
    0|0
  • 1 günde soğumuşsun

0|0
    0|0
    • her ayrıldığımızda çok ağlardım, çıkamazdım yataktan. şimdi tek damla yaş yok. ama hiç gülemiyorum. bomboşum. mal mal ruhsuz ruhsuz dolanıyorum.

• kesinlikle bulusma. seni yok yere terkeden bu adamla bulusup napcaksin? vicdanini rahatlatmaya calisiyo .

0|0
    0|0
    • o da üzgündü ama son görüştüğümüzde

• cumartesı günü gitme derim.bu vedayı dahada zorlaştıracaktır ve senin binlerce kez daha acı çekmenden başka hiçbirşeye yaramaz.

0|0
    0|0
    • son kez sarılmak istiyorum. neden ağlayamıyorum?

• ağladım.. severek ayrılmak aptallık değil de ne?

• bende ağladım çok hemde halada ama elden birşey gelmiyor

• asdgashddjgajs en guzeli ağlayıp netçen burnun kızarır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...