Sizce Nedir Durum Kızlar Bı El Atın ???

Sevgilimle 2 Haftadır Sürekli Kavga Çıkarıyordum Buda Bu Durumdan Sıkıldı Ve Onu Bıtırdıgını Söyledi Ve Barıştık Fakar 4 Gün önce tekraar Kavga Ettik ve 4 Gün Önce kavga Edip Ayrıldık Fakat Onunla Konuşmaya Çalıştım Konuşmaya çalıştıkca Ayrılmak istedi Bende Onu Yalnız Bırakmaya Karar verdim Biraz kafasını toplaması için Onunla Yeniden Konuşmanın zamanı Gelmişmidir Yada Biraz Daha beklemelimiyim ? Bu Arada Kız Ayrıldıgımızın Ertesi Günü Arkadaşlarıyla Ayrıldıgımızın Konusunu Konustugunda Kızgındı hala Daha Fakat Barışmaya Gönlü var İstekli Gibiymiş Sadece Naza Cekiyor Gibime geliyor Ne Yapmalıyım ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaman herşeyin ilacıdır. bence biraz daha bekle.. sen ararsan daha çok sıkılabilir. naz yapıyosada fazla naz aşık usandırır :)

0|0
    0|0
    • Kaç Gün Gibi süre Sizce ?

• 4-5 gun falan sanırım

• Görüşmeyeli 10 Gün oldu Konuşmayalıda 4 Gün Yarın mı Konusayım :)

• biraz dur bakalım belki etekleri tutuşur

ama arayı çok açma

0|0
    0|0
    • Zaten 10 Gündür Falan Görüşmüyoruz 4 Günde Konuşmuyoruz , ne kadar Daha Beklemeliyim ?

• biraz üstüne düş bence. o seni şimdi elinde biliyordur. ama baktın yine olmuyor biraz geri çekil. o zamanda diyecek ki kendi kendine vay be ben bu kadar cabuk unutulcak kızmıydım. o zaman bak gör olacakları

• Kesinlikle Tamamdır Sagolasın :)

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen aynen zamanı gelmiştir. barış. 4 gün sonra yine ayrıl. sonra yine barışın. yine ayrılın. sonra yine. vs.vs.

ilişkiler bu şekilde yürümez. o ilişki bitmiş.

0|0
    0|0
    • İlk Defa Ayrılıyoruz Kardeşim bilgine

• ben sana ilk defa ayrılmıyorsun demedim ki. biten ilişki bir daha iflah olmaz sürekli çatlak verir dedim. tabi sonunda sen ne istiyorsan onu yapacaksın . bana sadece bildiğimi söylemek düşer.

• valla dostum gereksiz kıskançlık, yada kafanda kurdugun saçma sapan konulardan ötürü kızı suçlamışsan eğer geri dönmez.

0|0
    0|0
    • Aynen Bu şekilde Oldu Kardeşim :D

• tecrübe dostum. Bi kadını kendinden sogutmanın en kolay yoludur bu. Aşkı ve sevgiyi öldürür. Kız kaydeye bile almaz bidaha. iyi tarafından bakarsak kulagına küpe olucak bu tecrübe ve bidaha hiç bir kız arkadaşını bu davranışlarından dolayı kaybetmiceksin.

• Sagolasın Adamım :)

Yükleniyor...