Mario kurtardığı prensese ne kadar altın takmalı ?

Şimdi tüm bölümlerde topladığı altını düşününce bir hayli fazla rakam geliyor insanların aklına ama mario başkan elini o işlerden çektigi için muhakkak şuanda iskide memur olarak hayatını sürdürmeye çalışıyordur.O yüzden zamanında har vurup harman savurdugu için birikimi olmayan mario taksa taksa çeyreklik takar prensese.Ayrica dügünlerinide 100 kişilik boduroğlu dügün salonunda yapmıştır zavallı reis.

bu benim kaanatim tabi. Sizin de fikirlerinizi alalım.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bir beşi biyerde,set takımı,2kol bilezik yeterli olur.daha fazlasına gerek yok:))

0|1
    0|0
    • :D sende olmasan kimsenin cevap aticağı yok iyiki varsın :)

• dedeciiiim dede:))deriz tabi bizim mahkememiz değilmi istediğimizi yaparız:)

başımda ağrı,gözümde kars:)

• dedecim :D:D Kesinlikle eger aksini idda ederlerse ben kafa göz dalarim mübaşirden tut hakimine kadar :)

-param olunca altında yatır olan bir ev alacağım. hiç olmazsa yatırım olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Cimri değilse eğer topladığı altınlardan bir ev oluşturabilir.

Mario'yu çok seviyosun sanırım. Bi' tuğlaları, bi' prensesi, bi' de altınlarından oluşmak üzere toplam 3 sorun var, tabi kaçırmadıysam.

Neyse sana hırsımı alamadığım için sorularını cevaplayıp duruyorum. Engelle en iyisi beni.

Tamam sustum, sakinim. Baay.

0|1
    0|0
  • Gram altın kafi :p

1|1
    0|0
  • allahım yardım et yardım et ölüyorum :D neyse cevap vericem napalım artık :D 5i bi yerde takar :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...