Ayyy bi bakın nolur çok heycan yaptım :((

sevgilim babasınının numarasını telefona babam 2 olarak kaydetmiştim şaka amaçlıydı yani e biz ayrıldık 2 hafta oldu az önce babamı arayacaktım hiç numaraya bakmadan babam2 ye bastım bi kere çaldı ekranda numarasını görünce kapattım. sonrada heycandan telefonu tamamen kapattım ya çok kötü oldum napsam ki şimdi ben uff :(((

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ararsa halini hatrını sor yanlışlıkla olduğunu söyle muhabbeti uzatmadan kapat aramazsa zaten onda hiç bi etki bırakamamışındır

0|0
    0|0
    • ya yok konusamamam olmaz :( heycan yaparım ben zaten cekiniyorum kendisinden :(

• ama şöyle bişey var bu benim yeni hattım ve babasında bu numara yoktu diye hatırlıyorum. ama ya babasına görürse bu numarayı?

• o zaman beklemekten başka çare yok sana :)

Erkekler Ne Diyor 10

• ben sevgilimin abisini aramıştım sinir ettim hatta oturalım sohbet edelim dedim kabul etmemişti ama iyi sinir olmuştu :)) rahat ol sende deki dedemi arayacaktım yanlış çevirmişim numarayı ;)

0|0
    0|0
    • Ahaha :D ya koskaca adam oynatıyorum falan sanar ayıp olur saygısızlık olur ondan heycan yaptım.

• Ohaaa cok fena lann :))

0|0
    0|0
    • sağol yav iyi ki geldin :D

• yok yok eder miyim hiç :D

• Peki ozaman :)buarada seni arkadas olarak ekledim kabul edebilirsin :) hahahaha bi korku daha yasa :)

• istersen yurtdışı bileti ayarlayabilirim. bi süre ortalıklarda dolanma

0|0
    0|0
  • şimdi çocuğun kıç tavanda, arkadaşını aramış " hahaha demedin mi geri dönecek diye" diyerek makara yapıyo sen burda uzul daha :D

0|0
    0|0
    • babasını aradım ya kendisini değil ne alaka :D ayrılan o ayrıca niye arıyayaım tövbe yarabbi yaD:

• deli ya :D öyle öle 18. hissim acayip benim

• bu arada çok hoşsun.

• heycan yapman çok saçma bence :d ne yani ben de sevgilimin ablasını aramıştım yanlışlıkla, ben de korkmuştum ama farkettim ki numaram gizliymiş :D

0|0
    0|0
  • :) ne güzel ne cici :)

0|0
    0|0
    • sus ergen kafalı şey seni.

• ya bakma güldüğüme ölüyorum heycandan ya :D

• Geçer geçer merak etme :)

• hastamısın kızım niye kapatıyosun telefonunu ararsa yanlış oldu derdin.

1|0
    0|0
    • Diyemem ben ya çok çekiniyorum zaten onunla konusmaktan :(

• sakin ol ve suçu kuzenlerine at :D

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve telefonunu yere bırak. Bir şey olmayacak.

0|0
    0|0
    • ya olursa? ya adam dalga mı geçiyor bu derse ? ya önemli bişey varda ondan mı aradı derse ? kapttım birde ulasamazlarda ayy :/

• Kandırdımmm ehehehe

• ne iyi :))

• benim anlamadigim onun babasinin numarasi niye sende ariyor :)

0|0
    0|0
    • Ya nolur nolmaz diye kaydetmiştim silmemişsimde yeni görüyorum:/

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartmana gerek yok her şey de bi hayır var :D Belki beni aramışsın diye o da seni arar her şey güzel olur falan :D

0|0
    0|0
    • Kız nerden çıktın sen karşıma ehehe :D güzelfikir ama telefonu kapattım yarına kadar açmam artık :D

• yoo açamam.zaten o ayrılmıştı konusmak bile istemiyorum onunla o yüzden boşver yarına kadar böyle dursun bu telefon :D

• Peki o zaman sen bilirsin :)

• Ahh anneemmm :D

Korkma bacım sakın ol ve telefonu sessızce ac :) çalarsada açmazsn olur bıter :D

0|0
    0|0
    • korkuyorum anneeeee korkuyorum bana kızcaklar diye :( Sanki birazdan kapıyı polisler kırıp içeri dalcak gibi bi his oldu yav içimde heycandan pır pır ediyo her yerim:(

• yok be olmaz :D

• Tamam sen olmaz diyosan olmaz yanineyse sakinim ölüm yok ya ucunda di mi? Ama ya varsa? :O

• kapatmasaydın keşke açtığında yanlışlıkla olduğunu söyler hal hatır sorar özür diler kapatırdın. neyse artık olan olmuş üzülecek birşey yok sakin ol, telefonu aç o seni ararsa aynı şeyleri söylersin artık

0|0
    0|0
    • Yaa diyemem ben konuşamam kendisinden çok çekiniyodum zaten bir de ayrıyız ya ne diycem adama. Hem sevinir şimdi o eski sevgilim olcak herifte :/

• eee oha hayır buna hayır ne yapalım gidip adamla biz mi konuşalım bi sakin ol yahu:D

• ya bilmiyorum umarım numaram silinmiştir tanıyamaz aramaz tek isteğim bu :D

• ne var ki bunda tekrar ara yanlışlıkla aradım kusura bakmayın lütfen de kibarca bence bu daha doğru olur sonuçta adamda dövcek mi seni tamam dicek kapatcak :)

0|0
    0|0
    • sonra gidip oğluna söyliycek oda kendi kendine aa işte beni unutamamış şimdide başka yollara baş vuruyo diye saçma salak kuruntulara kapılcak :/

• Ah evet haklısın teşekkürler :)

• ne demek :D

Yükleniyor...